PDA

View Full Version : лятно училище



.. DeViL mAy CrY ..
05-27-2010, 20:34
Здравейте,много съм навита да отида на лятно училище.Обаче както винаги съм недоразбрала.Искам да ходя с някой около моята възраст около 16-17 и повече.Има ли някакъв шанс да ме сложат с по-малки от мен?Всички ли сме от различни националности,или ще има и други българи с мен?Моля ви разяснете ми малко повече,защото не съм много наясно.Благодаря ви много предварително.
P.S.Ако има някой,който да ходи да пише :)

FlowerPower
05-28-2010, 07:31
Ти първо кажи къде ще ходиш. Иначе и аз съм на такова училище и не са ми казвали с кого ще ме сложат в стая, но предварително знам, че хората са 15-18 годишни.

Jessie
05-28-2010, 07:59
Какво представлява това лятно училище, че ми грабнахте вниманието ? :P :oops: :oops:

UnForgettableDream
05-31-2010, 04:24
Това ми звучи адски интересно. Може ли да ми дадете повече информация къде мога да намеря представители на фирмата в града ии вие за колко време бяхте и каква цена ви излезе. За тази година няма да стане, но надявам се за другата и искам да съм наясно. :)

YoBoX
05-31-2010, 11:25
аз бях гледала в гугъл,ама там беше за българи и за други народности.. ии се преподават няколко часа на ден език по избор,а през другото време те водят на забележителностите..,струв ше към 175 лири май не съм сигурна.. :-|

brutaLxxbunny
05-31-2010, 12:01
Записвам се,за да следя .. изглежда интересно.

FlowerPower
05-31-2010, 16:18
еми аз използвам услугите на фирма Интеграл, но има и други фирми, които организират такива образователни летувания :)

UnForgettableDream
05-31-2010, 16:34
аз бях гледала в гугъл,ама там беше за българи и за други народности.. ии се преподават няколко часа на ден език по избор,а през другото време те водят на забележителностите..,струв ше към 175 лири май не съм сигурна.. :-|
Ее, тъкмо се зарадвах и като проверих в сайта на Интеграл гледам - най-евтините ваканции за деца до 15 години от 500-600 лири.. Ако забележите нещо по-евтино кажете коя е фирмата и дайте линк, ако може.. :)