PDA

View Full Version : Парола на компютер



MapTy
05-27-2010, 23:04
Плс някой да ми помогне със следното:
Имам парола на компютера от родителите и искам ако може понякакъв начин да мога да сядам на компютера да си джиткам докато ги няма, разбирате как е :D
Ако някой знае как да я разбера или някакъв бъг нещо ала бала да казва. С Уиндолс Екс Пи Профешънал съм :) Ай Пи знам сичко знам само паролата нз ... :o

MaGuSs
05-27-2010, 23:20
Първо се научи как се пише компютер ;)

Та ти сега от де пишеш?Така и неразбрах зако казваш ,че знаеш IP-то ,та то е за интернета ,а не за паролата на компютера :?


С Уиндолс Екс Пи Профешънал съм :) Ай Пи знам сичко знам само паролата нз ... :o

Знам ,че нищо не знам ;)

П.П.По-добре щеше да е ако беше написал/а "знам сичко знам само паролата НЕ ЗНАМ " ,а не със съкращението :-o /по-добре звучи и изглежда :lol: /

MapTy
05-27-2010, 23:25
За правописни грешки не ми говори, просто в бързина се обърках, а и кат гледам и ти ги правиш ;) преди запетая няма разстояние, а след нея, но както и да е.

Мисълта ми беше, че имам парола на компютЪра, която са я сложили наще и искам по някакъв начин да пропусна паролата ами направо да си влизам в компа без да разберат :-D :D :-D :D :D

Jus7DreamBoy
05-28-2010, 10:32
Ако потребителя който използваш (този който е с паролата) ти не е с администраторски права когато пуснеш компа и ти иска паролата натискаш едновременно ctrl+alt+delete и ти се отравя един прозорец на мястото на user пишеш "administrator" (без кавичките) а на password оставяш празно и натискаш "Enter" :)!

torres4o0o0o
05-28-2010, 14:40
Ако потребителя който използваш (този който е с паролата) ти не е с администраторски права когато пуснеш компа и ти иска паролата натискаш едновременно ctrl+alt+delete и ти се отравя един прозорец на мястото на user пишеш "administrator" (без кавичките) а на password оставяш празно и натискаш "Enter" :)!
само че ctrl+alt+delete не се ли натискаше 2 пъти

doomkillerr
05-28-2010, 16:45
само че ctrl+alt+delete не се ли натискаше 2 пъти

Не... :)