PDA

View Full Version : Подарък за класна



sladuranata1112
05-28-2010, 10:07
Здравейте!Тази година завършвам 7 клас и понеже моя клас е несериозен и никога не сме събирали пари за подарък на класната,винаги сме копували на групи ,но тази година понеже е последна и искаме да купим нещо наистина оригинално.Може ли някакви идейки за подарък , който ще я зарадва.

sti4i
05-28-2010, 13:33
тази тема ми хар значи гледайте само да не и купите някой химикал ще е мн тъпо та тя цял живот само пише пише та пише може да и купите някой гердан от перли или др не са мн скъпи горе долу кам 180лв грубо казано

VampireGirl666
05-28-2010, 14:16
Букет цветя, бутилка вино и бонбони в хубава опаковка.

VALady
05-28-2010, 15:08
Ние в седми клас на класния подарихме химикал, оръсихме се с над 50 лева... Представяте ли си? :-D
А пък на класната миналата година й подарихме една голяма кошница с цветя. Много я хареса и мисля, че цветята са най-добрият подарък, въпреки че умират бързо.

xWandereRx
05-28-2010, 15:16
вибратор :lol: :lol:

xWandereRx
05-28-2010, 15:17
Ние в седми клас на класния подарихме химикал, оръсихме се с над 50 лева... Представяте ли си? :-D
А пък на класната миналата година й подарихме една голяма кошница с цветя. Много я хареса и мисля, че цветята са най-добрият подарък, въпреки че умират бързо.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
да ни би да е златен + златно мастило :shock: :shock: :shock:

VALady
05-28-2010, 15:25
Ние в седми клас на класния подарихме химикал, оръсихме се с над 50 лева... Представяте ли си? :-D
А пък на класната миналата година й подарихме една голяма кошница с цветя. Много я хареса и мисля, че цветята са най-добрият подарък, въпреки че умират бързо.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
да ни би да е златен + златно мастило :shock: :shock: :shock:

Не знам какъв е бил, но доста се прецакахме... :D

sladk1KiFlA
05-28-2010, 16:43
ооо Те от сега събират съучениците за подарък НО аз съм казала че пари за подарък няма да дам :?

diksi
05-28-2010, 20:00
Нещо като книга, и на всяка страница, един от вашия клас да напише послание към госпожата ви и да се подпише.. Накрая групова снимка ии айдее готово.. Ааа да БУКЕТ. :)

Tempest
05-28-2010, 20:04
Здравейте!Тази година завършвам 7 клас и понеже моя клас е несериозен и никога не сме събирали пари за подарък на класната,винаги сме копували на групи ,но тази година понеже е последна и искаме да купим нещо наистина оригинално.Може ли някакви идейки за подарък , който ще я зарадва.

кактус... всеки път като се ободе на него, да се сети за вас :D

krokkrok
05-28-2010, 20:31
Здравейте!Тази година завършвам 7 клас и понеже моя клас е несериозен и никога не сме събирали пари за подарък на класната,винаги сме копували на групи ,но тази година понеже е последна и искаме да купим нещо наистина оригинално.Може ли някакви идейки за подарък , който ще я зарадва.

кактус... всеки път като се ободе на него, да се сети за вас :D

yees,yees very nice ...кактус трябва да е =D>

sm_95
05-29-2010, 07:41
Ами то си зависи от класната ви. Защо не помолите някой учител на който имате доверие да ви даде идея или да я поразпита? На нас миналата година ни помогна госпожата по английски (то винаги тя ни помагаше). Подарихме на класния цифров фотоапарат с няколко снимки на класа вътре. Оръсихме се 200лева, но наистина го зарадвахме. НО ако тя има този подарък се обезсмисля... Както казах госпожата разпита, разбра че той няма и ние решихме да му вземем това. Проучете внимателно въпроса.
Горе долу по колко пари ще събирате?

mlakniwe
05-29-2010, 08:04
Цветя е най-добре или нещо символично

sladuranata1112
05-29-2010, 15:24
Ами то си зависи от класната ви. Защо не помолите някой учител на който имате доверие да ви даде идея или да я поразпита? На нас миналата година ни помогна госпожата по английски (то винаги тя ни помагаше). Подарихме на класния цифров фотоапарат с няколко снимки на класа вътре. Оръсихме се 200лева, но наистина го зарадвахме. НО ако тя има този подарък се обезсмисля... Както казах госпожата разпита, разбра че той няма и ние решихме да му вземем това. Проучете внимателно въпроса.
Горе долу по колко пари ще събирате?

ам ти от кое даскало си :) :)

SmilezZz
05-29-2010, 15:28
В същата дилема съм и аз..И не мога да реша какво да й купя..
Замислям се за цветя и някакъв албум или сувенир

Sis0k0666
05-29-2010, 15:49
И ние се чудим. Пък и за повечето е последна година в това даскало...