PDA

View Full Version : как ме нервят



Daveyjones
05-28-2010, 11:37
Боже нямам приятели , тоест имам повечето ми се подмазват , но знаете ли какво отхвърлям ги , всичките ми саученици са някви детски гъзове цупат се за най-малкото някви тъпотий нищо не правят нищо не искат само да седят пред комповете да си праскат дота не виждали момиче през живота си ,може би грешката ми е ,че преди излизах с много големи хора и просто в момента характера на хората на моята възраст ми се вижда отвратителен просто няма с кой да излизам щото не искъм да се излагам в кафетата с някви малумници , а по голямите познайте дали им се излиза с по малък от тях , дори и да не ме познават по характер нормално е да не им се излиза с по малки .. на 14 съм .. може да имам МНООООГО правописни грешки защото пиша ей така набързо надявам се да ме разбере какво казвам ....

mArMaLaDkA
05-28-2010, 11:45
Най-вероятно тея същите "детски гъзове" и "малУмници" се забавляват, излизат заедно и се чувстват щастливи от начина си на живот, докато ти, супер якият и зрелият, си седиш у вас и тъпееш. :)

Daveyjones
05-28-2010, 11:47
Да,защото е супер забавно да си говориш за офце и кози ,да се смееш за нищо.. направо е невероятно .. нали когато изляза с тях ми идва или да умра,или да си тръгна веднага,защото е ужасно скучно и тъпо , лигавят се и се излагат ужасно е ^_^ ..

DxL
05-28-2010, 11:54
Имаш нужда от професионалист ! Да пускаш такава тема "набързо" само с оплаквания не е съвсем нормално. Да тежко ти, но ти постарал ли си се да направиш нещо по този въпрос? На 15 съм и смятам че живота ми е добре. Наскоро не е имало ден в който да не излезна но съм се старал за да имам такива хора за приятели. И защо по големите да не искат да излизат с по малките. Най-добрия ми приятел е на 18 вече. От 2 години не сме спирали да сме заедно. Всеки сам си е виновен как го приемат хората около него или поне тези който той иска.Не можеш да очакваш те да се почувстват виновни за твойте проблеми.Не те познавам не мога да кажа конкретно мнение. Кой знае може и да стигнеш до там, че и родителите ти са виновни. Макар че и те да са виновни за това са напълно правилни в действията си на твои настоиници.

Daveyjones
05-28-2010, 11:59
Боже чак не съм очаквал такъв олигофренски пост като горния ква помощ кво говориш бе пич? просто исках да си излея душата колко малумни са хората на по 13-14 години .. ясно ми е пък и кви фр-та ще сте той на 20 ти на 14-15 .. лол .. тва са глупости ..

uBuTo
05-28-2010, 16:25
Разбирам те.. Верно че наборите са прости (поне мъжката половина).. но не всички.. Иии между другото ти си първия човек, който виждам, със по-голямо самочувствие от моето.. :D :o Аа щом е по-голямо даже и от моето не е на добре.. :D

diksi
05-28-2010, 18:01
Лек за преждевременно порастване няма..

LucasBoy
05-28-2010, 18:20
Леле, тук две от мненията започват с лично обръщение към мен :P , а аз не съм писал...
Ако четеш другите теми, ще ти направи впечатление, как през ден тук се регистрират нови хора и пуснат същите теми като твоята... На всеки казвам - прекаленото самочувствие не води до нищо добро. Няма лошо през една седмица да се хвалиш и да се отваряш на всички, обаче не всеки ден. Освен това, колкото повече мислиш какво да направиш - толкова по-зле. На тия години не мисли, понеже като почнеш да мислиш, например - "сега що да бягам с другите от час, що да се събираме в градинката да пием бира(примерно), що да ходя навънка, като си гледам телевизия у нас..." и става кофти. 'Щото другите са заедно, а ти не си с тях. Те са тайфичка, а ти си аутсайдер.

fenastz
05-29-2010, 13:10
и тя кво ?

WaterLilly
05-29-2010, 13:16
А ти си толкова зрял и над тяхното ниво. :(

Unendlich
05-29-2010, 13:25
LucasBoy - щото другите са тайфичка, а ти не си с тях. Те са тайфичка, а ти си аутсайдер.


Наистина скоро време ще те приемат за аутсайдер, ако вече не са те приели като такъв. Вместо да се мислиш за много зрял и голям като си излизал с по-голями, научи се да общуваш и с наборите. Силно се съмнявам възможностите ти да са повече от техните, дори и да не те познавам. 14 не е голяма възраст, не си мисли, че всичко знаеш, можеш и си видял - тепърва предстои. Седиш пред компютъра и четеш постове, а другите се забавляват. Сега е времето да се забавляваш, после много хора ще те отбягват заради високомерието ти.

filmimilmi
05-29-2010, 13:45
Липсват ти приятели защото си самовлюбен. :) Преодолей чувството си за превъзходство над останалите защото ти е вменено от родителите най-вероятно чрез непрекъснатата им гордост с теб. Нормално е майките например да обичат децата си и да им повтарят непрекъснато какви съкровища са - уникални, неповторими, най-умни и изявени... Това че нямаш приятели не може да се оправдае с това, че всички останали са тъпи, а ти като най-умен и изявен, вместо да бъдеш лидера на стадото, сам се обричаш на самота отричайки се от съучениците си или каквато и да е друга компания/среда с цел да оправдаеш това, което родителите ти са вменили, че едва ли не си специален, а другите не биха те разбрали защото са тъпи. Не, те не са тъпи. Както и естествено ти не си тъп. Просто си самотен, а това те кара да намразиш света и онези хора, които за теб е непонятно как се забавляват с глупости като например това да си говорят за нищо с часове. Опитай се да бъдеш по-отворен и контактен, спечели съучениците си с нещо, докажи се като достоен приятел, накарай ги да те уважават, пък ако ти си толкова изявен и уникален за какъвто се пишеш, то ще станеш лидер, а ако не друго то поне ще си тествал дали твоите качества са реални или просто си си въобразил, че си изключение. А и бас държа, че обичаш компютърни игри, гледаш детски филмчета от време на време, смееш се и на глупости, но просто през повечето време самотата те кара да се чувстваш нещастен, а от там и неразбран от обществото. Но вместо да си приписваш свръх естествени качества, които само да напомпват най-отблъскващото хората около теб качество - самовлюбеността, постарай се да слезеш на земята и да си дадеш сметка, че си едно най-обикновено хлапе, може би самотно за момента, но само временно стига да поработиш в правилната посока - извънучилищни занимания, т.е. да излизаш с хора, спортуване - за да облечеш самочувствието си и с подходяща за него външност, както и може би да си намериш гадже...
Не знам, успех, дано ти помогнах до някъде. :)

FrostHammer
05-29-2010, 14:08
Боже нямам приятели , тоест имам повечето ми се подмазват , но знаете ли какво отхвърлям ги , всичките ми саученици са някви детски гъзове цупат се за най-малкото някви тъпотий нищо не правят нищо не искат само да седят пред комповете да си праскат дота не виждали момиче през живота си ,може би грешката ми е ,че преди излизах с много големи хора и просто в момента характера на хората на моята възраст ми се вижда отвратителен просто няма с кой да излизам щото не искъм да се излагам в кафетата с някви малумници , а по голямите познайте дали им се излиза с по малък от тях , дори и да не ме познават по характер нормално е да не им се излиза с по малки .. на 14 съм .. може да имам МНООООГО правописни грешки защото пиша ей така набързо надявам се да ме разбере какво казвам ....

Дано те пребият,повече да може вече да не пускаш такива тъпи теми ;]

Sis0k0666
05-29-2010, 14:34
И от къде си?

theImmoral
05-29-2010, 18:57
Живей си живота, както ти е най - удобно. Не е нужно да си един от тях, като не искаш. Бъди изключение, щом ти харесва. Знай само, че пътя на неелементарния не е щастлив и весел.
Вземи почети малко философия. Мисля, че ще ти хареса.

Имам един съвет. Научи се да пишеш!

Добавка: Между другото, момчето е писало, че не иска тези хора за приятели, а не че не може да си намери приятели. Има разлика, стига сте хейтили безпрецедентно.