PDA

View Full Version : Идиотите от нашия клас...ОМГ



VeraBella
05-28-2010, 12:00
Такаа-момчетата от нашия клас са...извратеняци си падат...та има едно момиче в класа,мнг готинко.Та така-момчетата са направили скайп с нейното име,и ми писаха на мен,представяйки се за нея :o Освен тва,си чатихме два дни с "нея" и те накрая си признаха по скайпа,обадиха се и се чу едно "ХАХАХАХАХАХАХА" че и по-дълго ооот тонколоните :shock: После затвориха...написах смеещи се емотиконки,че са ме изпързаляли,макар че бях мнг бясна че се представяха за нея...и те почнаха да ме обиждат на тъпа :x И аз ги обидих,щот чашата преля и те като почнахаааааааа...че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x ) накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ

SyMboLofJoY
05-28-2010, 12:22
Е такива детински изпълнения как ги обичах преди малеее :o . Просто номера е да им свиеш сармичките на място и да не се оставяш те да водят целия парад. Незнам за какво ще те изкарват виновна при положение че са някаква сбирщина кучки дето си търсят забавление на чужд гръб.Ако пък налетят на бой което жестоко ме съмнява да направят :) , няма да е лошо да им налееш малко поука у кратунките на момента 8) та да разберат че не са попаднали на човека ... Ходи си на даскало и изобщакис да не ти пука от това че са си направили някаква тъпа шега дето едва някои ще го вълнува толкова .... Горе главата и не им се оставяй когато имаш възможността им показвай колко струват те самите ...

dark40
05-28-2010, 12:48
Ако искаш да паднеш на тяхното ниво ги унижи публично или ги прецакай по някакъв начин в даскало, примерно като правите контролно ги издай че преписват или им прави забележки при най-строгия учител..

nIkEnCeTy_bE
05-28-2010, 13:54
Детски работи. Нали се сещаш, че нищо няма да направят.

term0t0
05-28-2010, 15:30
овен да я заколят и да й изядат белия дроб :lol:

filmimilmi
05-28-2010, 15:58
Ами ти не можеш ли да се постараеш да им го върнеш тъпкано? Можеш да си направиш и ти фейк профил и да почнеш да си играеш с някой от тези момченца. В тази възраст е нормално да са много загоряли и да ги изпързаляш едно хубаво като ги накараш този път те да станат за смях. :)

reload1222
05-28-2010, 16:01
Въпреки че не съм голям ама наистина тва са детски простотии, на мен баш такива неща не са правили но игнорирам всичко което някой ми прави...Или ако искаш по детския начин извикай някой по-голям дето познаваш и му кажи какво е станало и той да ги набие...Без това е тъпо и инфантилско да се подиграваш на момиче и да го заплашваш....Въпреки че неразбрах дали си момче или момиче но и в двата случая е много инфалтилсок и детско...

uBuTo
05-29-2010, 07:39
че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ
:razz:
Е ти пък толкова ли не можеш да се биеш..? Боже колко е лошо да си мишка.. :?

sm_95
05-29-2010, 07:52
Хах да думи са много отворение. Нищо няма да ти направят... Освен това, нали знаеш че чатовете за доказателство, ако недай си Боже нещо ти се случи? Просто се усмихваш и ги подминаваш. Като видят че не им се връзваш ще откажат след време. И аз съм имала такива... Държат се като 4-ри годишни... Просто не им се връзвай. :-)

Passi0n
05-29-2010, 09:24
ъм, на 10 ли си? :-o

Tempest
05-29-2010, 09:36
Детски работи. Нали се сещаш, че нищо няма да направят.

не познаваш явно днешната младеж... такива деградета са си за бой.. относно авторката - кво им се обясняваш, ДГЕ, блок и дотам... щели да те бият... ми ти и да те бият няма да си мълчиш.. ако трябва ше стигнеш до органите на реда... точно ей такива деградета като твоите съученици, дай ми ги само! :?

theonly
05-29-2010, 10:38
че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ
:razz:
Е ти пък толкова ли не можеш да се биеш..? Боже колко е лошо да си мишка.. :?
Момиче да бие момчета?! Толкова ли си тъпа.
По темата:освен да намериш хора да пребият въпросните момчета друг изход не виждам.Такива проблеми само с бой се решават,от личен опит говоря.

Pwnmaster
05-29-2010, 11:32
"... ша ма бият"
:razz:

fenastz
05-29-2010, 12:51
Ако искаш да паднеш на тяхното ниво ги унижи публично или ги прецакай по някакъв начин в даскало, примерно като правите контролно ги издай че преписват или им прави забележки при най-строгия учител..

Е такива се линчуват.


По темата: тия са момчета ? Как така ще бият теб ако си момиче ?

WaterLilly
05-29-2010, 13:10
Момиче да бие момчета?! Толкова ли си тъпа.

После ревете за сексизъм...

danibebi
05-29-2010, 13:22
че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ
:razz:
Е ти пък толкова ли не можеш да се биеш..? Боже колко е лошо да си мишка.. :?

хайде ся,ти пък да не си плъх случайно :razz: как ще се бие едно момиче с няколко момчета..WTF?! ти добре ли си? :?

ecstazy
05-29-2010, 13:28
uBuTo за пореден път ни убеждаваш колко си тъпа :lol:

amk933
05-29-2010, 14:35
ъм, на 10 ли си? :-o

Значи не си го помислих само аз т'ва... :lol:

На колко години сте? Да ви имам и взаимоотношенията... :?

TheAceOfLove
05-29-2010, 20:41
грешна тема...

DieselBlood
05-29-2010, 21:19
Тцтцтц,кой клас си?6ти,5ти?

sladk1KiFlA
05-29-2010, 21:27
деца сте още :?

kinkygirl
05-29-2010, 22:18
ae na tiq typi momchenca shto ne im pokajesh koi gi komandwa?! az tochno ei takiwa gi mrazq!nashiq klas sa podobni idioti da ne goworim...kato ti nakipi bii i twa e ! nqq kwo da se qdoswash >> just do it girl! ;) yspeh ! :-D

SheIsAggressive
05-30-2010, 10:19
че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ
:razz:
Е ти пък толкова ли не можеш да се биеш..? Боже колко е лошо да си мишка.. :?

хайде ся,ти пък да не си плъх случайно :razz: как ще се бие едно момиче с няколко момчета..WTF?! ти добре ли си? :?
Ми честно да ти кажа напълно добре съм си.. :) А какво трябва да направи..? Да се крие, да ходи да плаче при мама и татко, или както ти би казала "да се премести в друго училище".. айде стига бе.. веднъж в живота си не бъдете страхливци.. :?

SheIsAggressive
05-30-2010, 10:29
Искам да се поправя..! Не разбрах че момчета са искали да я бият..! В този случай решението е да викнеш някой да ги пребие.. и накрая когато са полумъртви да им се изплюеш във фейсовете.. :lol:

danibebi
05-30-2010, 11:09
Искам да се поправя..! Не разбрах че момчета са искали да я бият..! В този случай решението е да викнеш някой да ги пребие.. и накрая когато са полумъртви да им се изплюеш във фейсовете.. :lol:

:lol: тва ще е брутално :lol:

_InSaNe_
05-30-2010, 11:21
не,определено трябва да им правиш много мръсно на тия изродчета :D

SummerDream
05-30-2010, 23:00
Ох, кой клас си?

ef4etyYy
05-31-2010, 00:00
ъм, на 10 ли си? :-o

Значи не си го помислих само аз т'ва... :lol:

На колко години сте? Да ви имам и взаимоотношенията... :? +++++++++ :?

SheIsAggressive
05-31-2010, 10:09
Искам да се поправя..! Не разбрах че момчета са искали да я бият..! В този случай решението е да викнеш някой да ги пребие.. и накрая когато са полумъртви да им се изплюеш във фейсовете.. :lol:

:lol: тва ще е брутално :lol:
Абе брутално.. може и повече.. :D

nefchi_bs
05-31-2010, 10:17
:lol: :lol: Не не не мога да повярвам :grin: :grin: :-D :D

danibebi
05-31-2010, 10:34
Искам да се поправя..! Не разбрах че момчета са искали да я бият..! В този случай решението е да викнеш някой да ги пребие.. и накрая когато са полумъртви да им се изплюеш във фейсовете.. :lol:

:lol: тва ще е брутално :lol:
Абе брутално.. може и повече.. :D

дам :grin: :lol:

VeraBella
06-02-2010, 14:07
Мнг тенкс :grin: Бе аз да ги бия?!?!!!! :shock: Едно момиче (да момиче съм :) ) да бие 5/6 момчета...И не,не съм на 10 :D :lol: Наще момчета просто са изостанали с мозъка...нз що...имат някакви увреждания :lol: Че и не са 5/6,щот ако се съберат още мъничко...Та във Вторника отивам на даскало,първи час Физическо и единия ме дръпна за ръката докато излизах от игрището да пия вода,и аз без да му мисля ПРАСсСС с коляно в топките :razz: Той почна да си мрънка нещо и чак седна на земята :razz: И аз бежж обратно :-D Втори час-История...преди часа оня се пазеше от мен,другите само идват и аз им казах какви са смотаняци и ги позабавих малко...и начи тъкмо г-жата влиза,аз изведнъж се правя че се пазя от тях и че съм най-невинната,те посягат да ме ритат и госпожата им издърпа здравата ушите,нищо че са по-високи от нея :razz: Сега двама се пазят от мен щот единия го одрах и сега има белег :razz: Незнаех че мога да накарам момче да се пази от мене :razz:

ilko0214
06-02-2010, 14:48
Мнг тенкс :grin: Бе аз да ги бия?!?!!!! :shock: Едно момиче (да момиче съм :) ) да бие 5/6 момчета...И не,не съм на 10 :D :lol: Наще момчета просто са изостанали с мозъка...нз що...имат някакви увреждания :lol: Че и не са 5/6,щот ако се съберат още мъничко...Та във Вторника отивам на даскало,първи час Физическо и единия ме дръпна за ръката докато излизах от игрището да пия вода,и аз без да му мисля ПРАСсСС с коляно в топките :razz: Той почна да си мрънка нещо и чак седна на земята :razz: И аз бежж обратно :-D Втори час-История...преди часа оня се пазеше от мен,другите само идват и аз им казах какви са смотаняци и ги позабавих малко...и начи тъкмо г-жата влиза,аз изведнъж се правя че се пазя от тях и че съм най-невинната,те посягат да ме ритат и госпожата им издърпа здравата ушите,нищо че са по-високи от нея :razz: Сега двама се пазят от мен щот единия го одрах и сега има белег :razz: Незнаех че мога да накарам момче да се пази от мене :razz:Аха..,само като ти прочетох поста.. и щом госпожата им дърпа ушите, значи си.... 5клас? 6 макс..

SheIsAggressive
06-02-2010, 16:06
И ся какво стана.. набиха ли те..? :lol:

fenastz
06-04-2010, 08:50
Мнг тенкс :grin: Бе аз да ги бия?!?!!!! :shock: Едно момиче (да момиче съм :) ) да бие 5/6 момчета...И не,не съм на 10 :D :lol: Наще момчета просто са изостанали с мозъка...нз що...имат някакви увреждания :lol: Че и не са 5/6,щот ако се съберат още мъничко...Та във Вторника отивам на даскало,първи час Физическо и единия ме дръпна за ръката докато излизах от игрището да пия вода,и аз без да му мисля ПРАСсСС с коляно в топките :razz: Той почна да си мрънка нещо и чак седна на земята :razz: И аз бежж обратно :-D Втори час-История...преди часа оня се пазеше от мен,другите само идват и аз им казах какви са смотаняци и ги позабавих малко...и начи тъкмо г-жата влиза,аз изведнъж се правя че се пазя от тях и че съм най-невинната,те посягат да ме ритат и госпожата им издърпа здравата ушите,нищо че са по-високи от нея :razz: Сега двама се пазят от мен щот единия го одрах и сега има белег :razz: Незнаех че мога да накарам момче да се пази от мене :razz:

Браво ! :)

danibebi
06-04-2010, 10:14
Мнг тенкс :grin: Бе аз да ги бия?!?!!!! :shock: Едно момиче (да момиче съм :) ) да бие 5/6 момчета...И не,не съм на 10 :D :lol: Наще момчета просто са изостанали с мозъка...нз що...имат някакви увреждания :lol: Че и не са 5/6,щот ако се съберат още мъничко...Та във Вторника отивам на даскало,първи час Физическо и единия ме дръпна за ръката докато излизах от игрището да пия вода,и аз без да му мисля ПРАСсСС с коляно в топките :razz: Той почна да си мрънка нещо и чак седна на земята :razz: И аз бежж обратно :-D Втори час-История...преди часа оня се пазеше от мен,другите само идват и аз им казах какви са смотаняци и ги позабавих малко...и начи тъкмо г-жата влиза,аз изведнъж се правя че се пазя от тях и че съм най-невинната,те посягат да ме ритат и госпожата им издърпа здравата ушите,нищо че са по-високи от нея :razz: Сега двама се пазят от мен щот единия го одрах и сега има белег :razz: Незнаех че мога да накарам момче да се пази от мене :razz:

Браво ! :)

:-P

stealthyGirl
06-04-2010, 13:16
Аха..,само като ти прочетох поста.. и щом госпожата им дърпа ушите, значи си.... 5клас? 6 макс..Е и? Какво като е малка... Ти като си пораснал к'во толкова? И тя ще порасне, защо трябва да се смеем на някого за такова тъпо нещо?

VeraBella, остави, че и на нашите чак сега им бъкнаха хормоните и са нетърпими... Може би някой от тях има симпатии към теб. Нали знаеш, че по противоположен начин ги изразяват. :?

elito0o0o0
06-04-2010, 15:22
Аха..,само като ти прочетох поста.. и щом госпожата им дърпа ушите, значи си.... 5клас? 6 макс..Е и? Какво като е малка... Ти като си пораснал к'во толкова? И тя ще порасне, защо трябва да се смеем на някого за такова тъпо нещо?

VeraBella, остави, че и на нашите чак сега им бъкнаха хормоните и са нетърпими... Може би някой от тях има симпатии към теб. Нали знаеш, че по противоположен начин ги изразяват. :?Няхах... 8-)

miroclava
06-05-2010, 06:31
Ami te samo te parzalqt 100% ni6to nqma da napravqt ponqkoga kogato si v 4as kazvai ne6ta na dospojata koito ne sa napravili ili azako bqh na tvoe mqsto 6teh da se premestq v dr y4ili6te ama ti si znae6 nai - dobre. Tezi koito te tormozqt moje i donqkade da te haresvat
bye
bye
ot
men :-P

miskaprizZ
06-07-2010, 06:26
Детски работи. Нали се сещаш, че нищо няма да направят. ++++++++++++++

angel4eto100
06-07-2010, 11:08
Мнг тенкс :grin: Бе аз да ги бия?!?!!!! :shock: Едно момиче (да момиче съм :) ) да бие 5/6 момчета...И не,не съм на 10 :D :lol: Наще момчета просто са изостанали с мозъка...нз що...имат някакви увреждания :lol: Че и не са 5/6,щот ако се съберат още мъничко...Та във Вторника отивам на даскало,първи час Физическо и единия ме дръпна за ръката докато излизах от игрището да пия вода,и аз без да му мисля ПРАСсСС с коляно в топките :razz: Той почна да си мрънка нещо и чак седна на земята :razz: И аз бежж обратно :-D Втори час-История...преди часа оня се пазеше от мен,другите само идват и аз им казах какви са смотаняци и ги позабавих малко...и начи тъкмо г-жата влиза,аз изведнъж се правя че се пазя от тях и че съм най-невинната,те посягат да ме ритат и госпожата им издърпа здравата ушите,нищо че са по-високи от нея :razz: Сега двама се пазят от мен щот единия го одрах и сега има белег :razz: Незнаех че мога да накарам момче да се пази от мене :razz:Аха..,само като ти прочетох поста.. и щом госпожата им дърпа ушите, значи си.... 5клас? 6 макс..

Оф ти щото не си бил/а малък/ка :?

kotetokateto
06-07-2010, 11:50
Аха..,само като ти прочетох поста.. и щом госпожата им дърпа ушите, значи си.... 5клас? 6 макс..


Е кво аз съм 8ми клас и госпожата по английски тегли ушите на момчетата :lol: :lol: :lol:

fUcKsMiLe
06-07-2010, 19:05
Е кво аз съм 8ми клас и госпожата по английски тегли ушите на момчетата :lol: :lol: :lol:

хвърля като мокри парцали в коридора :lol: .. Вече са се наплашили момчетата от нея :razz:

Он топик : Браво! Добре си постъпила! ;) Хайде остави ги да им бушуват хормоните и ако ти направят нещо, знаеш вече как да постъпиш :razz:

the_best_f
06-07-2010, 19:45
Кажи им: "Ако продължавате да се заяждате, ще останете без деца!" и заеми бойна поза тип наритай-топки. :lol: :lol: :lol:
Стига съм се лигавила, браво, че си се справила с проблема. :)

JackSparrow
06-07-2010, 19:55
че и ме заплашваха че у Вторник ша ма бият :cry: И аз пиша само неща като "Млъкнете,не ме интересува" но тее...кво да прая?До такава степен лъжат че като ми залепиха дъвка в косата (която отлепях 2 часа и половина :-x накараха г-жата да им повярва че не са те :cry: Ся кво да прая...ше кажат на г-жата куп лъжи,ше излезна кривата,ше ме претрепят на даскало...ХЕЛП МИ
:razz:
Е ти пък толкова ли не можеш да се биеш..? Боже колко е лошо да си мишка.. :?

да е брат, леко трудничко 5-6 момчета осми клас да бъдат напердашени от момиче..