PDA

View Full Version : плс хелпп някой ;(;(;(



skullseeker
05-28-2010, 13:25
Здравейте на вси4ки които 4етат тази тема сега.Зна4и аз съм 6 клас и двама от 5 ми се зака4ат и ме обиждат ама са мн отфорени аз ги оставих ма в 2 между4асие пак ми се зака4аха и ги хванах за гу6ите да спрат да се зака4ат 4е 6те пострадат.Оба4е се оказа 4е братята им на единия е 7 клас а на другия е 6 клас оба4е е 1 от най силните в даскало.Когато свър6ихме 4асовете няма6е го оня 7 клас ама тоя 6 клас ми каза 4е 6те ме бие в втроник 6тото има6е охрана и не смее6е а вторник 4ак сме на даскало пак кфо да праа при положение 4е са 3 даже и пове4е 6те ми ско4ат ако тръгна дасе бия :X кфо да напраа данеси испрося боя или да ска4ам и данеми дреме :Д о.О сори за тъпия въпрос ама просто се 4удя доста и бтл измъкнах се днеска от тях избягах към нас ама в вторник оня 7 клас 6те е пак тука 6те има разправии и ддз кфо о.О
о.О
о.О[/u]

nIkEnCeTy_bE
05-28-2010, 13:41
1. Научи се да пишеш и не ми излизай с номера, че бързаш. Ако искаш съвет, ще го поискаш както трябва.
2. С тази случка ще си вземеш поука да не си отваряш мн мн устата. Но и все пак не бива да ги търпиш, но в тзи случай си прекалил. Разберете се и ако можете без бой. Ако не бийте се и това е.

skullseeker
05-28-2010, 13:48
1. Научи се да пишеш и не ми излизай с номера, че бързаш. Ако искаш съвет, ще го поискаш както трябва.
2. С тази случка ще си вземеш поука да не си отваряш мн мн устата. Но и все пак не бива да ги търпиш, но в тзи случай си прекалил. Разберете се и ако можете без бой. Ако не бийте се и това е.

Във смисъл аз ги хванах леко несъм ги стискал ни6то просто данесе доближат до мене ги хванах.А и аз дори несъм ги обиждал (несъм си отварял устата много).

nIkEnCeTy_bE
05-28-2010, 13:50
Можеше просто да им кажеш да престанат или да ги оставиш. Та ти си 6ти клас пфу

LipSy
05-28-2010, 13:51
Наистина първо се научи да пишеш!!! :D
По темата: Само с простотии се занимаваш. Ако не беше тръгнал/а да ги дърпаш или нещо от тоя род нямаше да се стигне до бой. Ако не им обръщаш внимание, нямаше да продължат да те закачат. Ама то понеже акъла ти е малък и не си помислил/а за последствията няма какво друго да се очаква...!

skullseeker
05-28-2010, 13:52
Наистина първо се научи да пишеш!!! :D
По темата: Само с простотии се занимаваш. Ако не беше тръгнал/а да ги дърпаш или нещо от тоя род нямаше да се стигне до бой. Ако не им обръщаш внимание, нямаше да продължат да те закачат. Ама то понеже акъла ти е малък и не си помислил/а за последствията няма какво друго да се очаква...!

Те дори ме плюеха ти какво би направил/а даги остави6 дати се подиграват ни6то 4е са по малки от теб?

LipSy
05-28-2010, 13:55
Наистина първо се научи да пишеш!!! :D
По темата: Само с простотии се занимаваш. Ако не беше тръгнал/а да ги дърпаш или нещо от тоя род нямаше да се стигне до бой. Ако не им обръщаш внимание, нямаше да продължат да те закачат. Ама то понеже акъла ти е малък и не си помислил/а за последствията няма какво друго да се очаква...!

Те дори ме плюеха ти какво би направил/а даги остави6 дати се подиграват ни6то 4е са по малки от теб?

Ами ще им кажа да се разкарат или ще си продължа пътя с високо вдигната глава, за да се изядат от яд!

marcy
05-28-2010, 15:24
ем освен да викаш хора и това е..с твоите камани ппо твоята глава

ParisSlava
05-28-2010, 16:08
Имах същатаа ситуация.Значи може само да се дъхат и накрая да не дойдат.Другото е да седиш около охраната.

skullseeker
05-28-2010, 17:50
Имах същатаа ситуация.Значи може само да се дъхат и накрая да не дойдат.Другото е да седиш около охраната.

Става 6те стоя около охраната сигурно мс.

DeViLMaN
05-29-2010, 12:26
аз бих постъпил като теб !
Едва ли ще те "бият" ама 1 шамар може да отнесеш ... :)

SummerParty
05-29-2010, 12:35
Първо се научи да пишеш, пък след това започни с побойщата.Едва ли ще тръгнат да се занимават, ако не забравят дотогава, но ако толкова те притеснява-кажи на учител или директор.

filmimilmi
05-29-2010, 13:03
Ходи с повече приятели по училищните коридори, ей така за блъфа. Ако ти скочат, да знаят, че за теб ще скочат също. Показвай самочувствие и не се обяснявай. Колкото по-хладнокръвен си, толкова по-малка е вероятността да надушат слабостта ти и да се гаврят с теб.

Break
05-29-2010, 17:02
абе аз до 5 клас се връщах целия син от даскало ... Защото бях някво джудже и сички все се заяждаха с мен и то без нищо да съм им казвал и така нататък.На никой не говорих,странях от всички и така.Вече началото на 5ти клас ми писна да съм като боксова круша и взех малко да тренирам и за мое щастие взех че по бързо израстнах и натрупах малко мускулна маса (ама взех че и отслабнах доста здраво защото тогава бях като една малка пухкава топчица :D :lol: ) И от тогава никой не се заяждаше с мен щот бях като малък Рамбо :smt070 :D :razz:

Molzinka
05-29-2010, 17:59
А ти приятели нямаш ли си, които да те защитят?

cveti965
05-29-2010, 18:49
ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ С КЛАСНАГАТИ ИЛИ С РОДИТЕЛ БЕЗ ДА СЕ СРАМУВАШ КАЖИ ПОСЛЕ КАКВО Е СТАНАЛО

Paramour
05-30-2010, 16:30
Научи се да пишеш!
по темата: Ами кво можеш да направиш... или да се направиш на болен във вторник и да не се появиш в даскл, или да стоиш при охраната, или да викаш хора и да се трепете...

fanincety
05-30-2010, 16:45
Наистина първо се научи да пишеш!!! :D
По темата: Само с простотии се занимаваш. Ако не беше тръгнал/а да ги дърпаш или нещо от тоя род нямаше да се стигне до бой. Ако не им обръщаш внимание, нямаше да продължат да те закачат. Ама то понеже акъла ти е малък и не си помислил/а за последствията няма какво друго да се очаква...!

+1 :)

azida
05-30-2010, 20:33
1. Научи се да пишеш и не ми излизай с номера, че бързаш. Ако искаш съвет, ще го поискаш както трябва.
2. С тази случка ще си вземеш поука да не си отваряш мн мн устата. Но и все пак не бива да ги търпиш, но в тзи случай си прекалил. Разберете се и ако можете без бой. Ако не бийте се и това е.

+1