PDA

View Full Version : Рок и Метъл песнички .....



zliqgenii
05-28-2010, 16:32
Ако може да кажете няколко ваши любими рок и метъл песни...Нещо като TDG,Breaking Benjamin и така нататък .. :grin:

VilleBaby
05-28-2010, 16:38
Аpocalyptica ft. Corey Taylor - I'm not Jesus
Korn - Liar
Metallica - Die , die my darling
Paradise Lost - Pray Nightfall
Paradise Lost - Say just words
Paradise Lost - Erased
Paradise Lost - One second
HIM - Wicked game
:)

zliqgenii
05-28-2010, 18:28
Някакви други предложения за песнички :-P

darkness25
05-28-2010, 18:39
seether-the gif
evanescence-lithium
tdg-never too late

Tempest
05-28-2010, 23:51
давам малко пауър :D

Sonata Arctica - The Misery
Sonata Arctica - Tallulah
Sonata Arctica - Last Drop Falls
това са адските песни, много са хубави :)

иначе от алтърнатив и нео... мога да изброявам до астрономическото утре...
KoRn - Blind
KoRn - Freak On a Leash
Disturbed - Deify
Disturbed - Darkness
Disturbed - 10,000 Fists
Godsmack - Re-Align
Godsmack - Straight Out of Line
SOAD - Soldier Side
SOAD - Roulette
SOAD - Revenga
Skillet - Rebirthing
Deftones - Digital Bath
Adema - Open Till Midnight
Adema - Trust

and so on...

BlackMeow
05-29-2010, 08:51
Нямам никаква идея какво е първото, което си написала, но все пак:

Bathory- 09 - Gods Of Thunder Of Wind And Of Rain
04-Necromansy

Catamenia - Chaos Born - 02 - Calm Before the Storm

Arch Enemy - Black Earth - 04 - Idolatress

Celtic Frost -03 A Dying God Coming Into Human Flesh

Celtic Frost - 08 Domain Of Decay

Carcass - 07 - Arbeit Macht Fleisch

пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :)

Ambrosia
05-29-2010, 08:57
Нямам никаква идея какво е първото, което си написала, но все пак:

Bathory- 09 - Gods Of Thunder Of Wind And Of Rain
04-Necromansy

Catamenia - Chaos Born - 02 - Calm Before the Storm

Arch Enemy - Black Earth - 04 - Idolatress

Celtic Frost -03 A Dying God Coming Into Human Flesh

Celtic Frost - 08 Domain Of Decay

Carcass - 07 - Arbeit Macht Fleisch


под първото да нямаш предвид TDG?

BlackMeow
05-29-2010, 08:59
под първото да нямаш предвид TDG?[/quote]

Да, точно това :-D

ecstazy
05-29-2010, 09:08
първото е съкращение на Three days grace - канадска група свиреща алтернативен рок :) среща се и като 3dg..

значи много има да ти пиша, но да видим за кои песни ще се сетя

Avenged Sevenfold - Afterlife
Avenged Sevenfold - Seize the day
Avenged Sevenfold - Bat Country
Avenged Sevenfold - Nightmare (2010)
M. Shadows (avenged sevenfold вокал) fr Slash (Guns N roses)- Nothing to say
Avenged Sevenfold - Gunslinger
Metallica - Seek and destroy
Metallica - Enter Sadman
Metallica - Unforgiven II
Metallica - Unforgiven III
Metallica - Fade to Black
Metallica - Turn the page
Metallica - Nothing Else matters
Guns N Roses - Paradise City
Guns N Roses - Knocking on the heaven's door
Guns N Roses - Child O' Mine
Iron Maiden - Ghost of navigator
Iron Maiden - Fear of the dark
Iron Maiden - Strange World
Iron Maiden - Prowler
Iron Maiden - Phantom of the opera
Scorpions - Fly to the rainbow
Scorpions - Wind of change
Scorpionns - Still loving you
Green Day - 21 guns
Green Day - Boulevard of broken dreams
Simple plan - Grow up
Simple plan - untitled
Simple plan - what if
Simple plan - your love is just a lie
Simple plan - Welcome to my life
Simple plan - I'm just a kid
Paramore - ignorance
Papa Roach - She loves me not
Nirvana - Smells like teen spirit
Nirvana - Where did you sleep last night
Nickelback - Rockstar
3 Doors Down - here without you
30 seconds to mars - beautiful lie
30 seconds to mars - the story
AC/DC - TNT
+ ЦЯЛАТА дискография на The Offspring.. Тази група е невероятна..ако почна да ти пиша песните значи ще изброя всички тъй че :)

уморих се :lol:
P.S. голяма фенка съм на Three days grace i Breaking Benjamin, но ти вече си ги написал, за това не ги пиша

BlackMeow
05-29-2010, 09:10
първото е съкращение на Three days grace - канадска група свиреща алтернативен рок :) среща се и като 3dg..

:lol:

Благодаря за пояснението, не съм никак запозната с бозата :-D

ecstazy
05-29-2010, 09:13
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

BlackMeow
05-29-2010, 09:14
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D

ecstazy
05-29-2010, 09:15
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D ? грешни имена? ОМГ, няма повече да пиша, спри да се заяждаш, къв ти е проблема. Боза било. Ако ще и чалга ще слушам, не ми трябва ТВОЕТО мнение.ПФфффф

BlackMeow
05-29-2010, 09:17
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D ? грешни имена? ОМГ, няма повече да пиша, спри да се заяждаш, къв ти е проблема. Боза било. Ако ще и чалга ще слушам, не ми трябва ТВОЕТО мнение.ПФфффф
Нито на мен твоето :-D
Слушай си каквото си искаш, но си знай че не е метъл. 3dg Не е метъл :-D
и неото не е истински метъл - неориентираните деца го наричат метъл

Tempest
05-29-2010, 09:44
айде бе! И затова сигурно се води neometal... щото не е метъл... добре, my Master!

ecstazy
05-29-2010, 09:50
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D ? грешни имена? ОМГ, няма повече да пиша, спри да се заяждаш, къв ти е проблема. Боза било. Ако ще и чалга ще слушам, не ми трябва ТВОЕТО мнение.ПФфффф да съм написала че 3дг са метъл?
първото е съкращение на Three days grace - канадска група свиреща алтернативен рок Smile среща се и като 3dg.. а човекът е написал РОК и метъл .. не виждам никакъв проблем ;)

zliqgenii
05-29-2010, 09:57
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D ? грешни имена? ОМГ, няма повече да пиша, спри да се заяждаш, къв ти е проблема. Боза било. Ако ще и чалга ще слушам, не ми трябва ТВОЕТО мнение.ПФфффф
Нито на мен твоето :-D
Слушай си каквото си искаш, но си знай че не е метъл. 3dg Не е метъл :-D
и неото не е истински метъл - неориентираните деца го наричат метъл


Къде съм споменавал че Three Days Grace са метъл ???? Както отначало съм писал РОК(каквито са TDG) и метъл песни !! 8)

P.S. Съжелявам че повтарям отговора отгоре :-P

zliqgenii
05-29-2010, 10:13
Нямам никаква идея какво е първото, което си написала, но все пак:

Момче съм ! Затова Първото което съм написАЛ а не написаЛА !!!!!

:o

Ambrosia
05-29-2010, 10:26
първото е съкращение на Three days grace - канадска група свиреща алтернативен рок :) среща се и като 3dg..

значи много има да ти пиша, но да видим за кои песни ще се сетя

Avenged Sevenfold - Afterlife
Avenged Sevenfold - Seize the day
Avenged Sevenfold - Bat Country
Avenged Sevenfold - Nightmare (2010)
M. Shadows (avenged sevenfold вокал) fr Slash (Guns N roses)- Nothing to say
Avenged Sevenfold - Gunslinger
Metallica - Seek and destroy
Metallica - Enter Sadman
Metallica - Unforgiven II
Metallica - Unforgiven III
Metallica - Fade to Black
Metallica - Turn the page
Metallica - Nothing Else matters
Guns N Roses - Paradise City
Guns N Roses - Knocking on the heaven's door
Guns N Roses - Child O' Mine
Iron Maiden - Ghost of navigator
Iron Maiden - Fear of the dark
Iron Maiden - Strange World
Iron Maiden - Prowler
Iron Maiden - Phantom of the opera
Scorpions - Fly to the rainbow
Scorpions - Wind of change
Scorpionns - Still loving you
Green Day - 21 guns
Green Day - Boulevard of broken dreams
Simple plan - Grow up
Simple plan - untitled
Simple plan - what if
Simple plan - your love is just a lie
Simple plan - Welcome to my life
Simple plan - I'm just a kid
Paramore - ignorance
Papa Roach - She loves me not
Nirvana - Smells like teen spirit
Nirvana - Where did you sleep last night
Nickelback - Rockstar
3 Doors Down - here without you
30 seconds to mars - beautiful lie
30 seconds to mars - the story
AC/DC - TNT
+ ЦЯЛАТА дискография на The Offspring.. Тази група е невероятна..ако почна да ти пиша песните значи ще изброя всички тъй че :)

уморих се :lol:
P.S. голяма фенка съм на Three days grace i Breaking Benjamin, но ти вече си ги написал, за това не ги пиша


ехх изпревари ме с пояснението 8-)


за да не е спам:
подобни на Breaking Benjamin са: Crossfade, Skillet, Trapt

iLovePussyJuice
05-29-2010, 11:51
пс ако харесваш нео лайна поне не ги наричай метъл, защото не са,само пояснявам, не се заяждам :) напротив, заяждаш се. по добре млъкни. Нео лайна били. Фък оф ...

Пхахахаах
Това че наричаш нещата с грешни имена си е твой проблем :-D ? грешни имена? ОМГ, няма повече да пиша, спри да се заяждаш, къв ти е проблема. Боза било. Ако ще и чалга ще слушам, не ми трябва ТВОЕТО мнение.ПФффффще пуснеш ли сълзица? :(

zliqgenii
05-29-2010, 12:06
Нямам никаква идея какво е първото, което си написала, но все пак:

Момче съм ! Затова Първото което съм написЪЛ а не написаЛА !!!!!

:o

Верно ли? :lol:


Смях на кубчета... факт е, че слушате гадна и комерсиална музика, но хайде, на автора (или авторЪ?) на темата му е простено, защото е очевидно, че е новак.. Но другите - яко излагане пада.

1. Не знам защо въобще има метъл в заглавието на темата, като определено харесваш неща, които са много далеч от твоя вкус.

Има метъл в заглавието защото от време на време слушам и нещо по твърдо :) И голяма работа че съм объркал една буква ! :x

zliqgenii
05-29-2010, 12:36
Нещо темата се превърна в един смисъл караница така че ако може някой да изрази мнение по темата а не да се заяжда :)

zliqgenii
05-29-2010, 12:43
:) Групите ми допаднаха :)

zliqgenii
05-29-2010, 12:57
Бърз съм :D

ElectricFuneral
05-29-2010, 21:44
http://www.youtube.com/watch?v=dU5em0R6mmI

\ММмнНнннОоооООУУУУУ* ССсССССсслаАдддДДичкЪЪЪъъ ПесНнНнннИиичКъЪъЪЪЪ :*

Reaper93
05-29-2010, 22:20
Охохо A7x, мой човек си :-D 8-)

Drautran
05-29-2010, 22:45
Големи метъли сте ве, ей :grin:
http://salydus.files.wordpress.com/2009/06/fuck-off.jpg

Lancelot
05-29-2010, 23:00
http://www.youtube.com/watch?v=dU5em0R6mmI

\ММмнНнннОоооООУУУУУ* ССсССССсслаАдддДДичкЪЪЪъъ ПесНнНнннИиичКъЪъЪЪЪ :*

:razz:

По темата -
http://www.youtube.com/watch?v=GgA5Gq_4ZMU !!!!!!!!!!!

elito0o0o0
05-29-2010, 23:34
Now playing : Silverstein - Smile in Your Sleep и общо взето всички песни на Silverstein..
Breaking Benjamin - също ..
A7X - Unholy Confessions / Warmness on the soul / Critical Acclaim .. блаа,блаа... и още ,и още.. 8-)
COB - Repent (whore) etc...
Cradle of Filth - Nymphetamine ,може би ми е любимата от всички на Cradle 8-)
Imperanon - всичко
Metallica - The Unforgiven I,II,III са ми любими
MCR - Teenagers / Cancer / Demolittion Lovers etc...
Nickelback - всичко
Nightwish - Amaranth държи класацията
RHCP - Snow може би най-много ми харесва от всички
Simple Plan - хм... Your love is a lie (напомня ми за една друга песен 8-) )
Skillet - Hero
TDG - fuck пак са много 8-)

etc.......

Drautran
05-30-2010, 10:19
Големи метъли сте ве, ей :grin:


шшшшшшшш, (а)нарКо, не се ръгай в А група от началото, че също миришете на позичка с твоята приятелка от 'аску'у :)
Оф, недей, че ме накара да се чувствам неловко :oops:

Drautran
05-30-2010, 10:49
Опит за ирония... уаааау
Твоя май е несполучлив.
Айде като модератор най-накрая ми направи забележка да спра да спамя темата. Не искам да те злепоставям, като аз ти направя.

Wildchildd
05-30-2010, 11:12
Children Of Bodom - Hate Me!
Rammstein - Engel
Blind Guardian - Valhalla
Wintersun - Starchild
Ensiferum - Lai Lai Hei!
Korpiklaani - Native Land
Sabaton - Talvisota

Любими групи и песни...

Drautran
05-30-2010, 11:39
О, заповядай, направи ми една хаплива анархо-забележка, моля... :)
Току що ти направих. Не толкова очевидна, но нищо чудно, че не си забелязал :)

ArrowsOfDeath
05-30-2010, 11:55
Човекът написал, че иска групи подобни на TDG и Breaking Benjamin, а вие му давате Metallica, Iron Maiden, Godsmack, Arch Enemy и всякви други групи, които са далеч от тези, които търси. Личи си, че е прохождащ, но съвсем ще му объркате представите на момчето 8-)
Значи по темата - търсиш alternative rock банди. Такива са Nickelback, Crossfade, Theory of a Deadman, Trapt, Skillet, Saliva и т.н.
Може да пробваш и indie rock, но има голям шанс да не ти хареса стила или точно обратното.

ecstazy
05-30-2010, 11:59
^ еми защото беше написал МЕТЪЛ и РОК песни и затова му дадох и малко по-тежко.. И междодругото подобни на 3DG nd BB също са Seether and Pain :) (поне за Pain една фр ми каза) ааа може и Flyleaf да прибавиш. 3dg правят концерти с тях, както и със Seether и BB. Това е концертът на мечтите ми..

elito0o0o0
05-30-2010, 12:08
Papa Roach,Breaking Benjamin,Three Days Grace, My Chemical Romance,Aiden,Sum 41,Skillet,Simple Plan,Nightwish,Nickelback,Linkin Park,Metallica,Blink 182.... etc... ;)

iLovePussyJuice
05-30-2010, 13:11
Papa Roach,Breaking Benjamin,Three Days Grace, My Chemical Romance,Aiden,Sum 41,Skillet,Simple Plan,Nightwish,Nickelback,Linkin Park,Metallica,Blink 182.... etc... ;)neдерас'ка работа като цело 8-)

zliqgenii
05-30-2010, 15:54
Не е задължително всичко да е като BB и TDG ..... те са просто пример каква рок музика търся а за метъл оставам вие да давате предложения :) Но да е нещо по съвременно ...

elito0o0o0
05-30-2010, 16:08
Papa Roach,Breaking Benjamin,Three Days Grace, My Chemical Romance,Aiden,Sum 41,Skillet,Simple Plan,Nightwish,Nickelback,Linkin Park,Metallica,Blink 182.... etc... ;)neдерас'ка работа като цело 8-)Ехх.. разбирачески способности имаш. :) По-горе прочетох,че тоя искал нак`ви по-леки парчета.. Е!? Какво по-леко от това?!?! :? :?

zliqgenii
05-30-2010, 16:11
Не съм казал че искам нещо по-леко ...

Drautran
05-30-2010, 16:18
Разбирам, че влизаш в спора с високо самочувствие, но дали не се лъжеш в преценката си?
Не.


Аз поисках анархо-забележка, а не елементарните похватчета, които ти явно намираш за много извисени. Чакам един стабилен трактат за самозабравилият се модератор, който е опиянен от измамното чувство на власт и дерибейства върху форумния пролетариат. Чакам...
И аз искам много неща, ама едва ли ше можеш да ми ги дадеш, тъй че що да си прая труда да пиша цял трактат, посветен на теб (не че си толкова важен. Няма да се учудя и ако искаш паметник.) Ако искаш да се самовъзхваляш напиши сам нещо за себе си и го постни в отделна тема. Ще си се радваш и поне няма да изпуснеш нещо съществено за себе си. Няма да се извинявам, че си иам собствено мнение - боли ме, че един е с мен, друг не е. Ако хапеш и аз хапя. А относно властта ти - не знам каква власт можеш да имаш в един интернет форум, но аз просто ти дадох съвет да се прекрати един безмислен, извън темата спор, след като си модератор и трябва да се грижиш за реда.


ПП. ама едва ли ще дочакам, все пак с твоята приятелка явно само можете да се кичите с дрънкулки, без да вниквате в значението им. Нищо, правете се на готини и оборотни... отстрани сте просто смешни. :)
От 2 дни съм в тоя форум и ти съумя да разбереш защо нося това и дали вниквам в смисъла на символите по мен. Може би затова си вадиш грешни и смешни изводи. С много устати хорца като теб съм спорила, такива, вече влезнали във филма си. И сега повечето от тях са гъзета. Успех. :)

zliqgenii
05-30-2010, 16:28
http://sofiarebelstation.wordpress.com/2010/05/30/dawn-of-liberty/

слушайте истинска музика, бе, миндили...


Щом не харесваш каква музика слушаме няма смисъл да даваш мнение и да се заяждаш с всеки които пусне мнение тук !!

Drautran
05-30-2010, 16:41
Я, анархопринцесата е дошла да се прави пак на велика.

Колко жалко, че не е схванала какво съм написал, но въпреки всичко тежкарее и се прави на интелигентна и важна. Еххх, колко приличаш на другата ти приятелка - големи претенции и малко покритие. :)

А, изводите си ги вадя лесно - първите ти постове в този форум са снимки. Това говори предостатъчно за капацитета ти, а ти с какви хаскови шмиргели-филмари си спорила - не ме интересува. Някакви тъпи кратуни носите медальончета с анархии, а като ви питат какво е това и си гълтате селската граматика - твоята дружка Херцагърл вече беше разкрита много пъти, че е по-тъпа от филия, а сега гледам си е довела и сол-ташака за компания. ;)

Общо взето вместо да се правиш на голяма разбирачка (досега не си показа нищо, освен един среден пръст и много повърхностно мислене), можеш да вземеш и да се стегнеш, защото...


...дебюта ти със снимки във форума е много вероятно да стане и бенефис. :)
Еми малко са хората като теб, които по цял ден висят във някъв форум и се заяждат наляво и надясно. Поне аз не го приемам навътре, а се забвлявам и си губя времето. Благодаря, че ме забавляваш :) А относно мнението ти за мен - няа смисъл да ти казвам коя част на тялото ме боли за него.
http://www.humorhound.com/wp-content/uploads/2008/10/gorilla-middle-finger.jpg :D

Drautran
05-30-2010, 17:07
Явно те боли, щом всеки път се напъваш да се докажеш, но нали знаеш:

Това, че сте оборотните к... тарикатки на село, не значи нищо повече от това, че сте селянки и в другите населени места щяхте да сте си последната дупка на кавала, където заслужавате да сте.

Иначе се радвам, че се забавляваш или поне казваш, че се забавляваш, защото аз много обичам провинциални псевдо-анархистки с изкуствено самочувствие и високо самомнение. Наслаждавам се на момента, когато излязат от селото и видят, че светът е голям и работите са доста по-различни от пасторалната им идилия. ;)

Ае, истинска метълке, като отидеш на поне един концерт през живота си, пак ще можеш да дадеш мнение. :)
На концерти съм ходила мноого и съм обиколила мноо градове, включително извън страната. Т'ва, че родителите ми живеят в Хасково нищо не означава. Аз за малко съм тук и не мисля да оставам. За много малки неща се хващаш, но връвчицата ще се скъса ;]

zliqgenii
05-30-2010, 17:31
http://sofiarebelstation.wordpress.com/2010/05/30/dawn-of-liberty/

слушайте истинска музика, бе, миндили...


Щом не харесваш каква музика слушаме няма смисъл да даваш мнение и да се заяждаш с всеки които пусне мнение тук !!


Пеницилин, вместо да надигаш глас - образовай се малко и не надигай глас, че е смешно.

Да се образовам ха :D кой го казва ... В някои от коментарите ти има една думичка "миндили" която си употребил .... Брех че образован човек !!! :D :-D

Yobs1912
05-30-2010, 17:57
Интересна дискусия.Някой да ми разкрие предисторията и историята и,че ме мързи да се ровя назад в темата ? :D

zliqgenii
05-30-2010, 18:16
Ами всичко започна от един модератор в цикъл ..........

DesireToFire
05-30-2010, 18:23
http://www.youtube.com/watch?v=dU5em0R6mmI

\ММмнНнннОоооООУУУУУ* ССсССССсслаАдддДДичкЪЪЪъъ ПесНнНнннИиичКъЪъЪЪЪ :*

:D адската песен

zliqgenii
05-30-2010, 18:55
Ами всичко започна от един модератор в цикъл ..........


Честито и на теб значи :)
Явно не са те учили, че където се мерят пишки не е добре да си вееш гъза, че... може нещо да стане.

Може да престанеш да пиеш в темата ако нямаш песни за казване .....

zliqgenii
05-30-2010, 19:45
Мога и да я заключа, защото всяка седмица има по две точно такива теми, а можеш и да погледнеш три теми надолу, където хората казват какво слушат и ще видиш още 150 страници с песнички. А най-много можеше да направиш е да чуеш реално нещата, които ти се пускат и да не се правиш на много важен... :)

Не знам защо си извади извода че не слушам това което ми пускат хората но както и да е ... Наистина се извинявам че пуснах темата и не и не огледах дали има подобни...Но така или иначе съм я пуснал..Ако няма нови мнения маже да я заключиш. :)

realantisocial
05-30-2010, 19:50
Ако наистина искам да разбера нещо за някой музикален стил или течение определено няма да пиша с въпрос във форум, а ще се разровя, ще почета, ще послушам...
Ако наистина разбирам от някоя субкултура, култура или музикален стил няма да си позволя да се впускам в провинциалистки изказвания, с които да начеша фалшивото си его.

Всичко останало... си пролича. Личи си и ще си личи за съжаление, защото се оказва, че за някои хора преходната мода е и повод да бъдат нещо, което тъй или иначе в живота си не са и никога няма да бъдат.
Попрочетох постчетата на новата звезда и в това виждам нищо повече от желание да бъде провокативна личност, която обаче покрива огромните си себеизисквания с фалшивия облик ( с накити ), който подсказва бедната и пустееща същност на отлъченик.
Боли, нали ? Няма проблем. С един два по интелигентни хода имаш шанс да се реабилитираш.
Успех.

Ааа.. забравих.
http://www.youtube.com/watch?v=cyeNu8nG31k

Това е достатъчен учебник по рокендрол :)
Наздраве :)

Risen55
05-30-2010, 20:10
Аз ще се придържам към темата :grin:

1-Framing Hanley - Bittersweet Sundown
2-Pillar- Whatever It Takes
3-Pain - Bye,Die
4-Three Days Grace - The Good Life

сега само за тези се сещам... Не знам защо така се държите с момчето пуснало темата като то е искало само да научи нови песни в тази област на музиката но....

elito0o0o0
05-30-2010, 20:59
Ето ви истинска песен уее метъли такива!!

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Това се нарича размазващо парче. Не знаете какво е музика,ей! Това е модерно сега.. 8) 8)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Lancelot
05-30-2010, 22:08
Като го видя тва A.C.A.B. някъде ме напушва истеричен смях... :razz:

Не съм схванал иронията ;d..

По темата...
Наистина би било по-лесно просто да влезеш в темата за песни. Когато ми се слуша нещо ново го правя. Смятам, че под "метъл и рок" различните хора разбират различно нещо...А тва че си дал/а пример е без значение за 80 процента от хората, които ще видят темата.
Моето предложение е да си дръпнеш дискографията на Black Sabbath и да си вземеш една бира...

Wildchildd
05-31-2010, 08:25
Oти те напушва истеричен смях?
пп: да не се казваш Йордан :lol: , сериозно питам :) .

WaterLilly
05-31-2010, 08:39
Можеш и да не спамиш ;)
Под спам разбира ли се обсъждане на анархия в тема за рок и метъл песни (която се повтаря и трябваше отдавна да е заключена)?

Lancelot
05-31-2010, 16:04
Oти те напушва истеричен смях?
пп: да не се казваш Йордан :lol: , сериозно питам :) .

Не, що да се казвам Йордан :lol:

Смешно ми е щото един от старото даскало, докато учех, един ден драскаше по една спирка. Беше написал ACAB, а под него, явно искаше да напише кво значи, се получи нещо от рода на:
All Cups Ar Basterts. За малко да помисля, че има няква фобия от чаши...Той се пишеше анархист. Не знаеше какво е дори на български..целия окичен с разни значки и тн. Смях..
За тва ми е смешно.. отделно, че ми е и тъпо и не го разбирам, но това е друга тема свързана с убежденията ми и тези на другите.

За да не е спам:
http://www.youtube.com/watch?v=sBxCl2TJNnQ
Van Canto - изроди!!!!

И малко класика...
http://www.youtube.com/watch?v=1qxSwJC3Ly0

http://www.youtube.com/watch?v=8k1xM4LyGHQ

Wildchildd
05-31-2010, 17:53
Е моя грешка, един приятел се пише Ланселот и слуша праведна музика та си помислих...както и да е, извинявам се за спама.
http://www.youtube.com/watch?v=vfzmia2fEGk - Rammstein - Waidmanns heil

babygirl00
07-16-2010, 11:15
Nickelback - Rockstar
Nickelback - Far Away
Rammstein - Benzin
Nirvana - Smells like team spirit
Papa Roach - Last Resort
Bullet For My Valentine - Dignity
Bullet For My Valentine - Your Betrayal
Bullet For My Valentine - Bittersweet Memories
Bullet For My Valentine - The end
Bullet for My Valentine - Say Goodnight
Guns N' Roses - Sweet child of mine
Guns N` Roses - Don`t Cry
HIM-Heartache Every Moment
HIM - Heartkiller
HIM - Buried Alive By Love
30 Seconds To Mars - Attack
30 Seconds To Mars -Capricorn
Three Days Grace - Home
Three Days Grace - Just Like You
Three Days Grace - I Hate Everything About You
Pain - Shut your mouth
Pain - Same Old Song
Axel Rudi Pell - Forever Angel
Rammstein- Fruhling in paris

ecstazy
07-16-2010, 13:02
Nickelback - Rockstar
Nickelback - Gotta be somebody
Three days grace- never too late
Three days grace - gone forever
Three days grace - wake up
Three days grace - life starts now
Three days grace - World so cold
Sum 41 - Walking disaster
Sum 41 - With me
Sum 41 - In too deep
Sum 41 - Pieces <3
Sum 41 - Still waiting
The offspring - Kristy are you doing okay
The offspring - Bad Habbit
The Offspring - Kids aren't allright
The Offspring - You're gonna go far kid
The offspring - I choose
The offspring - Pretty fly
Simple plan - Can wait forever
Simple plan - jump
Simple plan - Me against the world
Simple plan - Grow up
Simple plan - Your love is just a lie
Green day - boulevard of broken dreams
Green day - holiday
Green day - 21 guns
Breaking Benjamin - Breath
Breaking Benjamin - Wish i may
Breaking Benjamin - The diary of Jane
Breaking Benjamin - Into the nothing
Nirvana - Smells like teen spirit
Nirvana - Where did you sleep last night
Scorpions - No one like you
Scorpions - Send me an angel
Scorpions - Wind of change
Scorpions - Fly to the rainbow
Scorpions - Holiday <3
Avenged sevenfold - Nightmare
Avenged sevenfold - Bat Country
Avenged Sevenfold - Seize the day
Avenged Sevenfold - Gunslinger
Avenged Sevenfold - Warmness on the soul
Iron Maiden - Prowler
Iron Maiden - STrange world
Iron Maiden - The ghost of the navigator
Iron Maiden - Phantom of the opera

начи има да си пиша до утре песни, затова ти написах за тези, които се сещам

ReaDy
07-16-2010, 15:29
Thousand Foot Krutch - Fire it up
Thousand Foot Krutch - Puppet
Thousand Foot Krutch - Rawkfist
Thousand Foot Krutch - Outta control

Skillet - Monster
Skillet - Hero

Escape the Fate - "Something"
Escape the Fate - 10 miles wide
Escape the Fate - The Flood

Bullet For My Valentine - Tears don't fall

Paramore - Decode
Paramore - CrushCrushCrush
Paramore - Misery Bussines

Atreyu - Lonely
Atreyu - Bleeding is a luxury
Atreyu - Congregation of the damned
Atreyu - Blow
Atreyu - Storm To Pass