PDA

View Full Version : Както винаги обърквация..



seaeyes
05-28-2010, 16:28
ключ щом няма повече коментари ;)

mArMaLaDkA
05-28-2010, 16:35
Както и да започнеш разговора, ако на момчето му се е изчерпал интересът и не е особено тактичен, ще те разкара. Тъпо е да мислиш за нещата, преди да са се случили. Дори и да те отреже кво? И мен са ме рязали, при това неведнъж, ама светът не е свършил, приех нещата с усмивка. Мъже под път и над път. Поне 10 минават всеки ден покрай теб, които биха ти допаднали и на външност, и по характер, въпросът е доколко ти ще си отвориш очите да ги забележиш. :)

Не се занимавай с глупостЕ. Ясно, че въпросният е много зает и важен по скайп, а на живо се спича, така че нЕма смисъл да си губиш времето с такива.

DeViLMaN
05-28-2010, 16:39
ам според мене е влюбен в друга ... :(

seaeyes
05-28-2010, 17:36
Както и да започнеш разговора, ако на момчето му се е изчерпал интересът и не е особено тактичен, ще те разкара. Тъпо е да мислиш за нещата, преди да са се случили. Дори и да те отреже кво? И мен са ме рязали, при това неведнъж, ама светът не е свършил, приех нещата с усмивка. Мъже под път и над път. Поне 10 минават всеки ден покрай теб, които биха ти допаднали и на външност, и по характер, въпросът е доколко ти ще си отвориш очите да ги забележиш. :)

Не се занимавай с глупостЕ. Ясно, че въпросният е много зает и важен по скайп, а на живо се спича, така че нЕма смисъл да си губиш времето с такива.

Знам,че ако не го интересувам вече няма нищо чудно как ще се държи н просто последната ни срещаза която споменах ако мога така да я наричам ми промени начина на мислене ,че го интересува :(

DqVoLsKoJeLaNiE
05-28-2010, 19:22
Ами, като на въпросния Г-н "Номер Едно Съм По Скайп, Ама На Живо Съм Темерут" му пука, да ти покаже. Кажи му:" Ти ми казваш, че ти пука, но не го показваш и това ме обърква." Ако има мозък, ще те разбере, ако не-опитала си, той е малоумен, ти няма какво да направиш... next one,please... :)