PDA

View Full Version : Глупости в даскало... :(



ParisSlava
05-28-2010, 16:30
Значи имам ужасно сериозен проблем.Един слънчев ден (преди 1-2 седмици) едно момиче взе няк'ва водка.Аз изпих 5-6 глътки.Нищо ми нямаше.Но когато влезнахме в ча момичето което беше донесло водката се издрайфа в кабинета разбира се пред госпожата. Във тетрадката си се издрайфа.Затвори си тетрадката и си я остави в чантата. :lol: Да и аз реагирах така.Но сега класния разбра.Днес ходихме при педалогическата съветничка.Тя ни даде едни листове да пишем на тях случката.Нали аз всичко си казах ама фактически нищо не съм направила.Пила съм 5 глътки и т'ва е.Сега как да кажа на майка ми защото класния и със сигурност ще й каже.

filmimilmi
05-28-2010, 17:08
Кажи на майка същата версия, която си обяснила писмено, но я поукраси като кажеш, че не си знаела какво правиш, а сега вече знаеш и няма да повториш грешката. Естествено се постарай да си придадеш сериозно и виновно изражение сякаш наистина си си взела поука. А че е неизбежно да не се случи втори път щом веднъж вече е станало, това е друг въпрос. :) Най-много да ти спрат джобните за 1 седмица, но какво толкова може да се случи. Няма да те изключат от училище, не си убила човек, също така си и жива, за да напишеш тази тема. Просто да не ти пука! :)

LipSy
05-28-2010, 18:01
Щом ти не си носила водката, мисля че няма да те обвинят за нещо в училище. Едва ли ще те предложат за изгонване :? Не може при положение, че не си тази, която е носила алкохола. Апък пред майка си излез с извинението, че няма да се повтори и че просто не си искала да се напиваш или нещо такова. Гледай да включиш и миловидната физиономийка и насълзените очички. Мисля, че майка ти ще те разбере :) :) :-)

ParisSlava
05-28-2010, 19:22
Оле,мерси надъхахте ми да и кажа.Разбира се аз нищо не съм правила ала,бала стискайте палци момичета. :-) :-) :-)

Jus7DreamBoy
05-28-2010, 20:27
ахахаха :razz: :razz: :razz: защо трябва да се дъните така в даскало като не ви понася алкохола .... само се излагат такива момичета като приятелката ти ... иначе ще се оправиш с майка ти !

nIkEnCeTy_bE
05-28-2010, 20:58
^^ Верно - не сте на такава възраст, когато може да ви понася алкохола.

marcy
05-28-2010, 21:32
кажи после какво каза майка :? :oops: ти

sladk1KiFlA
05-28-2010, 22:30
аз често пия водка в у-ще :D
но гледам да не прекалявам щото да не стане гаф :o

SummerParty
05-29-2010, 08:19
Ами кажи й, но гледай повече да не се повтаря.

Paramour
05-30-2010, 16:40
Кажи на майка същата версия, която си обяснила писмено, но я поукраси като кажеш, че не си знаела какво правиш, а сега вече знаеш и няма да повториш грешката. Естествено се постарай да си придадеш сериозно и виновно изражение сякаш наистина си си взела поука. А че е неизбежно да не се случи втори път щом веднъж вече е станало, това е друг въпрос. :) Най-много да ти спрат джобните за 1 седмица, но какво толкова може да се случи. Няма да те изключат от училище, не си убила човек, също така си и жива, за да напишеш тази тема. Просто да не ти пука! :)

:lol: :lol: :lol: Тва винаги работи! 8) :lol: :lol: