PDA

View Full Version : Подувам се всяка шибана сутрин



pochti
05-28-2010, 17:39
Няма сутрин в която да се събуда и лицето ми да не е подуто . Лицето не тялото . Просто няма такава сутрин да стана и клепачите да не са ми подпухнали и бузите също . След около час се оправям напълно но е имало случаи цял ден да съм си подпухнала . Не мислете че е защото ям много сол не е така . Има дни в които може да не ям почти нищо и на сутринта пак съм подута егааати .... От какво е товаа ? Чувала съм за хора които понякога сутрин са падпухнали ама при мене е винаги това нещо ...

LucasBoy
05-28-2010, 18:23
По колко часа спиш? После колко часа бодърстваш? Пълноценно ли спиш? Използваш ли някакви препарати - гримове, кремове, мазила? По-точно, понеже вероятно използваш, пробвала ли си да не използваш нищо 2-3 дни?

WaterLilly
05-28-2010, 18:48
Не мога да ти кажа от какво е, но при мен се пооправя положението след като си измия лицето с много студена вода.

pochti
05-28-2010, 19:00
грим слабо много слабо дори ползвам Имам добра кожа рядко се мажа и с мазила по лицето ако ми излизе пъпка крем здраве чат пат . Ми примерно лягам в 12 вечерта и ставам ако съм на даскало в 5 и 30 Може да легна в 3 през ноща което също се случва и да стана в 1 на обяд и пак съм подута може да заспя в 11 и да стана в 10 и пак ще съм подута А преди може би година ... две не беше чак така положението май.
Студената вода помага ама до някъде

ElectricFuneral
05-28-2010, 19:54
Майка ми си слагаше лед под очите.