PDA

View Full Version : Проблеми със скайпа



hrisikelly
05-28-2010, 18:18
От известно време на скайпа имам следния проблем - Не при всички и не постоянно но ми се случва да изпратя съобщение а то да не се изпраща... или се изпраща но след ден-два и когато си вляза отново в skype... Много гаден проблем, щото например с една фр се уговаряме да си пишем и да се уговоряме да излизаме някъде, но като напиша съобщение, натискам enter и ми излиза онова кръгличкото дето се върти (уж изпраща съобщението) и продължава дълго... Моля помогнете, кажете какви са причините. Благодаря, пердварително :)

MaGuSs
05-28-2010, 18:28
слаб нет или приятелката ти те лъжи ,че е он ама всъщност да не е ...

mitakavg
05-28-2010, 18:40
От известно време на скайпа имам следния проблем - Не при всички и не постоянно но ми се случва да изпратя съобщение а то да не се изпраща... или се изпраща но след ден-два и когато си вляза отново в skype... Много гаден проблем, щото например с една фр се уговаряме да си пишем и да се уговоряме да излизаме някъде, но като напиша съобщение, натискам enter и ми излиза онова кръгличкото дето се върти (уж изпраща съобщението) и продължава дълго... Моля помогнете, кажете какви са причините. Благодаря, пердварително :) Имах абсолютно същия проблем с по новите версий на скайп,но след като си сложих 4.0 нямам проблеми. С каква ОС си?

hrisikelly
05-28-2010, 19:16
От известно време на скайпа имам следния проблем - Не при всички и не постоянно но ми се случва да изпратя съобщение а то да не се изпраща... или се изпраща но след ден-два и когато си вляза отново в skype... Много гаден проблем, щото например с една фр се уговаряме да си пишем и да се уговоряме да излизаме някъде, но като напиша съобщение, натискам enter и ми излиза онова кръгличкото дето се върти (уж изпраща съобщението) и продължава дълго... Моля помогнете, кажете какви са причините. Благодаря, пердварително :) Имах абсолютно същия проблем с по новите версий на скайп,но след като си сложих 4.0 нямам проблеми. С каква ОС си?
Сори за тъпия въпрос ама какво е ОС :D?

mitakavg
05-28-2010, 19:23
От известно време на скайпа имам следния проблем - Не при всички и не постоянно но ми се случва да изпратя съобщение а то да не се изпраща... или се изпраща но след ден-два и когато си вляза отново в skype... Много гаден проблем, щото например с една фр се уговаряме да си пишем и да се уговоряме да излизаме някъде, но като напиша съобщение, натискам enter и ми излиза онова кръгличкото дето се върти (уж изпраща съобщението) и продължава дълго... Моля помогнете, кажете какви са причините. Благодаря, пердварително :) Имах абсолютно същия проблем с по новите версий на скайп,но след като си сложих 4.0 нямам проблеми. С каква ОС си?
Сори за тъпия въпрос ама какво е ОС :D? ОС-операционна система.С какъв Windows си?

hrisikelly
05-28-2010, 19:48
От известно време на скайпа имам следния проблем - Не при всички и не постоянно но ми се случва да изпратя съобщение а то да не се изпраща... или се изпраща но след ден-два и когато си вляза отново в skype... Много гаден проблем, щото например с една фр се уговаряме да си пишем и да се уговоряме да излизаме някъде, но като напиша съобщение, натискам enter и ми излиза онова кръгличкото дето се върти (уж изпраща съобщението) и продължава дълго... Моля помогнете, кажете какви са причините. Благодаря, пердварително :) Имах абсолютно същия проблем с по новите версий на скайп,но след като си сложих 4.0 нямам проблеми. С каква ОС си?
Сори за тъпия въпрос ама какво е ОС :D? ОС-операционна система.С какъв Windows си?
Windows XP

mitakavg
05-28-2010, 19:55
Ами пробвай да сложиш скайп 4.0 . Няква идея да имаш с каква версия си? :)

hrisikelly
05-28-2010, 20:11
Ами пробвай да сложиш скайп 4.0 . Няква идея да имаш с каква версия си? :)
Не знам мога да кажа че е една от новите... Значи като кликнеш на абоната ти излиза директно отстрани чата а не да кликаш от едно че на друго... Но сигурен/а ли си, че трябва да имаш друга версия че да се оправи... защото мойта ми харесва, има доста екстри и не ми се сменя.. но ако е от версията може да склоня да я сменя

Petrow
05-28-2010, 20:11
И при мен от време на време се появява този проблем... Мисля че е или от нета (пада за момент ) или самата програма (скайп) се еб****... :)

hrisikelly
05-28-2010, 20:16
И при мен от време на време се появява този проблем... Мисля че е или от нета (пада за момент ) или самата програма (скайп) се еб****... :)
Да май е тъй :D

mitakavg
05-28-2010, 20:26
Ами пробвай да сложиш скайп 4.0 . Няква идея да имаш с каква версия си? :)
Не знам мога да кажа че е една от новите... Значи като кликнеш на абоната ти излиза директно отстрани чата а не да кликаш от едно че на друго... Но сигурен/а ли си, че трябва да имаш друга версия че да се оправи... защото мойта ми харесва, има доста екстри и не ми се сменя.. но ако е от версията може да склоня да я сменя След като сложих скайп 4 проблеми нямам, а и както каза като кликнеш на абоната илиза отстрани чата скайп 4 е същия http://admintell.napco.com/ee/images/uploads/gadgetell/skype4.jpg немога да потвърдя че проблема ти ще се реши със смяна на версия,но ако е наложително пробвай.

hrisikelly
05-28-2010, 20:27
Ами пробвай да сложиш скайп 4.0 . Няква идея да имаш с каква версия си? :)
Не знам мога да кажа че е една от новите... Значи като кликнеш на абоната ти излиза директно отстрани чата а не да кликаш от едно че на друго... Но сигурен/а ли си, че трябва да имаш друга версия че да се оправи... защото мойта ми харесва, има доста екстри и не ми се сменя.. но ако е от версията може да склоня да я сменя След като сложих скайп 4 проблеми нямам, а и както каза като кликнеш на абоната илиза отстрани чата скайп 4 е същия http://admintell.napco.com/ee/images/uploads/gadgetell/skype4.jpg немога да потвърдя че проблема ми е същия като твоя или проблема ще се реши със смяна на версия,но ако е наложително пробвай.
Ами засега ми се случва само някой път, но ако продължи да става по-зле ще пробвам да сменя версията... Благодаря за помощта :)