PDA

View Full Version : Как да разбера дали той ме харесва?



didityyystz
05-28-2010, 18:39
Здравейте аз съм момиче и искам да споделя проблем.В даскало в моя клас има едно момче което много ама много харесвам.Той се закача с мен, но в същото време постоянно се държи за ръка с едно друго момиче. Та въпросът ми е ако ме харесва как да го разбера.Моля ви помогнете защото той е много сладък.Благодаря ви предварително и извинявайте ако съм ви загубила времето!

Местя темата в Любов.
kalpazanka

stelit0
05-28-2010, 18:59
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

YouDontKnowMe
05-29-2010, 16:18
1.Защо не пусна темата във форум "любов"? :?
2."проблем" ... Хайде, ще се замълча.
3. Той е леко "женкар", няма сериозни намерения към теб. Щеше да разбереш, ако той смята да задълбочи нещата между вас и т.н.
4.Попитай го, другите варианти аз , лично, не ги харесвам .
5.Какво като е сладък? Ако няма в тиквата си "акъл за две стотинки" ... Е, въпрос на вкус.
6.Въпреки учтивостта ти не мога да не изразя негодуванието си към темата, която си пуснала.Има сто хиляди такива в друг раздел.
7.Не, не си ми загубила времето. Имам си отделено такова за да пиша негативни коментари.

Brook
06-06-2010, 09:38
Ами,защо просто не го питаш директно вместо да се чудиш дали има симпатии към теб или не,пък и може да е претиснителен и да не ти каже и страшно ще съжеляваш ако след години разбереш че те харесва и той теб но не си събрала смелост да го питаш.Освен това наблюдайвай поведението му как се държи намеците му и така ще разбереш.Но може и да не те харесва а просто да те вазприема като приятелка затова е най-добре е да го питаш за да не става големи обърквания.

puremind
06-21-2010, 23:21
Според мен те харесва :Р

Shely
06-22-2010, 10:04
Здравейте аз съм момиче и искам да споделя проблем.В даскало в моя клас има едно момче което много ама много харесвам.Той се закача с мен, но в същото време постоянно се държи за ръка с едно друго момиче. Та въпросът ми е ако ме харесва как да го разбера.Моля ви помогнете защото той е много сладък.Благодаря ви предварително и извинявайте ако съм ви загубила времето!

Местя темата в Любов.
kalpazanka
Питай го :)

AniBG
06-22-2010, 10:09
Ама верно, някои хора незнаят, за какво са им устите... :?

По темата: ние неможем да ти кажем дали те харесва, ти сама трябва да разбереш! Ако продължава със "закачките" и има сериозни отношения с теб, значи иска да задълбочи нещата, ако не - не иска! Най-добре го питай направо, без да увърташ! Ако иска той сам ще ти каже! :)

mincheto
06-22-2010, 17:30
Харесвате.Но мъжете са женкари.Това им е естественото поведение. Защо не го попиташ направо.
Мъжете НЕобичат да овърташ, направо действай.

Paramour
06-22-2010, 20:20
Вземи му скайпа и го питай там като си толкова притеснителна... :D

DaemonBoy
06-22-2010, 20:21
Харесвате.Но мъжете са женкари.Това им е естественото поведение. Защо не го попиташ направо.
Мъжете НЕобичат да овърташ, направо действай. :smt023