PDA

View Full Version : Първата любов...



TheOneone
05-28-2010, 20:03
Здравейте, аз съм на 16 години и все още няма приятелка. Харесвам едно момиче, но просто не зная какво да правя. Моля за няколко съвета... :(

tuzaro
05-28-2010, 20:04
епа аресвай го, кво друго може да направиш

TheOneone
05-28-2010, 20:07
Очаквах подобни мнения :D . Питам по-точно какво да направя, че да тръгне с мен

tuzaro
05-28-2010, 20:09
ти по принцип познаваш ли я или само си я виждал някъде?? земи поговори с нея, покани я на кафе, фейсбук скайп ако те е срам и така, то нема как веднага да тръгне с тебе

maximus1993
05-28-2010, 20:11
покани я да излезете ?

TheOneone
05-28-2010, 20:15
ти по принцип познаваш ли я или само си я виждал някъде?? земи поговори с нея, покани я на кафе, фейсбук скайп ако те е срам и така, то нема как веднага да тръгне с тебе
Познавам я и да, малко ме срам. Проблема е, че не знам какво или по-точно как да и кажа, че я харесвам...

tuzaro
05-28-2010, 20:17
ми начи най-добре казвай направо

TheOneone
05-28-2010, 20:20
Е как по скайп да речем да го истръся? Тя е 7ми клас между другото..

tuzaro
05-28-2010, 20:22
ми казваш и трябва да ти кажа нещо, правиш пауза и и казваш харесвам те искаш ли някой път да пием кафе, ако си достатъчно пич ще се съгласи.

mArMaLaDkA
05-28-2010, 20:31
Ше кажеш, че все едно тя не е човек. :-o Дръж се нормално с нея, забавлявай я, пускай тъпи шеги, по-голям си, пък и тя е 7 клас, ще й се издигнеш в очите, особено ако те харесва. Не се дръж като идиот, не заеквай, не спичай, тя е момиче, не хапе и отново: 7 клас е, повечето момичета се впечатляват от абсолютни измишльотини.

tuzaro
05-28-2010, 20:35
Ше кажеш, че все едно тя не е човек. :-o Дръж се нормално с нея, забавлявай я, пускай тъпи шеги, по-голям си, пък и тя е 7 клас, ще й се издигнеш в очите, особено ако те харесва. Не се дръж като идиот, не заеквай, не спичай, тя е момиче, не хапе и отново: 7 клас е, повечето момичета се впечатляват от абсолютни измишльотини.ти ше кажеш че момичетата не хапят.... не си срещнала подходящата явно :lol:

mArMaLaDkA
05-28-2010, 20:40
аз все още не съм се втурнала да търся подходящият мъж, ти за подходящата жена ми говориш. 8-)

stoteen4o
05-28-2010, 21:05
Ако я познаваш добре я покани да излезнете, ако ли не първо я заговори.Бъди забавен, не се спичай, бъди внимателен, дори леко,подчертавам ЛЕКО нахален(бъзикай я), изслушвай я дори да ръси най - големите глупости.Недей да се представяш за такъв, какъвто не си, защото рано или късно ще разбере и ще стане зле. Тва е общо взето. Успех 8)

Nich
05-29-2010, 10:42
Ше кажеш, че все едно тя не е човек. :-o Дръж се нормално с нея, забавлявай я, пускай тъпи шеги, по-голям си, пък и тя е 7 клас, ще й се издигнеш в очите, особено ако те харесва. Не се дръж като идиот, не заеквай, не спичай, тя е момиче, не хапе и отново: 7 клас е, повечето момичета се впечатляват от абсолютни измишльотини.ти ше кажеш че момичетата не хапят.... не си срещнала подходящата явно :lol:

+1

loliii
05-29-2010, 10:59
ти по принцип познаваш ли я или само си я виждал някъде?? земи поговори с нея, покани я на кафе, фейсбук скайп ако те е срам и така, то нема как веднага да тръгне с тебе
Познавам я и да, малко ме срам. Проблема е, че не знам какво или по-точно как да и кажа, че я харесвам...
разговор -- телефонно обаждане -- кафе -- разговор -- целувка.

tanch3t093
05-29-2010, 11:06
Ако я познаваш добре я покани да излезнете, ако ли не първо я заговори.Бъди забавен, не се спичай, бъди внимателен, дори леко,подчертавам ЛЕКО нахален(бъзикай я), изслушвай я дори да ръси най - големите глупости.Недей да се представяш за такъв, какъвто не си, защото рано или късно ще разбере и ще стане зле. Тва е общо взето. Успех 8)
1

DeAdLyDoSe
05-29-2010, 11:09
Ше кажеш, че все едно тя не е човек. :-o Дръж се нормално с нея, забавлявай я, пускай тъпи шеги, по-голям си, пък и тя е 7 клас, ще й се издигнеш в очите, особено ако те харесва. Не се дръж като идиот, не заеквай, не спичай, тя е момиче, не хапе и отново: 7 клас е, повечето момичета се впечатляват от абсолютни измишльотини.

тва са добри съвети :)

DANNYYYYY
06-01-2010, 12:54
Горе главата, бъди себе си и не се страхувай. Ако е писано да се случи нещо между вас, ще се случи, ако не... здраве да е. Това не е последното момиче на света... ако не се получи, продължавай напред. Нищо не губиш, бъди смел! Усмихвай се и прави комплименти, момичетата обичат това. :---)

nomingo
06-01-2010, 14:26
покани я на разходка
ВЪРШИ РАБОТА :)

awerw
06-01-2010, 15:29
както казах в другата тема свали я :D и ся ако питаш как :lol: то на всеки мъж му идва инстинктивно как да впечетли женското :D но от първия път да и кажеш че искаш да тръгнете на дали ше се получи :?

monity0
06-01-2010, 16:08
7клас каквото и да направиш все ще ти се върже спокойно :D :oops:

CookieMonster
06-01-2010, 16:52
Говори с нея по скайп, фейсбук и разни такива сайтове и програми. Може да завържете разговор, уговорете си среща някъде и си поговорете. След няколко продължителни срещи и кажи чувствата си. :D

kRisSkOy
06-01-2010, 22:07
братле трябва да не ти пука вече , тфа ама мене мнооо май срам ми след ден два епа земе ти пусне , ти кво ш прайж , то тфа срама беше едно време , а относно за момичето напрайте една разходка , поразщъкайте наляво-надясно и разбери кво харесва , там хоби ,ала бала , да може да разбере че се интерсуваш се пак от нея

quexxe
06-02-2010, 09:58
Ех, първата любов.Много ще те боли от нея. :) Но всички сме се горили от този огън и твой ред е !

Кажи й, че я обичаш, напиши й го в скайп и придружи изречението с едно меченце.. :-D Ще свърши работа ! То няма какво друго да се прави, всичко е в нейни ръце, ти само й го казваш! ;)

Neutral
06-02-2010, 10:31
ти по принцип познаваш ли я или само си я виждал някъде?? земи поговори с нея, покани я на кафе, фейсбук скайп ако те е срам и така, то нема как веднага да тръгне с тебе
Познавам я и да, малко ме срам. Проблема е, че не знам какво или по-точно как да и кажа, че я харесвам...
разговор -- телефонно обаждане -- кафе -- разговор -- целувка.

^^^

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 13:07
Ако не я познаваш - запознайте се, флиртувай и това е. :x

pitfall
06-02-2010, 13:18
13-годишните и от едното "здрасти" се впечатляват.. 8-) а ако я поканиш на кафе.. вече ще е в облаците.. успех..

pebals
06-02-2010, 15:21
общувай с нея повече...покани я да излезете заедно на кафе,кино или друго място

Dragonflyelf
06-02-2010, 17:38
братле трябва да не ти пука вече , тфа ама мене мнооо май срам ми след ден два епа земе ти пусне , ти кво ш прайж , то тфа срама беше едно време , а относно за момичето напрайте една разходка , поразщъкайте наляво-надясно и разбери кво харесва , там хоби ,ала бала , да може да разбере че се интерсуваш се пак от нея
п-п-поразщъкайте :shock:

Paramour
06-02-2010, 18:20
13-годишните и от едното "здрасти" се впечатляват.. 8-) а ако я поканиш на кафе.. вече ще е в облаците.. успех..

:D :D + бъди забавен, изслушвай я, сближете се (по скайп предполагам, защото ти каза, че си срамежлив) и после излезте на кафе или на разходка, просто се вижте и продължи в същия дух. После почни да флиртуваш с нея, прави й намеци, че я харесваш и т.н. и ако тя те харесва ще ти овърне, ако не... ще ти каже(предполагам)!! : )
Успех! :) :)

XStyle
06-03-2010, 09:05
Ако продължаваш да стоиш пред компа и да питаш за съвети, няма скоро да се получи. Отивай и говори с нея - признаваш за чувствата си и естествено оттук следват два изхода:
Вариант 1: тя ти споделя същото и двамата сте щастливи;
Вариант 2: отрязва те поради n брой причини, но поне знаеш, че си опитал и продължаваш напред;
Вариант 3: почва да ти увърта, че не е сигурна, да си я почакал да помисли и подобни простотии, което се равнява на вариант 2 - не иска да е с теб.

Успех!