PDA

View Full Version : Здравейте, имам нужда от малко помощ...



Al3ksandra
05-28-2010, 20:09
Не знам дали на темата мястото й е тук, но ако не е - моля да ме извините..
Значи имам проблем с закриването на 1 акаунт - във така известния Facebook. До преди седмица без проблеми си го закрих и няколко дни не бях влизала там.. Днес когато го отключих отново за малко още при входа ми даде някакво съобщение че някой се е опитвал да влезе през телефон или Ipod или нещо подобно.. с Wi-Fi връзка.. Когато тръгнах да го деактивирам ми даде следното съобщение:

"
Cannot deactivate developer account
Unable to deactivate your account because you are the only developer of a Platform application. Please either delete the application or assign a new owner before deactivating your account.
"

Някой има ли някакви идеи как да го ДЕАКТИВИРАМ? Ако има нека пише моля ви... благодаря предварително..

LucasBoy
05-28-2010, 21:09
Ако си правила някакво приложение - късметчета, въпросчета, нещо друго, там не знам какво още може да се прави - изтрий го. Това ми идва на ум за сега.

Samoten89
06-04-2010, 20:12
Не знам дали на темата мястото й е тук, но ако не е - моля да ме извините..
Значи имам проблем с закриването на 1 акаунт - във така известния Facebook. До преди седмица без проблеми си го закрих и няколко дни не бях влизала там.. Днес когато го отключих отново за малко още при входа ми даде някакво съобщение че някой се е опитвал да влезе през телефон или Ipod или нещо подобно.. с Wi-Fi връзка.. Когато тръгнах да го деактивирам ми даде следното съобщение:

"
Cannot deactivate developer account
Unable to deactivate your account because you are the only developer of a Platform application. Please either delete the application or assign a new owner before deactivating your account."Направила си приложение и си единствения администратор на него и от там идва проблема ;) изтрий го или дай администраторски права на случаен приятел.


Някой има ли някакви идеи как да го ДЕАКТИВИРАМ? Ако има нека пише моля ви... благодаря предварително..