PDA

View Full Version : За No-Life темите в раздел "Любов"....



Robe
05-28-2010, 21:43
Здравейте приятели, здравейте......

Рядко влизам да преглеждам темите в раздела. Наскоро го прегледах и ми направи впечатление еднообразието в темите по въпросната тема. Бих искал да ви попитам нормално ли е според вас всяка тема да е "Как да му кажа че го харесвам?" или "Ние ходим от 3 месеца ама само по скайп....." ?!!?!?!?. На какво се дължи това според вас ? Кофти поколението, българщината, интернет(facebook, impulse, skype... и всички останали средства които замесестват комуникациите в реалния живот?), кризата, възпитанието вкъщи, чалгарията....? Мислите ли че младото поколение има проблеми в общуването между половете, особено ако има привличане между тях.

Благодаря предварително на всички писали в темата. :) w0sh поздрави 8)

WaterLilly
05-28-2010, 21:49
Разделът се напълни с неуверени/разстроени от скъсвания детиняци (или просто тъпи хора понякога), няма спор.
Лесно е да се обвини скайп/фейсбук, простотията на българите или новите поколения, които винаги са набедени за пропаднали... но този проблем винаги го е имало и винаги ще го има. Просто вече има място, на което може да се види от повече хора (а не само да се сподели на мама и на БФФ-то).

mArMaLaDkA
05-28-2010, 21:51
Повечето имат нужда да се вкарат в Матрицата, да си създадат някаква интрига в живота. Тоя раздел примерно и едно време си беше същата боза, на приливи и отливи са нещата. Като не ти харесва - хикса или се местиш в някой друг раздел, или в някой друг форум.

Lyubeto
05-28-2010, 21:52
Всеки сам е виновен за простотията си .Човек ако иска да се развива и гради като личност - ще го направи. Ако иска да затъпява - ще го направи.Зависи на кой колко му стига акъла.

Преди малко едни "мутри" се сбиха пред входа. Кой е виновен за това?...

kypo
05-28-2010, 21:56
що ве, аз пущам най-интересните теми 8-)

mArMaLaDkA
05-28-2010, 21:58
^ за темите не знам, ама винаги се появяваш в най-интересните часове. 8-)

kypo
05-28-2010, 22:11
що кво е интересното сега?

mArMaLaDkA
05-28-2010, 22:13
сега точно нищо, едно време хубави спам теми ставаха. 8-)

Nakadah
05-28-2010, 22:17
ИИИИИИИИИИИИИИИИ Поредната тема опитваща се да вдъхне малко мозък, ноооооооооооооооооооооооо о ще потъне както всички останали :lol:

kypo
05-28-2010, 22:18
всяко хубаво нещо има край. само салама има два

lubomirky
05-28-2010, 22:21
ИИИИИИИИИИИИИИИИ Поредната тема опитваща се да вдъхне малко мозък, ноооооооооооооооооооооооо о ще потъне както всички останали :lol:

даже не знам какъв мозък се опитва да вдъхне.. на 2 месеца някой такъв, като тоя пич, решава да пусне тема и 'да ни отвори очите', ама не знам за какво си правят труда. то е ясно, че с тоя фейсбук се съсипа всичко истинско в общуването.

Nakadah
05-28-2010, 22:24
Deleted...

lubomirky
05-28-2010, 22:29
скапаните мързеливи американци какво ли не измислиха, само за да не стават от компютрите, за да могат да разговарят. донякъде добре - спестява пари и време, но сега всички са супер зарибени какво се случва във фейсбук и напълно забравиха, че е много по-хубаво когато говориш с някой тоя човек да е пред теб ;>

kypo
05-28-2010, 22:30
а какво ще представлява новия хит за социално общуване?
тоя туитър така и не съм го видял още

Nakadah
05-28-2010, 22:32
Deleted...

lubomirky
05-28-2010, 22:35
аз така и не разбирам по какъв начин ги прибират тия пари ;д реклами, продажби на акции ? някой по запознат?

Nakadah
05-28-2010, 22:36
Deleted...

kypo
05-28-2010, 22:39
е кой е тоя милиардер бе, то цукерберг създателя на фейсбук е милиардерче с има няма 10 милиарда?
кой този сайт, викаш?

lubomirky
05-28-2010, 22:39
пха, дайте да пуснем и ние един бе ;д чак милиардер не, ама няколко милиона няма да ми се отразят зле ^^

Nakadah
05-28-2010, 22:43
Deleted....

kypo
05-28-2010, 22:45
еми то затва никой е ги купува, щото се рекламират по презумпция боклуци. аз реклама на ферари не съм виждал, щото качественото няма нужда от реклама - със всички продукти е така 8-)

а и рекламат не струва милиони, а е пей пер клик. всеки си има бяджет и може да е 5 долара, като ти нацъкат и се скрива - тва е практиката. така че никой не е дал милион накуп за да се рекламира в интернет

Seducti0n
05-28-2010, 23:10
Да има го проблема с общуването.Че прекалената употреба на скайп, фб, сайтове за запознанства и прочие, в един момент започва да пречи е едно на ръка.Според мен проблема за споделянето на чувства, симпатии и т.н. се крие главно в това, че хората се страхуват от това как ще бъдат възприети.

filmimilmi
05-28-2010, 23:16
Не можеш да очакваш от хлапета, които все още не са се научили да пишат правилно, да изразяват чувствата си по подходящ начин. Интернет дори им помага защото сайтовете за запознанства и скайп са нещо като виртуална тренировка, която всъщност ги учи на полезни на полезни неща. Да не би да мислиш, че на 16 годишните преди 20 години по много по-смислен начин са изразявали чувствата си? Тревогите на тийнеджърите винаги са били един и същи. Сега е много по-добре, че поне могат да си споделят, а не да се срамуват да попитат за темите, които са табу и им се налага да ги изпробват без да са изобщо наясно какво правят, а после да си търпят последствията. Много по-добре е да има място, в което могат да споделят опит, да "потренират" виртуално, да се чувстват по-самоуверени в това, което нататък ще търсят и все пак ще открият сами, но до тогава поне да имат някаква представа какво точно е то... :)

rebeccaa
05-29-2010, 02:12
Не можеш да очакваш от хлапета, които все още не са се научили да пишат правилно, да изразяват чувствата си по подходящ начин. Интернет дори им помага защото сайтовете за запознанства и скайп са нещо като виртуална тренировка, която всъщност ги учи на полезни на полезни неща. Да не би да мислиш, че на 16 годишните преди 20 години по много по-смислен начин са изразявали чувствата си? Тревогите на тийнеджърите винаги са били един и същи. Сега е много по-добре, че поне могат да си споделят, а не да се срамуват да попитат за темите, които са табу и им се налага да ги изпробват без да са изобщо наясно какво правят, а после да си търпят последствията. Много по-добре е да има място, в което могат да споделят опит, да "потренират" виртуално, да се чувстват по-самоуверени в това, което нататък ще търсят и все пак ще открият сами, но до тогава поне да имат някаква представа какво точно е то... :)


Точно така.

:)

TheX
05-29-2010, 06:53
Здравейте приятели, здравейте......

Рядко влизам да преглеждам темите в раздела. Наскоро го прегледах и ми направи впечатление еднообразието в темите по въпросната тема. Бих искал да ви попитам нормално ли е според вас всяка тема да е "Как да му кажа че го харесвам?" или "Ние ходим от 3 месеца ама само по скайп....." ?!!?!?!?. На какво се дължи това според вас ? Кофти поколението, българщината, интернет(facebook, impulse, skype... и всички останали средства които замесестват комуникациите в реалния живот?), кризата, възпитанието вкъщи, чалгарията....? Мислите ли че младото поколение има проблеми в общуването между половете, особено ако има привличане между тях.

Благодаря предварително на всички писали в темата. :) w0sh поздрави 8)

Нямат никакви проблеми, Robe. Просто пишат все малки деца които бързат да пораснат и които не осъзнават, че за всичко си има време

soul1199
05-29-2010, 07:24
всеки е във филма 8)

razores
05-29-2010, 08:15
Ми като не могат да си признаят какво изпитват очи в очи ше го правят по Skype :D

DeAdLyDoSe
05-29-2010, 10:51
Не можеш да очакваш от хлапета, които все още не са се научили да пишат правилно, да изразяват чувствата си по подходящ начин. Интернет дори им помага защото сайтовете за запознанства и скайп са нещо като виртуална тренировка, която всъщност ги учи на полезни на полезни неща. Да не би да мислиш, че на 16 годишните преди 20 години по много по-смислен начин са изразявали чувствата си? Тревогите на тийнеджърите винаги са били един и същи. Сега е много по-добре, че поне могат да си споделят, а не да се срамуват да попитат за темите, които са табу и им се налага да ги изпробват без да са изобщо наясно какво правят, а после да си търпят последствията. Много по-добре е да има място, в което могат да споделят опит, да "потренират" виртуално, да се чувстват по-самоуверени в това, което нататък ще търсят и все пак ще открият сами, но до тогава поне да имат някаква представа какво точно е то... :)

съгласна :) :)

loliii
05-29-2010, 10:57
Здравейте приятели, здравейте......

Рядко влизам да преглеждам темите в раздела. Наскоро го прегледах и ми направи впечатление еднообразието в темите по въпросната тема. Бих искал да ви попитам нормално ли е според вас всяка тема да е "Как да му кажа че го харесвам?" или "Ние ходим от 3 месеца ама само по скайп....." ?!!?!?!?. На какво се дължи това според вас ? Кофти поколението, българщината, интернет(facebook, impulse, skype... и всички останали средства които замесестват комуникациите в реалния живот?), кризата, възпитанието вкъщи, чалгарията....? Мислите ли че младото поколение има проблеми в общуването между половете, особено ако има привличане между тях.

Благодаря предварително на всички писали в темата. :) w0sh поздрави 8)
Отговор : простотията. Предпоставки: възпитание, култура, ген. Лична статистика : около 90 % от хората са идиоти, независимо от манталитет, народоснот, пол, възраст. Просто са .. злетаци. Във форумите простотията се показва, понеже има много хора, много съдби... много ПРОСТОТИЯ.

fenastz
05-29-2010, 13:08
yawn

justonegirlwithonehope
05-29-2010, 15:52
И ти какво, реши да им напълниш главите с мозък ли ? Всеки знае сам за себе си, каквото и да направиш никой няма да се вслуша в думите ти . . кофти, защото до някъде си прав, но факт. :)

ivcheto0o
05-29-2010, 16:36
Здравейте приятели, здравейте......

Рядко влизам да преглеждам темите в раздела. Наскоро го прегледах и ми направи впечатление еднообразието в темите по въпросната тема. Бих искал да ви попитам нормално ли е според вас всяка тема да е "Как да му кажа че го харесвам?" или "Ние ходим от 3 месеца ама само по скайп....." ?!!?!?!?. На какво се дължи това според вас ?- На възрастта на авторите Кофти поколението, българщината, интернет(facebook, impulse, skype... и всички останали средства които замесестват комуникациите в реалния живот?), кризата, възпитанието вкъщи, чалгарията....?-Почти всичко това,може би наи-вече интернет.Но защо родителите да са виновни(споменаваш възпитанието вкъщи)? Мислите ли че младото поколение има проблеми в общуването между половете, особено ако има привличане между тях. Проблеми дължащи се на страх и ниско самочуствие.

Благодаря предварително на всички писали в темата. :) w0sh поздрави 8)

m0n4yyy
05-29-2010, 17:10
Отговор : простотията. Предпоставки: възпитание, култура, ген. Лична статистика : около 90 % от хората са идиоти, независимо от манталитет, народоснот, пол, възраст. Просто са .. злетаци. Във форумите простотията се показва, понеже има много хора, много съдби... много ПРОСТОТИЯ.

90% ... не мисля, дори съм убедена, че не е така ! Това, че една голяма част от обществото нямат акъл в главата, не значи, че всички сме тъпаци. Човекът е устроен така, че набляга на негативизма в ежедневието си и затова не вижда за колко неща трябва да бъде щастлив .. подобно на това, ние не забелязваме истинските и добри хора сред нас, а само се дразним на глупаците. Светът е пълен както с болни мозъци, така и с истински хора .. Ако всеки от нас се опита да погледне на живота по един по - различен и оптимистичен начин, ще открие колко щастлив всъщност трябва да бъде. А колкото до тийнейджърите в нашия раздел "Любов", нормално е всеки да иска да сподели своята тревога и да очаква подкрепа от съфорумниците си .. това е форум все пак .. всеки иска да чуе и чуждото мнение по въпроса. :)

Факт е че Интернет "разлигави" днешната младеж, но нека всеки с ръка на сърцето да каже, би ли предпочел да живее без него ? Интернет е един съвременен начин за комуникация, с който хората са свикнали да живеят. Нормално е, след като едно един човек има възможността да комуникира с толкова много хора по един толкова лесен начин, да се възползва от възможността. Аз лично съм твърдо против заместването на нормалното общуване с онлайн общуването .. но за жалост не всеки мисли така. :)

Linns
05-29-2010, 17:18
Офф.. И една тема ще промени всичко?
Има ли смисъл да търсим причините като сме безсилни пред фактите?
Не търсете вината в България, в чалгата, в обществото или в каквото и да било друго.. В каквото и да се крие отговора нищо няма да промени случващото се.. Да не мислите, че само в България децата се развиват по този начин? Ако го мислите сте заблудени.. "Простотията" я има по целия свят, само дето се развива по различен начин в различните страни.. Навсякъде младите пропадат, но всяко общество намира различна причина за това.. В България давате вината на чалгата, ок хубаво, самозалъгвайте се..

ReachlessGirl
05-29-2010, 17:37
Бих искал да ви попитам нормално ли е според вас всяка тема да е "Как да му кажа че го харесвам?" или "Ние ходим от 3 месеца ама само по скайп....." ?!!?!?!?.
Ненормалното е в това, че дори да им се обясни те пак си знаят своето и общо взето го карат без да се напрягат особено..
На какво се дължи това според вас?
На умственото им изоставане, причинено от нежеланието да бъдат различни от общоприетите неща ..
Нито едно от изброените неща не им е виновно, че са ограничени ..
Мислите ли че младото поколение има проблеми в общуването между половете, особено ако има привличане между тях.
Проблемите са им в главите ..

Robe
05-29-2010, 18:02
И една тема ще промени всичко?

Мне не смятам че ще промени.. просто искам да видя гледните точки хората по дадения проблем и да стане някава дискусия а не секи да си налага мненията както става в 90% от темите.... Пък що не може и да промени пък ? Всяка революция е тръгнала от някаде ^_^.

Linns
05-29-2010, 18:15
Дано има световен успех..

anonimchetou
05-29-2010, 18:40
майтап да няма положението е трагично на моменти.. : )