PDA

View Full Version : шизофрения..



FreakBitch
05-28-2010, 22:55
сънувам мъртви хора които са починали миналата година !аз харесвам майкъл джексън и го сънувам почти всяка нощ! аз го харесвам и искам да умра и да ида при него!!!той е много як но сънувам все мъртви хора и главата ми ше се пръсне от мисли!абе ко да прая?!а и веднъж сънувах че мама се върна от болницата и тя се беше облякла и аз я питах къде отива и тя и каза че ще умре!гледах през прозореца и на площадката я погребаха!!!;(((((((((((((((( но тя е жива !!!радвам се за това но немога да преодолея този сън а и немога да преодолея и смъртта на майкъл джексън!аз съм момиче на 11 години и без обидни коментари

пс: представете си, че това е реална история и аз ИЗОБЩО не се гавря с човека, който я е написал
пс2: прочетох го и просто не можех да не споделя с вас такава запленителна история

zoreto
05-28-2010, 22:59
От сподели категория измислени истории ли го прочете това и реши на да споделиш с нас

ImmortalSportFreak
05-28-2010, 22:59
Опитай се да се оттървеш от мислите за починали хора и се забавлявай - животът продължава ! ;) Намери си повече приятели и си изкарвай всеки ден с весела компания за да ти е весело.

п.п. Какво прави 11-годишното момиченце във форумО в 2 часа през нощта.. я лягай да спиш ! :D :D 8-)

FreakBitch
05-28-2010, 23:16
за мое искрено съжаления нямам проблема на това момиче :D
прочетох го в сподели.инфо, но в категория ТРАГИЧНИ истории.. бях потресена и реших да шеерна, с надеждата да обсъдим душевното състояние на милото дете :lol: :lol: :lol:

ImmortalSportFreak
05-28-2010, 23:21
Е добре... защо трябваше да постваш тази простотия и то в сериозен раздел като този !? :-o Тази тема е за ключе - а хлапето FreakBitch да ходи в леглото.. че ще затъпее по тия форуми ! :? 8-)

FreakBitch
05-28-2010, 23:40
ааа... лудостта на хората не е сериозно нещо, така ли? :shock:

.. аз тъй или иначе съм затъпяла :D .. скуката и лиготия си казват думата, единственото спасение е гавренето с разни хора..

пс: на колко трябва да съм, за да се водя хлапе?

zoreto
05-29-2010, 07:56
бе не знам на колко трябва да си за да си хлапе,но има хора на 17-18 а акъла им е като на 6 годишни тъй че...

БТВ темата наистина е мн тъпа и не знам какво целиш с това да пускаш чужди проблеми във форума.Скоро ей така всеки ще копира по една тема ,да прочетем и споделим чуждото нешастие :-o

FreakBitch
05-29-2010, 11:57
:D признавам, смисъла е, че няма смисъл, но нека забележим часът в който е писана.. почти 2 през нощта :D яко скука, брат..

пс: КОШ, КОШ, КОШ 8-)

ImmortalSportFreak
05-29-2010, 12:07
мале теб хубаво те е треснал хормонът... :lol:
Има много по-хубави неща които можеш да правиш докато ти е скучно - каране на колело;разходка с децата... Поне аз като бях на 11 не знаех кво е форум дет се вика. 8-)

FreakBitch
05-29-2010, 12:16
Дъх, не съм на 11 :lol: Джако-маничката е ;) А инче с удоволствие бих се разхождала в 2 през нощта, но за съжаление не ме пускат :(

FuckedUp
05-29-2010, 16:26
Майко мила. ПОТРЕСЕН СЪМ!

ImmortalSportFreak
05-29-2010, 22:35
ОМГ :razz:

kalpazanka
05-30-2010, 07:25
Стига толкова лигавщини!