PDA

View Full Version : Бихте ли ме посъветвали?



up0trebena
05-29-2010, 06:50
Така..Здравейте! Искам да се посъветвам с вас относно обезкосмяването отдолу..премахвам си ги със самобръсначка,но остават червени точици (така е и с повечето ми приятелки). С какво да ги премахна? Не желая да ходя при козметичка,защото не мие удобно да се "разкрача" (извинявам се за израза) пред нея..ако може някакъв съвет ?

nymphadora
05-29-2010, 07:15
Ами махай ги с кола маска-продават се в аптеките и се казваше Течна кола маска Jankar мисля :)

ReachlessGirl
05-29-2010, 07:58
След като ги махнеш ги мажи с крем "Бочко" или "Здраве" .. :)

Jessie
05-29-2010, 09:52
След като ги махнеш ги мажи с крем "Бочко" или "Здраве" .. :)

+1 Бочко е много добър. \:D/

DANNYYYYY
05-31-2010, 15:30
Попринцип най-често използваният метод за обезкосмяване на интимните части е самобръсначка, защото повечето се страхуват от болката, когато си правят кола-маска,но си струва, защото след дълго бръснене космите стават дебели, още по-черни и гъсти. Кофти тръпка общо взето.... Ммм а да ползваш сама кола-маска на интимните части е малко стряскащо и болезнено...Козметичката знае какво и как да го прави. :) Нормално е да те е срам,но замисли се по-добре по-малко болка, никакви опасности от разраняване и гладка кожа. Разраняването може да се получи от рязкото дръпване на лентичката, която е сложена на неподходящо и крехко място. :)

LipSy
05-31-2010, 19:07
След като ги махнеш ги мажи с крем "Бочко" или "Здраве" .. :)


+