PDA

View Full Version : Имам ли вина?..



smiley93
05-29-2010, 07:43
Здравейте, всички..
В последно време, този форум стана моето единствено спасение..Само тук мога да се откъсна от реалността..Като цяло живота ми не струва.Имам толкова много проблеми, но все си повтарям, че има хора, които страдат много повече от мен.Опитвам се да бъда силна, но не винаги успявам..
Ето и моята история..
Имам много приятелки, за които живота е само гаджета, дискотеки, секс, пари..Аз винаги съм се отличавала..Разбрах, че живота не е само това..Въпреки това направих грешка..Хванах се с момче, което просто искаше само секс..Не, аз не му се отдадох..Оставих го, но лошото беше, че явно съм имала някакви чувства към него..И както е прието, за да го забравя се хванах с друго момче.. Не съм разбрала обаче, кога съм хлътнала до уши по него..В крайна сметка той беше всичко,за което си мечтаех.. Толкова нежен, чувствителен..Това, което ме привърза беше, че моят и неговият живот бяха напълно еднакви..Беше преживял много трудности, както и аз.. Допаднахме си.. Живея в малък град и нали знаете всеки знае по нещо за другия.. Та, така и на него не му се носеше добра слава..Преживя загубата на близък човек и се захвана с наркотици..Каза ми, че вече е спрял.Заради мен се е спрял..Разбирате ли, ако знаех, че не се друса никога нямаше да го оставя..Но при положение, че цялата му компания са такива, не виждам как ще може да спре..Така че, зарязах го..Много ме болеше знаех, че и него го боли..Но какво можех да направя.. Тогава не бяхме прекъснали изцяло връзка..Пишехме си, по-точно той ми пишеше и ми се извиняваше..Един ден след ваканцията изпитах страшна болка..Беше застанал пред мен с нова приятелка..С нея се познавахме от доста време ходихме на кафета, глупости..Абе беше ми близка приятелка..Тогава осъзнах на какво са готови хората.. Как можеш да предадеш най-близките си без да се замислиш..Както и да е..Вижте, аз разбирам, че съм го оставила и рано или късно щеше да продължи, но преди ден точно ми е казал, че ме обича и на другия вече беше с друга.. Заболя ме наистина.. В крайна сметка бяха заедно околко месец..Всеки ден ги виждах..Бяха пред мен, зад мен ,навсякъде..Боже мой, та те си казваха "Обичам те"..
Когато я остави започна да ми пише и да ми обяснява как се хванал с нея само, за да ме забрави..За него не означавало нищо..Всеки ден ми пише.. Незнам какво да правя..
Просто искам някой да ми каже имам ли вина за нещо?Искам да знам дали аз съм виновната.. Толкова съм объркана, че немога да мисля за нищо..
Благодаря за отделеното време.. :cry:

Alex3nd
05-29-2010, 07:46
Оставила си го, защото се е отказал да се друса? :razz: :razz:

bobito_th
05-29-2010, 07:51
не се занимавай, намери си друг

3oPuTy
05-29-2010, 09:24
Оставила си го, защото се е отказал да се друса? :razz: :razz:
Оставила го е,защото той е твърдял,че е спрял да друса,но компанията му се състои от наркомани и за това тя не му е повярвала.



По темата:Излезте,поговорете, азбери как точно стоят нещата.
Между другото,според мен,си постъпила много тъпо като си го зарязала,след като е почнал да друса.Щом си имала силни чувства към него не е трябвало да бягаш,а да се опиташ да му влееш малко разум и да му помогнеш да ги спре.

smiley93
05-29-2010, 09:37
Амм благодаря мисля,че наистина е така.. Всъщност не е късно..Може и да поправя грешката си.. :(

DoomShadow
05-29-2010, 10:00
замисли се, та нали и ти си направила същата глупост като неговата - и ти си тръгнала с него за да забравиш бившиш, ами така и той е тръгнал с другото момиче (дето ти е фр-ка) за да се опита да забрави теб, но не е можал и сега иска да си те върне. опитайте, не му пускай веднага и ако остане с теб значи те обича истински а не е само с теб заради секса :)

DeViLMaN
05-29-2010, 10:22
и после харакири ...
от всичките ми гаджета само с една не съм ходил два пъти :D останалите просто не можеха да ме забравят :D 8-)

DeAdLyDoSe
05-29-2010, 11:29
сама заради компанията му ли го заряза :( :( :( :-o :shock: не е тябвало :shock: поне според мен

FreakBitch
05-29-2010, 11:37
:D Ок, признавам - кофти история се е получила с момчетата, съчувствам ти за това и все пак това не е края на света! Това са просто момчета и не мисля, че си заслужава да изпадаш в депресия, заради тях. Пък и в скоро време стардам от непоносимост към хора 'преживели много в живота'. Какво толкова сте видели, та вие сте още деца (аз също не съм по-голяма, но поне не претендирам, че съм преживяла много, защото не съм).
Чак е смешно като го кажете, ако сега се плашите от тези глупости, занапред направо не ви мисля в живота!

ef4etyYy
05-29-2010, 12:22
По темата:Излезте,поговорете, азбери как точно стоят нещата.
Между другото,според мен,си постъпила много тъпо като си го зарязала,след като е почнал да друса.Щом си имала силни чувства към него не е трябвало да бягаш,а да се опиташ да му влееш малко разум и да му помогнеш да ги спре.[/b][/color]

WaterLilly
05-29-2010, 12:48
Наистина ли те интересува какво ще ти кажат шепа хора на по 13-17 години? Ти знаеш най-добре какво да направиш.

tanch3t093
05-29-2010, 12:53
[quote=Alex3nd]По темата:Излезте,поговорете, азбери как точно стоят нещата.
Между другото,според мен,си постъпила много тъпо като си го зарязала,след като е почнал да друса.Щом си имала силни чувства към него не е трябвало да бягаш,а да се опиташ да му влееш малко разум и да му помогнеш да ги спре.[/b][/color]
+

filmimilmi
05-29-2010, 12:54
Искам да знам дали аз съм виновната
Да, ти си виновната! Всичко, за което цивриш са капризи. Единственото, за което те е яд в момента е, че си изпуснала момче, за което явно е имало конкуренция щом веднага е успяло да си намери нова, а това от своя страна показва, че си изгубила едва ли не някакво страхотно бижу...
За друго не плачеш, повярвай ми. Не е било любов щом така леко си прекратила връзката ами просто капризи... :)

3oPuTy
05-29-2010, 12:54
Наистина ли те интересува какво ще ти кажат шепа хора на по 13-17 години? Ти знаеш най-добре какво да направиш.
Еххх де да бях на 13-17 години ... Мечти,мечти ... :)

smiley93
05-29-2010, 15:53
Не, не мисля,че това са капризи..Просто се опитвам да разбера дали вината е в мен..Сега разбирам,че е така..Не се депресирам..Приемам нещата..Да беше ми гадно, но явно си го заслужавам..Ще опитам да си го върна и да поправя грешката.. Благодаря все пак на всички..Наистина ми бяхте от помощ..Може и да ви се струва детско и глупаво, но за мен не е така наистина.. Благодаря отново..

Linns
05-29-2010, 17:41
А кого обвиняваш? Него ли? Вината си е само твоя.. Сама каза в началото на пост-а си: "И както е прието, за да го забравя се хванах с друго момче." Той е направил същото.. Или само на теб е позволено?
Вината е твоя, ти си го оставила в тежък момент.. Не трябвало да чакаш да спре с наркотиците, трябвало е да му помогнеш..
НЕ разбирам как може да обичаш един човек и вместо да му помогнеш в такъв труден момент, да го изоставиш и така да влошиш нещата.. Грам акъл нямаш май...

Bixel
05-29-2010, 17:45
от цялата работа телевизията е виновна с тея турски сериали да ви кажа честно...

ReachlessGirl
05-29-2010, 17:50
Като цяло животът ти те първа започва .. няма смисъл от излишно емосване .. иначе: казваш, че го обичаш, но си го оставила в труден момент?! След, което той е направил същото .. е според теб кой първи е започнал?! :?

ef4etyYy
05-29-2010, 17:52
^ има ли значение кой е започнал?! :? фактът е, че и двамата са постъпили тъпо..

ReachlessGirl
05-29-2010, 17:59
^ има ли значение кой е започнал?! :? фактът е, че и двамата са постъпили тъпо..
е тя пита дали има вина .. щом първа е започнала значи определено нейната вина е по - голяма! ..

storex
05-29-2010, 19:15
Извинявам се за любопитството, ама тези твои приятелки, за които животът е дискотеки и секс, наборки ли ти са, че ми е интересно кви дискотеки на по 16(17) години ходите, освен ако не става дума за детски дискотеки, айде за секса ми е ясно, че вече и от 10 започват някои...
По темата - според мен се замисли дали не си виновна пред себе си, че се занимаваш с наркомани (дано не е прозвучало грубо).

smiley93
05-30-2010, 09:31
В моят град, всички живеят в една измислица..Така е устроено всичко, че като стигнеш 4-5 клас трябва да почваш да мислиш за момчета, гримове глупости..Никой не си изживява детството..Всичко е до такава степен нагласено, че всеки слага някаква маска ии гледа да покаже колко е готин с това, че ходи на диско или че е ходил с 7, 8 момичета/момчета..За това се отвръщавам от всичко и всички тук..

По темата.. Май не бях достатъчно ясна в началото..И преди да преживее загубата той се занимаваше с наркотици..Но въпреки това наистина избързах трябваше да му дам време..Всеки заслужава втори шанс..
Не бих изливала тук проблемите си, ако имах към кой да се обърна..Това дали имам вина, трябва и сама да го разбера..Знаех го, но просто дълбоко в мен се надявах, че не съм постъпила като пълна идиотка..Благодаря ви, вашите мнения макар и злобни ме накараха да осъзная колко глупаво съм постъпила.. ;]

justonegirlwithonehope
05-30-2010, 09:39
Според мен с това момче, може да се получи сполучлива връзка.Защо просто не си дадете втори шанс, след като и двамата имате някаква вина за случилото се. (:

FuckedUp
05-30-2010, 10:53
Пробвай да му дадеш 2ри шанс.

YouMakeMeSmile
05-30-2010, 11:53
виж.. каквата и слава да му се е носела не е трябвало да го оставяш. трябвало е да му дадеш време, да се опознаете и ТИ да прецениш какъв е! И ако толкова си държала на него е трябвало да си с него и да му помогнеш да спре да се друса.. съжалявам, ако ще те заболи от поста ми, но имаш вина, достатъчна, че да те измъчва. не си била права, а той не е бил прав да си хваща друга. а за това, че са си казвали че се обичат не се притеснявай, те хората започнаха да си го използват тва за здрасти..

dido933
05-30-2010, 19:01
не си виновна ти..не разбирам как наркотиците премахват проблемите,,,а не ги ли правят по-големи !? не се занимавай с него..мой съвет,с каквито се събереш такъв ставаш.. :)

THeCheRry
05-30-2010, 19:10
Да наркотиците не решават проблеми само за малко те разделят с реалноста .
А иначе по темата трябвало е да го подкрепиш за да ги откаже а ако не иска тогава да го зарежеш