PDA

View Full Version : Аве знаете ли



awerw
05-29-2010, 11:00
при колко процента мазнини г/д се оформя корема що си купих един кантар уш тегли и мазнини :D показва ми 14% и ако имате такъв кантар или сте се теглили да кажете при колко % се оформя

Valento
05-29-2010, 11:02
при колко процента мазнини г/д се оформя корема що си купих един кантар уш тегли и мазнини :D показва ми 14% и ако имате такъв кантар или сте се теглили да кажете при колко % се оформя

Чувал съм че около 30-35 % са необходими за оформяне на мускулатурата на корема !

fr33runner
05-29-2010, 11:30
при колко процента мазнини г/д се оформя корема що си купих един кантар уш тегли и мазнини :D показва ми 14% и ако имате такъв кантар или сте се теглили да кажете при колко % се оформя

Чувал съм че около 30-35 % са необходими за оформяне на мускулатурата на корема !

Дано знаеш каква простотия си написал и спри да "чуваш" ами научи нещо.
По темата при повечето момчета/мъже около 12-те % излизат плочки,при жените 14-16%.

awerw
05-29-2010, 11:34
при колко процента мазнини г/д се оформя корема що си купих един кантар уш тегли и мазнини :D показва ми 14% и ако имате такъв кантар или сте се теглили да кажете при колко % се оформя

Чувал съм че около 30-35 % са необходими за оформяне на мускулатурата на корема !

Дано знаеш каква простотия си написал и спри да "чуваш" ами научи нещо.
По темата при повечето момчета/мъже около 12-те % излизат плочки,при жените 14-16%.
и аз малко се зачудих но приех че е вярно защото нз нш татко има 39% и има ебати шкембето :D

play23
05-29-2010, 12:14
Абе какви са тея такива кантари :D На каква цена са ? Сори за оффтопика, иначе знам че на около 10%

someonerandom
05-29-2010, 13:40
^^И аз това се чудя.И ако може някой да ми обясни как точно кантар ти измерва мазнините?

yakuza_
05-29-2010, 13:43
Бе я са толкова, я повече ... Има си изследвания, който са доста по - точни. 8-)

fr33runner
05-29-2010, 14:10
Със калипер се измерват точно подкожните мазнини,всичко останало са приблизителни числа или "нищо общо с истината".

kadishona
05-29-2010, 21:18
Кво значи показват се плочки? Леки очертания на горните 2-4 или Pack of 8 :?

Цената на кантарите които мерят мазнините са 40+. Имам такъв ама само като го зех се измерих и ми показа 8% и са забравих как ставаше..

ZipFail
05-30-2010, 00:19
Под 12% ;)

awerw
05-30-2010, 08:47
Кво значи показват се плочки? Леки очертания на горните 2-4 или Pack of 8 :?

Цената на кантарите които мерят мазнините са 40+. Имам такъв ама само като го зех се измерих и ми показа 8% и са забравих как ставаше..
Леки очертания на горните 2-4

kadishona
05-30-2010, 13:41
към десетина.. Аз са съм на 8.5 и се мъча да нацепа между трети и четвърти ред и четвърти посредата

awerw
05-30-2010, 16:39
към десетина.. Аз са съм на 8.5 и се мъча да нацепа между трети и четвърти ред и четвърти посредата
аха разбрах еми шсе мъча :D не се свалят лесно 4 % :D

JackSparrow
05-31-2010, 15:15
пуска ти лек ток по краката и според времето за което се връща отново в кантара, си прави измерването за процентите.. май :D

Everytime
06-01-2010, 21:25
интересно обаче как се свалят тия проценти ? ясно че с диета обаче каква НВД , ВМ-НВД или някаква друга

много кардио ли тряя щото при мен след кардио леко се отпускам

та въпроса ми е как да прая така,че да ако може след като съм тичал и съм се потил обилно корема да е стегнат а не отпуснато. По-добре не мога да го обясня :)

и някой който е напраел преса нека да ми пише по скайп.Имам така да се каже 2 реда обаче тряя сваля долната част а това ми е адски трудно и не знам как. Моля помогнете :)

Chacho
06-01-2010, 23:24
Кардио и НВД свалят тея проценти.

Мазнините са ти резерв на енергия. Като изразходваш от кардиото достатъчно енергия ще се топят. При мен това свърши работа. Прави и крънчове и няма да имаш ядове с отпускането. При постоянство в тренировките за корем няма да ти е отпуснат квото и да го правиш, винаги ще е твърд.

play23
06-02-2010, 00:27
интересно обаче как се свалят тия проценти ? ясно че с диета обаче каква НВД , ВМ-НВД или някаква друга

много кардио ли тряя щото при мен след кардио леко се отпускам

та въпроса ми е как да прая така,че да ако може след като съм тичал и съм се потил обилно корема да е стегнат а не отпуснато. По-добре не мога да го обясня :)

и някой който е напраел преса нека да ми пише по скайп.Имам така да се каже 2 реда обаче тряя сваля долната част а това ми е адски трудно и не знам как. Моля помогнете :)
Аз доста време так се мъчих ама само с четене по форуми не става, НВД за всеки един човек може да си е индивидуална като пропорции и т.н. Та какво направих аз, платих си на Републикански шампион по Класически културизъм за 2008, който е дипломиран кинезетерапевт и фитнес инструктор, като е подготвял и други хора които са ставали Републикански шампиони да ми изготви индивидуален хранителен режим и индивидуална тренировъчна програма, та за няколко месеца с диетата която ми изготви(става дума обаче за нещо много сериозно, всичко е до последния грам и милилитър, дори отделни подправки влияят на метаболизма) и за няколко месеца с тази диета и тренировките, постигнах много повече отколкото доста повече време бъхтете с не много ясна диета и тренировъчна програма :)