PDA

View Full Version : Помощ..



br0ken17
05-29-2010, 10:03
Знчи всичко започна така .. Научих от една приятелка , че е говорила зад гърба ми а всъщност ми пише някакви смс-и , че никога не е искала да ме нарани и т.н. и на другия ден след като го чух това звана й и тя дига и аз и викам " как може да си такава двуличница ма ?? " и тя " оо мършо стига си ме търсила ще те знам в боклука " некви такива .. и после аз почвам да пиша смси некви дето я обиждам в тях и т.н. после звана тя само затваря почвам да звана на другия и номер обижда ме се , псувам я , тя вика не ме псувай на майка ма аз продължавам .. без да ми пука какво може да стане и т.н. толкова мн бях ядосана .. 1-2 часа след случката аз усетих , че не трябва да се карам с нея , но вече беше късно тя ми беше писала смс " Стига си ми звъняла ма ненормалницо , ти наистина си луда както всички казват ма! Ако не престанеш ще ида във вивател да ти спра картата " Аз не престанах звънях непрекъснато а тя се ми биеше заето .. спрях замалко да я търся и и писах смс да си останем фр ако не иска да си ми каже .. и тя ми пише смс " не искам да сме нито приятелки , нито нищо. Остави ме на мира. " Това е последния смс който получих от нея .. след няколко дена звънна телефона .. исписа се името на един мой приятел. Дигнах и чух нейния глас " Ало " и аз вцепенена с треперещи ръце попитах " Кой е ?? " и тя " е как кой е " и аз едвам прошепнах името й " Мадлен ? " попитах аз , а гласа ми секна .. Тя пиеше и каза " пали мотоциклета на баща си и идвай " Аз попитах къде е , а те ме излъга .. не отидох .. каза ми , че гаджето й се кани да ме бие .. попитах я простила ли ми е а тя каза , че няма да ми прости и за това ми е звъняла да ми каже .. казала е пред моя приятел , че само я тормоза и някакви такива .. не искаше да ме види и чуе повече ..
Кажете ми , какво да направя , че да ми прости ?? #-o

SmilezZz
05-29-2010, 10:19
Най-добре е да си продължите живота сами..Т.е. тя да продължи без теб,а ти без нея..След караници,псувания,бойове е много трудно да започнеш наново..Или поне според мен е така..

DeViLMaN
05-29-2010, 10:20
не е лошо да използвате главите си по предназначение, дами и господа .
защото после ви болят !
:-x :-x :-x :-x :-x :-x
А ей таквиз дето викат сульо и пульо да "бие" някой, е те такива им пожелавам да ги блъсне тир ! щото са жалки педе*аси !
Край на изказването ! 8-)

FreakBitch
05-29-2010, 11:42
Какво да правите ли? - Гръмнете се! най-добре ще е, според мен ;) :lol:

mechtaq_za_teb
05-29-2010, 11:49
:shock: :shock: :shock: Как може да се псувате и обиждате по тоя долен начин?
По темата: не прави нищо. Не смятам, че между вас има някакво приятелство.

3oPuTy
05-29-2010, 11:51
Моля те,метни се от някоя сграда :lol:
Ти си не само неграмотна,а и си супер тъпа селянка ... Говори на "МА",нарежда,а после искала да остане приятелка с момичето ... Ако бях на мястото на т'ва другото момиче щях да те смажа от бой!!!
Между другото май доста често спиш/бягаш в/от часа по БЕЛ,защото почти нищо не ти се разбира :?

Vanish
05-29-2010, 11:56
LOLOLOLOLOLOLOLOL
Eбати мелето :lol:

ef4etyYy
05-29-2010, 12:16
Моля те,метни се от някоя сграда :lol:
Ти си не само неграмотна,а и си супер тъпа селянка ... Говори на "МА",нарежда,а после искала да остане приятелка с момичето ... Ако бях на мястото на т'ва другото момиче щях да те смажа от бой!!!
Между другото май доста често спиш/бягаш в/от часа по БЕЛ,защото почти нищо не ти се разбира :? ++

какво да направиш? Ходи си в селото и остави нормалните хора на мира .. :lol: :booooomb:

Moonstalker
05-29-2010, 13:18
Хъх какво правят хората. Толкова си зле, че няма на де повече

onestar
05-29-2010, 13:30
след няколко дена звънна телефона .. исписа се името на един мой приятел. Дигнах и чух нейния глас " Ало " и аз вцепенена с треперещи ръце попитах " Кой е ?? " и тя " е как кой е " и аз едвам прошепнах името й " Мадлен ? " попитах аз , а гласа ми секна ..

:lol::lol::lol: Гледаш много сърцераздирателни клипчета...

lilincituuuu
05-29-2010, 14:00
о.О само аз ли не схванах смисъла :? :-o
и к'во очакваш , след като сте се напсували като за последно?! :shock:

DeViLMaN
05-29-2010, 14:04
очаква да преспят заедно :D след караница е най хубав секс-а нали ? :lol:

Behemoth
05-29-2010, 14:15
Ами единственото, което може да ви помогне на вас двечките е някоя да каже следната реплика: "Прощаваш ли ми, ма?! Да те е** в гъза!" Както гледам такъв език ползвате, за да комуникирате двете... не знам :-o

justonegirlwithonehope
05-29-2010, 15:48
За какво ти е да ти прощава, какво е това ваше приятелство ? Я пораснете и двете !

m0n4yyy
05-29-2010, 17:16
.. Не мога да разбера кой ви е учил на този порсташки език .. :X

(Не) съжалявам за спама.

Linns
05-29-2010, 17:20
Това е най-простата тема която съм чела тук..
Раздела е грешен, ама това е друга тема..
Какво очакваш да стане като ти прости? А ти как ще и простиш?
Що за хора сте вие беееее.. :razz:

Marky
05-29-2010, 17:23
на мен пък авторката ми се струва лесбо :grin:. Не ще да я остави, щото иска да й оближе езика 8-) И авторката е мн проста

FashioN
05-29-2010, 17:25
Не съм чел коментарите , но искам да ти кажа,че неможе да се държиш по този просташки начин! И в следващия момент да се надяваш да ти прости! + Това мисля ,че щом сте си разменили такива убиди за почти нищо ,не сте никакви добри приятелки..моето мнение ..

azida
05-29-2010, 20:13
Моля те,метни се от някоя сграда :lol:
Ти си не само неграмотна,а и си супер тъпа селянка ... Говори на "МА",нарежда,а после искала да остане приятелка с момичето ... Ако бях на мястото на т'ва другото момиче щях да те смажа от бой!!!
Между другото май доста често спиш/бягаш в/от часа по БЕЛ,защото почти нищо не ти се разбира :?


напълно съм съгласна,но и да добавя...Незнам колко добри приятелки сте че да ти гожори зад гърба, но начина не е да я храниш и тормозиш по телефона.Ако си толкова обидена просто прекрати всякакви контакти с нея.