PDA

View Full Version : Къде е проблема?



Break
05-29-2010, 16:43
Аз съм момче на 15г. със сини очи кестенява коса 1.68 висок 55 килца здравичко тяло сръвнение с другите ми връсници,ужасно мил,не избухвам въобще но съм доста свит така да се каже :(

Та да мина към същинската част.Така значи ужасно много харесвам една моя съоченичка.И съм много объркан защото някакси държанието и е странно.Понякога имам чуството че и тя ме харесва,но понякога имам чуството че а нея съм просто като духче. :( А тя е ужасно мила и красива.Да не би да е нещо от държанието ми впрочем това че съм доста свит и гледам да страня от другите зада не се занимавам с глупости и това че ми е трудно да говоря като съм с момиче :( Кажете ми какво да правя,как да се отпусна малко?И нз до сега само от каки съм чувал че съм хубав а от мои връснички не :( А и като ми кажат това ставам червен като някой домат :D А и сега се сетих още нещо!Да не би това че се държи странно с мен да е защото в даскало съм отличник? (Не съм отварял учебник през цялата година и не съм зубар !!! ) Това защото момичетата май не харесват умни момчета се сетих ама аз нали не съм и питам просто.

Май малко тъпичак е коментара за което се извинявам :/

marcy
05-29-2010, 16:47
може ли да видя твоя снимка,и тогава ще ти кажа :-D ?

Break
05-29-2010, 16:58
може ли да видя твоя снимка,и тогава ще ти кажа :-D ? Какво да кажеш :D

SummerParty
05-29-2010, 17:01
Дай снимка, да. 8-)

Break
05-29-2010, 17:26
Аз да не съм питал "убав ли съм" :D ок ще кача ама кажете как да си я бутна за главна на профила ;)

nIkEnCeTy_bE
05-29-2010, 17:58
Качи я в prikachi.com - копи линка отдолу, пейст да те видим, пък после ще ти обесняваме как да я качиш във форума.

По темата: Общувай повече. Не мисли за тия неща и се отпусни. С времето като се опознаете ще и признаеш чуствата си и така..

elizabethg
05-29-2010, 17:58
Щом я харесваш и го кажи направо,без заобикалки :) Само не се сдухвай,защото няма да стане по-добре!Айде успех :grin:

Break
05-29-2010, 18:17
Аууу ужас по голяма не можа ли да стане тая снимка :D Чак ужуленият ми нос дето се изтърсих от една люлка се вижда ... :( И да предопредя че според мен съм си доста грозничък и малко погледа ми е толкова лош поради проблем с очите :(

Айде вижте я и казвайте каквото имате ама 100% че като я видите ще изпаднете в шок :shock: :lol:


Линкче ------------->www . prikachi . com /i mages.php?files/1620405A.jpg
Само си ги съединете че не дава да пращам линкове :(

Тц тц к'ва излагация ще падне ся ама карай.

filmimilmi
05-29-2010, 18:31
Всички момичета в темата искаха да ти видят сините очи. До тук имаш едно голямо предимство. Останалото е да заговориш съученичката си, понякога да я изпращаш след училище до някъде като се прибирате, да й обръщаш повече внимание, а и най-вече тя да разбере, че я харесваш. Другата подробност е да си намериш и други приятелки от даскало, така че от време на време тя да те забелязва в компанията на момичета и някак да чувства, че си има конкуренция за теб, а това да я накара да се решава по-скоро... НО най-основното си остава това ти да не спечеш и да почнеш да се държиш като момче, да я закачаш, да си показваш рогата, т.е. тя да види, че имаш характер, както и да изпъкваш с малко умишлена кретения в класа си, така че да не те смята за сдухан зубър примерно... :)

Break
05-29-2010, 18:51
Еми това за момичетата е малко трудно защото са доста надменни,а това за закачанията и такива работи нещо не и допада защото един вече изяде доста гаден шамар от нея :D (На мен не би ми одарила де ама не искам да опитвам че да не стане зле :( )

Molzinka
05-29-2010, 18:56
Що си мислиш, че момичетата не харесват умни момчета? :-o Аз пък лично мразя някви тъпаци, където не знаят колко е 2 и 2 8-)

Break
05-29-2010, 19:53
еми незнам с такова впечатление съм останал

elizabethg
05-29-2010, 20:18
Аз много харесвам интелигентни момчета!Не надути,а интелигентни...Също така умирам за тъмнокоси със сини очи...Но както всички знаем,не външността е най-важното в един момък...Трябва да е мил и внимателен,да те уважава...Но такива не останаха,тъй че стига съм мечтала :lol:

Break
05-29-2010, 20:34
еми нз наистина поколението от 93г нагоре е станало доста лигаво

А за критериите мисля че май отговарям :D поне се старая де :-P

Paramour
05-30-2010, 17:23
Аз много харесвам интелигентни момчета!Не надути,а интелигентни...Също така умирам за тъмнокоси със сини очи...Но както всички знаем,не външността е най-важното в един момък...Трябва да е мил и внимателен,да те уважава...Но такива не останаха,тъй че стига съм мечтала :lol:

Щях да кажа същото нещо!! 8-) 8-)

по темата: Сближете се малко. Отивай при нея в междучасията, щом си притеснителен можеш да й вземеш скайпа и там да се опознаете. След като станете по-близки й кажи какво чувстваш.
п.п: Според мен е малко тъпо направо да отидеш и да й кажеш "Абе аз много та харесвам ии такова.." и през тва време както казваш ти, да си червен като домат.