PDA

View Full Version : Безумно влюбен и вече отчаян ! Моля ви за вашето мнение !



someone23
05-29-2010, 15:54
Здравйте.Така и преди съм писал тук за това , но искам пак вашето мнение.Така, накратко запознахме се в университета с едно момиче.Харесах я много.Започнахме да общуваме,това онова,гушкаше се с мен и така.След време тя ми каза няколко пъти,че не иска нищо,но аз не се отказвах и последния път в който тя ми каза , да не очаквам нищо,аз се сасипах,после се скарахме,защото се отдръпнах и вече даже не искаше да сме приятели.После не си говорехме месеци.И ето скоро започна тя да ми пише,после ми сподели,че съм и липсвал,как съм се лигавил и тя ми се е смеела и т.н.Сподели ми даже,защото за студенстския празник бяхме в една стая и си направихе много хубави снимки,че брат и ги е истрил по погрешка и ми каза , че това едва ли не са били най-хубивите моменти там с мен в стаята (аз не направих нищо там тогава,защото съм влюбен и подхождах плахо).Тя ми ги искаше няколко пъти и така.После се виждахме.Бяхме в нас тя ме гушкаше,даваше ми да я целувам по бузата и т.н.Ходих и у тях,четохме нещо по един предмет,понеже нали учим заедно,беше се сгушила в мен.Последния път излезнохме пак,бяхме на кафе до тях,опитах се да я гушкам , да я целувам.Тя ми даваше , но беше плахо.Каза ми че е свикнала да си ме обича и не знае как ще реагира ако ме види с друга,според мен това са само думи.Вечерта разбрах,че се е върнала при бившия си.Тя го крие,но аз знам.Видя,че ми става гадно,но нищо не ми каза по скайпа.На следващия ден бяхме в унито,не си казахме и здрасти.Вечерта по чата ме пита какво правим и че не може да бъдем друго освен приятели.Аз и наговорих много неща.На нея и е пределно ясно , че съм безумно влюбен в нея.На следващия ден тя видя ,че едва ли не съм съсипан и ми каза , че едва ли не съм луд и защо продължавам да си мисля за нея,нали и преди имаме голяма история и знае отдавна,че я обичам.Аз и казах,че оптах всичко за да я забравя-опитах и с момичета и какво ли не и не става, и не мога да я забравя, и тя нищо не ми каза.После ми каза,че с мен не се чувствала щастлива.Казах и че това няма как да ми помогне.Започнах да и казвам,какво ли не и накрая и казах , че съжалявам , че не я правя щастлива.Нищо не отговори.Имала е мнго гаджета.За какви ли не не ми говореше и с кой ли не се е оптиала,а аз се изяждах отвътре.Всеки ще хареса само мен не ! Какво ли не опитах за да съм с нея , какво ли не и казвах,когато бяхме заедно, някъде се гушкахме и сякаш ей сега ще стане нещо, а впоследствие нищо.Иаме си доста история с нея и хубави моменти.Но накрая ми казва , че не я правя щастлива , а това е вече е голяма дума.Вече според мен се осъзнава,че любовта ми към нея е истиснка и не съм говорил напразно думи.Не ме игнорира все още и ми пише.Имала си е и други момчета ама тя направо ги реже и не общува с тях, а с мен не е така.Може би поне нещо малко е имала към мен.Много неща сме си споделяли.Как ще и бъдя притятел като знам, че е с друг ! Напразно ли ги каза тези думи,че съм и липсвал ? Допуска ме до себе си , а всъщност друго става.Какви ли не съвети получих и помощ,направо опитах всичко за да съм с нея , както и да я забравя.Не става.Казах и че няма да я забравя и ще трябва просто да живея с това.Чувах какви ли не неща относно достойнство,продължи напред,тя си играе и т.н. Това не ми го казвайте.Каквото и да е вече съм безумно влюбен.Моля ви само да ми кажете вашето мнение за ситуацията.Кажете ми все пак дали тя нещо е испитвала или испитва според вас,просто аз вече не знам.Дали въобще се е замисляла някога да сме заедно.Виждам , че за сега още иска да общуваме.Какво ще стане по нататък не знам. И трябва да попитам,въпреки че няма смисъл,дали някога мога да бъда с нея? Кажете си вашето мнение и какво испитва според вас тя към мен от всичко до тук споделено от мен.Благодаря ви много предварително !

justonegirlwithonehope
05-29-2010, 16:22
Това момиче май е от онези, които не оценяват нещо, когато го имат, а когато видят, че го губят се стряскат и започват да вземат мерки да си го върнат.Влюбен си, окей, но има ли смисъл да пропиляваш толкова много нерви и да и отдаваш толкова любов и внимание, при положение, че ти не получаваш нищо.Какво имаш ти ? - моментното и приятелство.Готов ли си да се задоволиш с тов ? Такъв човек ли си ? Задай си тези въпроси и се опитай да си отговориш.Отвори си очите и си намери момиче, с което да си и не просто момиче, а истинско, такова с което да си щастлив, за какво ти е тя ? За мене или поне съдейки по прочетеното това момиче не е повече от поредната КИФЛА.

ef4etyYy
05-29-2010, 16:49
от всичко, което прочетох, разбрах, че тя не струва :? знам, че това няма да ти помогне, както сам каза - безумно влюбен. Не мисля да ти помагам да я забравиш, не мисля и че ти самият го искаш, просто коментирам ситуацията- а тя е много тъпа .. :booooomb:

ivcheto0o
05-29-2010, 16:52
Това момиче те разиграва.И не не искала да бъдете заедно.Казала ти е че си и липсвал от съжаление.Осъзнаи се кво ходиш след нея след като та разиграва така.Стегни са и са дръж като мъж.

Linns
05-29-2010, 17:11
Има нужда от кученце..
Тя изчезва, връща се, отдръпва се.. а ти все си там, все под ръка..
Ти си кученцето.. :neutral:

filmimilmi
05-29-2010, 17:16
Твърде дълга тема, в която предъвкваш едно и също. Личи си, че наистина си хлътнал, а по този повод можеш да започнеш да си водиш дневник: "Скъпо дневниче, днес ТЯ ми прати целувка и мече в скайп...". По-добре не се занимавай с тази кифла. От сутрин до вечер като си мечтаеш тя да бъде с теб какво? Нищо не изпитва, а със сигурност се забавлява с теб на последно място от всичко, за което може да се изброи в ежедневието й. Ти си просто епизодичен герой в живота й, който просто я развлича с това, че винаги му се подкосяват краката когато я види или заговори, а това я кара да се чувства специална. Но в никакъв случай ако действително те харесваше нямаше до сега да протаква толкова нещата с теб ами щеше да те сграбчи и нямаше да те изпусне... Въобще не се занимавай с нея, няма да получиш онова, за което си мечтаеш...

Bixel
05-29-2010, 17:48
очакваш адекватни отговри от хора който не са навършили пълнолетие по такава тема? Все пак, добра история бро (y)

CrAzYanDlaZy
05-29-2010, 17:53
Има нужда от кученце..
Тя изчезва, връща се, отдръпва се.. а ти все си там, все под ръка..
Ти си кученцето.. :neutral:

teo96
05-29-2010, 18:27
Приятелю,съжалявам да го кажа,но тя те има за занимавка.Колкото да не и е скучно.Глупаво изглежда,но е така. От личен опит го знам. По добре я забрави.Няма да е лесно,но не е невъзможно нали? Може да отнеме седмици,дори месеци,но просто я забрави. Ако пак започне да се опитва да си те върне - не се предавай,може би това ще е най трудното,но ако тя види че пак си и в ръцете всичко започва отначало! Подкрепяй се и с музика,тя е най ефективното оръжие. Успех!

YouDontKnowMe
05-29-2010, 18:43
Ти не я привличаш сексуално. Нищо не можеш да направиш.

storex
05-29-2010, 19:09
очакваш адекватни отговри от хора който не са навършили пълнолетие по такава тема? Все пак, добра история бро (y)
Е, гати, мислех си абсолютно същото, докато четях поста :)
Та... ти си на 20 години, вероятно, а искаш хората, чиято средна възраст тук е 15-16 да ти дадат съвет за подобно нещо? (това да не се тълкува против хората на по 15-16) :)
Моето мнение е, че си... горкичкият + това май за теб е по-добре тази да не те приеме, щото ако се получи някаква връзка между вас, ти ще й станеш слуга и ще си толкова под чехъл, че няма накъде повече. Все пак успех!

someone23
05-30-2010, 01:35
Добре приятели , има явно много истина във вашите думи.Няма какво да се лъжем, момичето е красиво.Има много обожатели и със сигорност има и по-хубави от мен,което е нормално, но може примерно с някой друг да си играе,към който има изветна тръпка.Защо го прави това с мен тогава след като казва,че нямала нищо към мен ? (нали там уж,че ме ревнувала и т.н.)

mArMaLaDkA
05-30-2010, 01:42
^ щото трябва да прави нещо през свободното си време. някои хора така правят.

сторекс, понякога страничните хора дават по-трезвомислещо мнение, независимо от годините. :)

четох по диагонал ии... ти си на 20. Хората на по 20 семейства създават, а ти още не знаеш как да подхождаш с момичетата. Въпросното момиче само ти се тика и ти показва, че иска да направиш нещо, а ти я целуваш по... бузата? :-o По-уверено, жените не хапят.

Nakadah
05-30-2010, 02:01
Добре приятели , има явно много истина във вашите думи.Няма какво да се лъжем, момичето е красиво.Има много обожатели и със сигорност има и по-хубави от мен,което е нормално, но може примерно с някой друг да си играе,към който има изветна тръпка.Защо го прави това с мен тогава след като казва,че нямала нищо към мен ? (нали там уж,че ме ревнувала и т.н.)

ivcheto0o
05-30-2010, 04:48
Добре приятели , има явно много истина във вашите думи.Няма какво да се лъжем, момичето е красиво.Има много обожатели и със сигорност има и по-хубави от мен,което е нормално, но може примерно с някой друг да си играе,към който има изветна тръпка.Защо го прави това с мен тогава след като казва,че нямала нищо към мен ? (нали там уж,че ме ревнувала и т.н.)

Защото никои друг не и е позволил да му се качи на главата.

teo96
05-30-2010, 04:57
Ами приятел,вички ти го казаха,оттърви се от нея,тя си играе с теб,както казах в по задния си пост,има те за занимавка. Ето,ти сам каза че има много обожатели - в такъв случай тя те има за даденост и въобще не я боли фара за тебе. Ревнувала те е защото това си е женска природа,понякога дори след като момичето е скъсало с приятеля си тя все пак го ревнува,един бог знае защо.(Бе жени - к'во да ги пра'иш 8-) ) Така че просто я забрави.

Duvessa
05-30-2010, 07:17
От това, което прочетох, разбирам, че момичето има някакъв интерес към теб- било то и само приятелски, и като си спрял да контактуваш с нея нещо й светнало- че не иска да те загуби. Всеки ден я обгръщаш с любов и внимание, нормално е в твоята компания да се чувства удобно и да не иска да прекратявате отношенията си. На твое място бих я зарязала, но след като каза, че си безнадеждно влюбен, нищо не ти пречи да опиташ. Всеки път когато иска си й под ръка, приема те за даденост и вероятно си мисли, че каквото и да прави- ти винаги ще си там, за нея. Според мен трябва да го промениш това. Спри да се държиш с нея като принцеса, поохлади чувствата, дръж се така, всякаш си осъзнал, че няма смисъл от връзка между вас. Ако не е егоистична кучка, която се е занимавала с теб само за да си убива времето и да си чеше егото, а е имала някакви чувства към теб- може и в страха й да не те загуби(ако съществува такъв) да се получи нещо. Спри да й угаждаш и се дръж като човешко същество- с достойнство към самия себе си, ако не си промени отношението към теб- заебавай я.

3oPuTy
05-30-2010, 08:01
Ти май не си наясно,че обич има и между приятели/роднини ...
Това,че тя те обича не означава,че иска да има връзка с теб :? От километри си личи,че тя те обича като приятел,но не и като нещо повече.