PDA

View Full Version : Патронче водка Flirt



sm_95
05-29-2010, 18:38
Някой знае ли милилитрите и цената? Защото не мога да ги намеря в нета...

earthquaker
05-29-2010, 19:08
200 ; 3 лева ; заеби

Dopeass
05-29-2010, 19:16
питай в магазина бе :Д

mArMaLaDkA
05-29-2010, 19:30
Флирт е гадна водка.
Патрончетата са пълни боклуци.

iLovePussyJuice
05-29-2010, 19:46
2 и нещо...200мл :-o

semantics
05-29-2010, 19:48
Такива теми ме натъжават най-искрено...

Приятелче, едва ли живееш в малка къща в преприята, та да нямаш магазин наблизо. Или ако не друго, едва ли имаш интернет, а нямаш магазин.
Има ли всъщност поне една добра и смислена причина да избереш именно Интернет, за да научиш нещо толкова простичко? Даже няма значение, че е скапана водка - и шоколад да беше, все тая.

Или проблемът е, че си на 15 и искаш да пиеш за пръв път, а умираш от притеснение да разпитваш насам-натам. Пък какво ли не даваш да опиташ алкохолец, па бил той и най-скапаната българска водка, при това в патронче?

woshata
05-29-2010, 19:56
Само не флирт ве

Vanish
05-29-2010, 20:05
Такива теми ме натъжават най-искрено...

Приятелче, едва ли живееш в малка къща в преприята, та да нямаш магазин наблизо. Или ако не друго, едва ли имаш интернет, а нямаш магазин.
Има ли всъщност поне една добра и смислена причина да избереш именно Интернет, за да научиш нещо толкова простичко? Даже няма значение, че е скапана водка - и шоколад да беше, все тая.

Или проблемът е, че си на 15 и искаш да пиеш за пръв път, а умираш от притеснение да разпитваш насам-натам. Пък какво ли не даваш да опиташ алкохолец, па бил той и най-скапаната българска водка, при това в патронче?

No, u

tuzaro
05-29-2010, 21:15
3 лева за 200 грама, тея са луди майна :shock: :shock: литър савой по големите магазини е 9.20-9.50....

Briseis
05-30-2010, 00:49
за к'во ти е?
вземай абсолют и не се занимавай с глупости

iLovePussyJuice
05-30-2010, 01:04
за к'во ти е?
вземай абсолют и не се занимавай с глупостити ми купувай абсолют, пък аз вода няма да пия 8-)

alexandr0v
05-30-2010, 09:33
Не се трови с тоя Flirt. Събери малко повече пари и си купи Danzka. :)

Wildchildd
05-30-2010, 11:05
Не се трови с тоя Flirt. Събери малко повече пари и си купи Danzka. :)
Danzka и Finlandia са най-добрите водки :) . Като ще пием, нека пием качествено 8)

alexandr0v
05-30-2010, 13:14
Какво пиете пък вие...

Най-добрите водки нямат нищо общо с Финландия и Danzka..


Финландия и Danzka са добри, в това спор няма, не съм казал че са най-добрите. За мене най-добрата водка която съм пил си остава като цяло Smirnoff. Едва ли има друга водка която специално за нуждите на нейното пройзводство и филтрация да се отглежда гора от сребърни брези (ако не се лъжа). Пил съм и Руский Стандарт Платинум която също много много ми хареса и мога да я сложа сред най-добрите. Дефинирай понятието "най-добра водка", коя според тебе е такава? :)

iLovePussyJuice
05-30-2010, 13:17
аз харесвам абсолют, финландия, собиески и смирноф 8-)

realantisocial
05-30-2010, 13:35
Искам модераторите да направят тази тема важна. Всъщност не искам, ами настоявам !!!
Леджендъри !!

А сега по темата флирт (спирт) си е класика в жанра, особено ако го комбинираш с много долна бира /например пиринско, болярка, славена и пр./, само трябва да внимаваш да не достигнеш до болницата или направо до тъмната и влажна дупка, щото не е невъзможно, както разбираме от статистиката.
А пък статистиката сама по себе си сочи че хлапетата на възраст 12-15г. си се тровят харабията с водчици ментета. Странно защо обаче, когато ние бяхме на толкова нямаше чааак толкова много случаи на предобрили с некачествен спирт. Сега тук идва философският въпрос - Е ли е спирта виновен за това или хлапетата се раждат с перманентно повредени черни дробове ? :D
Страхотно!

strangler
05-30-2010, 13:39
Патронче от тази водка бих използвала единствено да си отнема девствеността.

За 5 лв повече може да си намерите хубав ром, 700 мл. :)

realantisocial
05-30-2010, 13:42
Аз не познавам млад човек, който да харесва ром в истинския смисъл на думата "ром"! Имам предвид следното : .. имам приятел, който е ценител на хубавия ром и ме е черпил не веднъж качествени напитки от този вид - например Бакарди. Всеки път преоткривах, че не съм ценител и не харесвам напитката ром, ами просто "спиртна напитка с аромат на ром". Т'ва е поздрав за всички, които са изпили трицифрено число литри "атлантик" :D

strangler
05-30-2010, 13:50
Точно Атлантик имах предвид. Не мога да се съглася че е спиртна напитка с аромат на ром, макар и да не може да се сравнява с Бакарди и тн.

alexandr0v
05-30-2010, 13:56
Аз пък точно "спиртна напитка с аромат на ром" не мога да пия, докато обичам баш истински ром - в прозрачна стъклена бутилка и идващ от майната си.

Дори Бакарди и тия не могат да се нарекат истински ром, ако го сравня с нещата, които дядо ми имаше (бог да го прости) - оригинални кубински или карибски. То има голяма разлика и във видовете ром, по географски принцип. :)

Оо да, например Havana Club си беше класика, жалко че напоследък хич не го намирам нещо... :?

realantisocial
05-30-2010, 13:58
Няма уважаващ себе си алкохолик, който да не тачи и цени предвестника на членството на БГ в НАТО - ром "Атлантик" !
Всичко останало е снобарщина!


...


между другото по темата с водката се сетих още няколко велики и неумиращи класики.

1. Водка "Търговище"

Преимущества : 200 грама, след които дори да изпиеш кило е все тая.
Бутилката е същинско оръжие.
Евтина е.
2. Водка "Завой"

Преимущества : 200 грама и изтрива всякакви спомени. Идеална е за : нещастно влюбени, скъсани на изпити и пр.
Евтина е.

Canis_Dirus
05-30-2010, 13:59
Тази тема е абсолютен и тотален КУЛТ!
А цената сърце не ми дава да коментирам...
Едно време купувахме водка "Тоник" от един гараж - 2 литра пластмасово шише с надпис "Тоник" на него за 3 лева. Беше само 35°, обаче как режеше...
Ако се сипеше вътре ягодов сироп минаваше за ром Атлантик бту. 8-)


Сипваш вътре едно степче и пиеш - култ за из път.


А с едно пантронче водна могат и 4 човека да се напият много брутално. Вместо да я пиете тая водка - сипете я в една дълбока чиния и топете филии хляб вътре и яжте. Много брутален филм.


А дъртите да не се ребедеят тук с маркови алкохоли. Като млади и те са поглъщали течности с неизяснен произход.

realantisocial
05-30-2010, 13:59
Оо да, например Havana Club си беше класика, жалко че напоследък хич не го намирам нещо...

Кой Хавана клуб ? Тоя, който го произвеждат в Севлиево ли ? :D :lol:

realantisocial
05-30-2010, 14:01
- сипете я в една дълбока чиния и топете филии хляб вътре и яжте. Много брутален филм.
ПОПАРА С ВОДКА!!! КУЛТОВО !!! :D :-D

alexandr0v
05-30-2010, 14:06
Оо да, например Havana Club си беше класика, жалко че напоследък хич не го намирам нещо...

Кой Хавана клуб ? Тоя, който го произвеждат в Севлиево ли ? :D :lol:

"Havana Club is a brand of rum, made in Santa Cruz del Norte, Cuba."
А иначе на нова година един ненормалник жулеше яко нещо с името "Капитан Ром", мейд ин Търговище. Една глътка само да го пробвам и бях готов да се откажа завинаги от това да пия какъвто и да е ром... 8-)

strangler
05-30-2010, 14:08
Докато сме бедни студенти (и много преди това свъщност) и докато сме дами, за които не е добре да инвестират много в знания и емпиричен опит с концентрати, сме се научили да избираме оптималния вариант - ниска (до средна) цена - добро качество, вместо да отиваме в крайностите ниска цена- ниско качество, висока цена- високо качество.

Шегувам се, но е факт че лесно се свиква с хубавото.До тогава можем само да избираме по-малкото зло.

Serseri91
05-30-2010, 14:11
или нещо по-стандартно:

http://www.spimport.ru/upload/iblock/2d2/2d2cd4ed2efa7fbe537d42a4564c07f0.jpg
Столичная...




От това съм пил :grin: Страхотно е :-D

realantisocial
05-30-2010, 14:13
Нека се върнем на темата за водката, моля ви.

Като бях по-малък, но по отворен от сега, разчитах на водката /била тя Флирт, Търговище, Завой и пр./ да ми вдъхне КУРаж, за да разговарям с приятни девойки, които неприятно биваха отвратени от състоянието, до което съм се докарал.

strangler
05-30-2010, 14:18
На мен първото ми напиване беше точно с водка. Оттогава никога не съм пила. Бях объркала пътя към вкъщи след парти и тръгнала по посока на циганската махала извън града. Всъщност единственото което ме спаси онази вечер беше синьото такси, които явно са забелязали грациозната ми погодка и ме откараха до вкъщи. :D Оттогава само на ром !

realantisocial
05-30-2010, 14:21
След ром /неопределено количество/ съм имал следния разговор :

- Добре бе как попадна в районното ?
- Отивах на среща с момиче !

логика - непоправима !

Serseri91
05-30-2010, 14:25
След ром /неопределено количество/ съм имал следния разговор :

- Добре бе как попадна в районното ?
- Отивах на среща с момиче !

логика - непоправима !

Смях се с глас :D :D

Wildchildd
05-30-2010, 14:28
Доволна тема се получи :lol: :) , иначе не отричам, че Столичная и Зеленая марка са много добри водки, просто мен ми е било най-кеф като пия Danzka :) .

Canis_Dirus
05-30-2010, 14:33
Тази тема уронва престижа на форума и поставя под въпрос избора на модератори! :?

realantisocial
05-30-2010, 14:36
Или представлява перфектно социологическо проучване, показващо нивото на употребяващи твърд алкохол сред подрастващите, юношите и младежите до 25-6г.
Направо си е чист среден пръст в лицето на образователната система, семейството, църквата и всички институции грижещи се за нормалното социално развитие на едно дете.
Awesome.

Wildchildd
05-30-2010, 14:48
Доволна тема се получи :lol: :) , иначе не отричам, че Столичная и Зеленая марка са много добри водки, просто мен ми е било най-кеф като пия Danzka :) .

На мен Danzka-та никога не ми е харесвала, някак си ми е... една.. не тежка, ами прекалено твърда...

Даа, аз това и харесвам, макар че я представят като мека водка съвсем не е така.


Я кажете сега коя ви е любимата oвкусена водка,или по-скоро приемате ли водката с аромат на плод(или пък нещо друго) за водка.Моята е Finlandia Cranberry :
http://www.corpam.ec/Imagenes/almacen/licores/VODKA%20FINLANDIA%20CRANBERRY.jpg
А коя е най-добрата водка за коктейли?В България е прието, че това е Смирноф,но може да има други мнения... :)
Темата обаче определено няма аналог, поне в тоя раздел 8-)

strangler
05-30-2010, 14:52
Всъщност най-доброто решение за срещи е да пиете и двамата.Едно време, когато ходих по момчета, най- безпрекословно беше оправданието и успокоението, че щом и двамата сме пили толкова много, няма как да съм направила лошо впечатление.http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/047.gif

shadow4e
05-30-2010, 14:53
Ама аз съм най-скандален като съм трезвен :lol: :lol:

А на кола?


А по темата и аз подкрепям за Флирта - после боли глава. :( Иначе само от Руский стандарт съм имала след това близка среща с тоалетната, но поне на следващия ден нищо ми нямаше, което е по-важното. 8-)

realantisocial
05-30-2010, 15:10
Raybeez като злоупотреби с кола става страшно :o

iLovePussyJuice
05-30-2010, 21:23
Доволна тема се получи :lol: :) , иначе не отричам, че Столичная и Зеленая марка са много добри водки, просто мен ми е било най-кеф като пия Danzka :) .

На мен Danzka-та никога не ми е харесвала, някак си ми е... една.. не тежка, ами прекалено твърда...именно :)

tuzaro
05-30-2010, 22:05
тва увкосена водка е за жени....
столичная е хубава, баща ми пие такава ама не си я взима от България, мисля че има и с зелен етикет.
иначе не е важна марката, а количеството, колкото повече пиеш толкова повече ти харесва 8-)

play23
05-30-2010, 22:17
Тва като тоя Флирт, няма такъв боклук, един път се излъгах да пробвам, втори път не, същото е и с Савоя, единствено ги уважавам защото бяха спонсори на концерна на AC DC :D Но това не означава че я пия де :D Иначе не видях са споменавате Собиески, преди няколко дена пробвах една с зелен етикет пробвах и не беше лоша, по-мека такава :D Иначе Руски Стандарт и Финладниа предимно, тези които постахте в началото, не съм ги виждал из магазините в града, ама сигурно са хубави.

Biskfitka
05-30-2010, 22:23
Вземи си спирт от аптеката...същото ще е :? Как може да го пиете тоя буклук :o
А за овкусената водка-и аз не я признавам.... :) чиста водка РуЛзЗчИиИи ! 8-)

yakuza_
05-31-2010, 08:51
За един патрон водка толкова станици :lol: Или иначе и аз съм ЗА чистата водка, най - лесно влиза с ред бул 8-)

yakuza_
05-31-2010, 09:19
Въпрос на вкус - казала мечката и си облизала задника

ArrowsOfDeath
05-31-2010, 10:00
Я кажете как да се справя с гадното чувство в стомаха след запиване, че все едно имам дупка в него и че може всеки момент да повърна 8-)

kalpazanka
05-31-2010, 10:04
Raybeez, сами по себе си енергийните напитки са изпитание за черния дроб, та какво остава в комбинация с алкохол...

alexandr0v
05-31-2010, 10:39
Ето тука си го има обяснено всичко за комбинацията на алкохола с енергийните напитки: :)

http://orpheusclub.com/?act=news&news_id=1293&category_id=56

yakuza_
05-31-2010, 11:04
Въобще не е полезно, но пък така ми е приятно. 8-) Или иначе мога да пия с кола/спрайт/фанта/сок почти всякакъв и с вода съм пил ако е въпроса :D

strangler
05-31-2010, 11:11
Замисли се защо наркотиците са разделени на групи, според действието им и защо когато получиш халцинации, а си на "стимулиращи" видове, се смята за бад трип.

jghgh
05-31-2010, 11:32
Непиене рокс. После само от 2 бири те хваща.

Canis_Dirus
05-31-2010, 12:04
Против махмурлук бай Здравко (професионален пияч, лека му пръст) препоръчваше супа Каролина.
Супа Каролина се приготвя по следния начин:
Взима се една невъзможно подлютена и подоцетена шкембе чорба и към нея се добавят 2 големи водки Каролина(по 100 милилитра).
Водка Каролина беше стандартната водка във винкелно-ламаринената конструкция наречена Водолаза в Пловдив. Първа точка в менюто. Подменю "Кислород за водолази". Имаше един черен етикет все едно на матриен принтер печатан 8-)
Така ударно се започва деня 8-)

ArrowsOfDeath
05-31-2010, 12:23
Честно, някой започвал ли е да пие още от самото си ставане сутрин? 8-)

yakuza_
05-31-2010, 12:32
Ако не съм си лягал да, но директно със ставането най - много да пия 2-3 глътки, ако е зима и имам работа навънка или иначе да пия стабилно не -.- Не мисля, че е нормално това да станеш и да почнеш да пиеш 8-)

Canis_Dirus
05-31-2010, 12:41
Мили деца, не взимайте чичо ви Рейбиз за role-model! Поучете се от неговите грешки и не злоупотребявайте ненужно с алкохола!

tuzaro
05-31-2010, 12:57
Честно, някой започвал ли е да пие още от самото си ставане сутрин? 8-) на мен ми се е случвало, ама не повече от 3-4 пъти.

anonymous546178
05-31-2010, 14:25
Честно, някой започвал ли е да пие още от самото си ставане сутрин? 8-)


Да беше много забавен ден... от около 7 часа сутрин започнахме (като отвориха магазините) и приключихме към 12 вечерта ... странното е, че като започнеш от рано вечер не се напиваш.. чак аз се чудих на себе си, вечерта кво ли не пих въобще не го усещах, прибрах се свеж, сутринта бях ОК

cherinka
05-31-2010, 14:33
Само на мен ли ми е смешно как се юрвате да отговаряте на този въпрос?
А за задаващия въпроса нямам думи...

DeAdLyDoSe
05-31-2010, 14:36
Такива теми ме натъжават най-искрено...

Приятелче, едва ли живееш в малка къща в преприята, та да нямаш магазин наблизо. Или ако не друго, едва ли имаш интернет, а нямаш магазин.
Има ли всъщност поне една добра и смислена причина да избереш именно Интернет, за да научиш нещо толкова простичко? Даже няма значение, че е скапана водка - и шоколад да беше, все тая.

Или проблемът е, че си на 15 и искаш да пиеш за пръв път, а умираш от притеснение да разпитваш насам-натам. Пък какво ли не даваш да опиташ алкохолец, па бил той и най-скапаната българска водка, при това в патронче?

sm_95
05-31-2010, 19:19
Така май е време да си се намеся в темата.
Пила съм и преди не ми е за първи път. Харесвам водката и искам точно от нея. Патронче е защото ще сме малко хора, ще има и друг алкохол и ако взема цяла бутилка ще остане. Така ако някой ми каже милилитрите и цената ще съм много блаодарна. :-)

yakuza_
05-31-2010, 19:27
поне 10 човека сиг. са написали, че едно патронче е 200 мл. със здраве да си го пиете :D :lol:

alexandr0v
05-31-2010, 19:30
Е патрончето по принцип си е 200мл. а цената в повечето сайтове е 2.12лв. приятно тровене... :-D

TykaSePisheNick
05-31-2010, 19:33
Кой не е правил грешката да се напие с "Флирт"?Помня как от 10 човека компания веднъж, двама си въртяхме 2л бира и 700мл спирт.Още ми е много интересно как оцелях :/

tuzaro
05-31-2010, 19:35
Така май е време да си се намеся в темата.
Пила съм и преди не ми е за първи път. Харесвам водката и искам точно от нея. Патронче е защото ще сме малко хора, ще има и друг алкохол и ако взема цяла бутилка ще остане. Така ако някой ми каже милилитрите и цената ще съм много блаодарна. :-) е то вие малко, малко хора ама все пак патрончето е 200 мл....

yakuza_
05-31-2010, 19:38
Така май е време да си се намеся в темата.
Пила съм и преди не ми е за първи път. Харесвам водката и искам точно от нея. Патронче е защото ще сме малко хора, ще има и друг алкохол и ако взема цяла бутилка ще остане. Така ако някой ми каже милилитрите и цената ще съм много блаодарна. :-) е то вие малко, малко хора ама все пак патрончето е 200 мл....
те ше си сипят по един шот на всички 8-)

TykaSePisheNick
05-31-2010, 19:49
Кой не е правил грешката да се напие с "Флирт"?Помня как от 10 човека компания веднъж, двама си въртяхме 2л бира и 700мл спирт.Още ми е много интересно как оцелях :/


пфахахахаахахаха

Смей се.. :?

sm_95
05-31-2010, 19:55
Така май е време да си се намеся в темата.
Пила съм и преди не ми е за първи път. Харесвам водката и искам точно от нея. Патронче е защото ще сме малко хора, ще има и друг алкохол и ако взема цяла бутилка ще остане. Така ако някой ми каже милилитрите и цената ще съм много блаодарна. :-) е то вие малко, малко хора ама все пак патрончето е 200 мл....

Ами ще взема две де :D пък и както казах ще има и друг алкохол :)

yakuza_
05-31-2010, 19:58
Туко имаше една промоция 0.500 спирт с подарък сок за 6,40 или нещо от сорта 8-)

Canis_Dirus
05-31-2010, 20:02
Кой не е правил грешката да се напие с "Флирт"?Помня как от 10 човека компания веднъж, двама си въртяхме 2л бира и 700мл спирт.Още ми е много интересно как оцелях :/

Едно време от 10 човека компания всеки пиеше по 3 литра бира и бутилка водка.
Поне минавате евтино 8-)