PDA

View Full Version : Без ДПС страната не може да се управлява



kykyto
05-29-2010, 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=t004gDgeF5g
Очаквам комент от амк.

amk933
05-29-2010, 20:07
Ще емигрирам. :D

Не сериозно...турците не са лоши хора, но като се пръкне един такъв малоумник да ги манипулира и да им разваля образа в обществото, да ги подкокоросва и пали и не знам какво ми иде да направя...Доган си е за затвора, не да ми държи речи, че без ДПС не става. Става и ще става.

autista88
05-29-2010, 21:45
Турците СА лоши хора.Не на етническата партия ДПС. Не на Ахмед Доган!

amk933
05-29-2010, 22:07
Турците СА лоши хора.Не на етническата партия ДПС. Не на Ахмед Доган!

В държавата си може и да са, но тук, ако няма кой да ги навива и надига, си вършат работата тихо и берат тютюна...

yakuza_
05-29-2010, 22:51
Напротив, в държавата си, не са лоши хора, тук особено надолу към границата, в малките села масово тормозят хората. И все пак от турчин до турчин има разлика, но в сапуна не.

theImmoral
05-29-2010, 22:56
Драги чада на БКП, боли ме като ви чета расистските тъпизми.
Погледнете се! Отвратителни сте. Агресивни, тъпи и... Абе чисти представители на българизма. После ми обяснявате колко гадни били турците.

Не, не съм турчин.

autista88
05-30-2010, 09:15
Драги чада на БКП, боли ме като ви чета расистските тъпизми.
Погледнете се! Отвратителни сте. Агресивни, тъпи и... Абе чисти представители на българизма. После ми обяснявате колко гадни били турците.

Не, не съм турчин.

Чада на БКП може да са били майка ти и баща ти, но не и аз. Айде да си мериш приказките а?

kris4ety14
06-03-2010, 15:50
Май мнението ми ще се яви оффтопик, но нека споделя.

Не мога да разбера как комунисти могат да ми претендират, че са против Турция в ЕС, като в миналото правителство бяха в комбина с ДПС? Все ми се струва (а то си е и така), че винаги говорят едно, а скришом вършат друго. Та същите, които имам предвид, в следващ момент ги слушах как оплюват ЕС.

xWandereRx
06-03-2010, 16:28
Драги чада на БКП, боли ме като ви чета расистските тъпизми.
Погледнете се! Отвратителни сте. Агресивни, тъпи и... Абе чисти представители на българизма. После ми обяснявате колко гадни били турците.

Не, не съм турчин.
нека пак ни завладеят после ми разправяй колко са страхотни и как не можем без ДПС
можем разбира се, всичко можем ние българите ама няма кой да се сети да направи нещо
за тва АЗ ще ставам политик! 8)

kykyto
06-04-2010, 18:55
2ри дубъл
http://vbox7.com/play:6ba1d065

Unabomber
06-12-2010, 13:23
Много от хората тук май не са запознати с тия 'хора' турците. Явно не живеете в такъв район на България, който е бъкан с турци като мен...
Незнаете колко надменни, противни, горделиви, ВМИРИСАНИ, със смачкани физиономии и мразещи българите са. Незнаете също така, че в училищата си говорят само на турски, псуват и обиждат, както учители и директори, така и ученици. Незнаете какво самочувствие им дава ДПС и как вървят с гордо вдигната глава на улицата. Незнаете, че ние българите сме долни гяури и мръсни неверници и скоро след като започне мюсюлманската инвазия от близкия изток към Европа, през Босвора и България, ще ни затрият. Незнаете как благодарение на ДПС турски фирми изсякоха горите в радиус от 50 километра от родния ми град и изнесоха дървения материал за Турция.
Незнаете как в много градове и села неможете да си купите хляб от магазина ако не си го поръчате на турски... Много неща незнаете драги потребители, но скоро ще ги научите. Дано не стават тия неща, които всички смислено мислещи хора виждаме, че ще се случат в най-близко бъдеще... :(

godframedme
06-12-2010, 17:48
Unabomber, прочитайки мненията ти във форума се чудя как човек с твоите идеи може да си сложи ник Unabomber и да си прасне портрета на Тед Казински от корицата на неговия манифест. Просто не намирам абсолютно нищо общо между идеите на Казински и твоите постове във форума. Чел ли си изобщо "Unabomber Manifesto" на Казински и как така му стана такъв фен, след като той изразява диаметрално противоположни на твоите десни и националистически възгледи? :shock:

Unabomber
06-12-2010, 19:03
Unabomber, прочитайки мненията ти във форума се чудя как човек с твоите идеи може да си сложи ник Unabomber и да си прасне портрета на Тед Казински от корицата на неговия манифест. Просто не намирам абсолютно нищо общо между идеите на Казински и твоите постове във форума. Чел ли си изобщо "Unabomber Manifesto" на Казински и как така му стана такъв фен, след като той изразява диаметрално противоположни на твоите десни и националистически възгледи? :shock:

Незнаех, че е задължително в този форум аватара и ника ти да отговарят на това, което пишеш. Да си трия ли постовете или направо акаунта ?