PDA

View Full Version : Споделете, за да ви олекне



cveti965
05-29-2010, 18:38
тук всеки да разкаже някакъв спомен или да пита за нещо коего го вълнува

cveti965
05-29-2010, 18:40
тук всеки да разкаже някакъв спомен или да пита за нещо коего го вълнува

fogdog
05-29-2010, 18:43
Eм то нали за това се правят отделни теми бе миличка, не можеш да събереш всичките проблеми в една тема нали се сещаш :?

cveti965
05-29-2010, 19:03
Moderated by LadyDi:
Кирилицата е задължителна!

danibebi
05-29-2010, 19:31
Темата не е лоша,дори би могла да стане ВАЖНА,ако се КОРИГИРА! :? Трябва да се поправи заглавието ии самата тема изобщо. :? С това Улекне,за къде е темата? :x

ecstazy
05-29-2010, 19:40
Ще споделя. Привързах се към едно момиче за 10 месеца г/д и това ми е грешката. Преди 2 месеца тя започна да се сърди и да се държи по ебати бруталния начин. ИМам толкова хубави спомени с нея.. Всеки ден я виждам, все пак сме от 1 клас. Всеки ден ми се реве... И само се питам защо се привързвам толкова лесно?! Защо не може да спре да ми пука за нея !? Пффф боже, защо съм такава, че не мога да й кажа нещо лошо?! Когато имам възможност да говоря с нея, не казвам това, което искам. А после се разяждам, че не съм я поставила на мястото й и да разбере че съжалявам. Най хубавите ми спомени с нея са на 2та "купона". Тогава пробвах наргиле за пръв път, тогава беше много яко... :( :(

WaterLilly
05-29-2010, 19:45
Айде, обобщихме форума в една тема.

Tempest
05-29-2010, 20:13
а уж съм търпелив човек... и все пак нямам търпение да се видя с нея... и все нещо се проваля... ше й звънна тия дни като се поосвободя.. да я питам кога, аджеба, ше се видим най-накрая... и да се видим и да й кажа как стоят нещата, ако ще после да не излиза с мене, ако иска да излезе... тоя път трябва да съм решителен.. осъзнах си грешката в подхода, сега е време да я поправя! Е*а ли го дали ше ми давате съвети, я съм магаре, само приятелски съвет мога да послушам!

cveti965
05-30-2010, 07:34
Moderated by LadyDi:
Кирилицата е задължителна.

danibebi
05-30-2010, 11:05
Ще споделя. Привързах се към едно момиче за 10 месеца г/д и това ми е грешката. Преди 2 месеца тя започна да се сърди и да се държи по ебати бруталния начин. ИМам толкова хубави спомени с нея.. Всеки ден я виждам, все пак сме от 1 клас. Всеки ден ми се реве... И само се питам защо се привързвам толкова лесно?! Защо не може да спре да ми пука за нея !? Пффф боже, защо съм такава, че не мога да й кажа нещо лошо?! Когато имам възможност да говоря с нея, не казвам това, което искам. А после се разяждам, че не съм я поставила на мястото й и да разбере че съжалявам. Най хубавите ми спомени с нея са на 2та "купона". Тогава пробвах наргиле за пръв път, тогава беше много яко... :( :(

:( Миличка,знам как се чувстваш.Явно с говорене не става.И аз бях в подобно положение преди с една приятелка,неможех да направя нищо,всичко бях опитала и накрая тя сама ме попита да се сдобрим.В крайна сметка тя ми каза,че се е чатнала,че за такива глупости просто не си струва да сме скарани. :) Явно неможеш нищо да направиш,което е гадно.Остави я,все някога ще те потърси,сигурна съм.Ако ти е била наистина приятелка,ще те потърси. :-)

SmilezZz
05-30-2010, 11:41
Не мога да разбера някои от вас..
Хем недоволствате,когато се пусне нова тема,хем не искате да се направи една обща тема..
Странно.........

Автор(к)е - редактирай си темата..

cveti965
05-30-2010, 12:08
Moderated by LadyDi:
Кирилицата е задължителна.

elito0o0o0
05-30-2010, 12:10
На мен ще ми Улекне,когато се научите да не правите такива тъпи грешки...

elito0o0o0
05-30-2010, 12:11
stigaaa nqma da redaktiram temata koito ne mu iznasq da ne pui6ee tuk e za hora koito iskat da spodelqt i tursqt pomo6t ne za kompleksari :-xАбе,дрисло,я пиши на КИРИЛИЦА,че явно си просиш БАНан!?!

cveti965
05-30-2010, 12:19
Moderated by LadyDi:
т. 6 от правилата на форума.

ecstazy
05-30-2010, 12:31
Ще споделя. Привързах се към едно момиче за 10 месеца г/д и това ми е грешката. Преди 2 месеца тя започна да се сърди и да се държи по ебати бруталния начин. ИМам толкова хубави спомени с нея.. Всеки ден я виждам, все пак сме от 1 клас. Всеки ден ми се реве... И само се питам защо се привързвам толкова лесно?! Защо не може да спре да ми пука за нея !? Пффф боже, защо съм такава, че не мога да й кажа нещо лошо?! Когато имам възможност да говоря с нея, не казвам това, което искам. А после се разяждам, че не съм я поставила на мястото й и да разбере че съжалявам. Най хубавите ми спомени с нея са на 2та "купона". Тогава пробвах наргиле за пръв път, тогава беше много яко... :( :(

:( Миличка,знам как се чувстваш.Явно с говорене не става.И аз бях в подобно положение преди с една приятелка,неможех да направя нищо,всичко бях опитала и накрая тя сама ме попита да се сдобрим.В крайна сметка тя ми каза,че се е чатнала,че за такива глупости просто не си струва да сме скарани. :) Явно неможеш нищо да направиш,което е гадно.Остави я,все някога ще те потърси,сигурна съм.Ако ти е била наистина приятелка,ще те потърси. :-) Да ама почвам да си мисля че изобщо няма да ме потърси. Как, като не й пука ?! :( :( И все пак ти благодаря :)

LadyDi
05-30-2010, 14:14
cveti965, да се запознае с правилата на форума тук (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html). Следващи нарушения няма да се толерират.

elito0o0o0
05-30-2010, 15:42
cveti965, да се запознае с правилата на форума тук (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html). Следващи нарушения няма да се толерират.Бързо отзоваване.. :)

awerw
05-30-2010, 15:44
пърди ми се охххх ама не ми олеква :D :D :D :D :D :D :D

cveti965
05-30-2010, 15:51
:D :x не парди тукк :D

dudit00
05-30-2010, 16:06
:D :x не парди тукк :D Правописът ти е убийствен! :shock: :razz:

diksi
05-30-2010, 18:19
:D :x не парди тукк :D Правописът ти е убийствен! :shock: :razz:
Нааправо главозамайващ.. :lol:

danibebi
05-30-2010, 19:13
Ще споделя. Привързах се към едно момиче за 10 месеца г/д и това ми е грешката. Преди 2 месеца тя започна да се сърди и да се държи по ебати бруталния начин. ИМам толкова хубави спомени с нея.. Всеки ден я виждам, все пак сме от 1 клас. Всеки ден ми се реве... И само се питам защо се привързвам толкова лесно?! Защо не може да спре да ми пука за нея !? Пффф боже, защо съм такава, че не мога да й кажа нещо лошо?! Когато имам възможност да говоря с нея, не казвам това, което искам. А после се разяждам, че не съм я поставила на мястото й и да разбере че съжалявам. Най хубавите ми спомени с нея са на 2та "купона". Тогава пробвах наргиле за пръв път, тогава беше много яко... :( :(

:( Миличка,знам как се чувстваш.Явно с говорене не става.И аз бях в подобно положение преди с една приятелка,неможех да направя нищо,всичко бях опитала и накрая тя сама ме попита да се сдобрим.В крайна сметка тя ми каза,че се е чатнала,че за такива глупости просто не си струва да сме скарани. :) Явно неможеш нищо да направиш,което е гадно.Остави я,все някога ще те потърси,сигурна съм.Ако ти е била наистина приятелка,ще те потърси. :-) Да ама почвам да си мисля че изобщо няма да ме потърси. Как, като не й пука ?! :( :( И все пак ти благодаря :)

И на моята приятелка уж не и пукаше. :) Ако пък не,остави я.Намери си друга добра приятелка,в случая тя губи,че те е изгубила.Ии спокойно,всичко ще се подреди. :) :-)

Princessani
05-31-2010, 09:25
Ще споделя и аз : Моя проблем (ако може да се каже проблем) е сегашния ми приятел :( .Заедно сме от почти 5 месеца,а аз страшно много се превързах към него.На бала ми тази година му казах ,че мисля,че го обичам ,а той не ми отгори... а след извесно време в скайп ми написа,че когато е готов ще ми го каже.... Това как да е недържа толкова да ми го казва.И двамата сме от Габрово.Той е твърдо решен да учи в София ,но той има финансова подкрепа.Мен в софия няма кой да ме издържа и ще уча в Търново ,защото е близо да се прибирам вечер и защото семестрите са по приемливи.Днеска ще говоря с него .. ,до колкото ми е ясно него него устройва варянта да се виждаме по 2 най-много 3 пъти на седмици тък като ще сме в различни градове и връзка от разтояние няма да продължи дълго.. ,но на мен ми е криво ,че смята така.... Още от самото начало ми беше казал да не се надявам много ,защото може да се разочаровам... а сега когато дойде момента да учим,започвам да усещам ,че нещата не са както в началото или по -скоро не ме обича както аз искам и ми е много криво.....

sti4i
05-31-2010, 10:08
резолтатите от испитите по БЕЛ и МАТЕМАТИКА ще излезнат след 2 дена така казаха по новините ВЕЧЕ СЕ ЧУВСТВАМ ЛЕК КАТО ПЕРЦЕ

elito0o0o0
05-31-2010, 10:15
:D :x не парди тукк :D Правописът ти е убийствен! :shock: :razz:
Нааправо главозамайващ.. :lol:Бе направо не да ти се допърди,ами да ти се до*ере :lol:

dudit00
05-31-2010, 10:25
:D :x не парди тукк :D Правописът ти е убийствен! :shock: :razz:
Нааправо главозамайващ.. :lol:Бе направо не да ти се допърди,ами да ти се до*ере :lol: Направо :razz: :D :razz: :D

SheIsAggressive
05-31-2010, 10:31
Ще споделя за да ми олекне.. пикае ми се и ще пикая че да ми олекне.. :lol:

cveti965
05-31-2010, 10:41
вие вместо да пишете нещо свестно се праите на изроди каквито и сте :razz: говоря за комплексарите

Converse333
05-31-2010, 11:17
Всички ме заебаха... Сама съм вкъщи, всичко е много яко.. Животът е як! (усетете иронията) 8-)

elito0o0o0
05-31-2010, 12:17
вие вместо да пишете нещо свестно се праите на изроди каквито и сте :razz: говоря за комплексаритеТи знаеш ли какво означава комплексар бе? Неграмотница такава :lol: