PDA

View Full Version : моден дизайн



desinceto93
05-30-2010, 05:59
Здравейте,
искам да ви попитам дали някой може да ми препоръча учителка по моден дизайн в Пловдив.Никъде не успях да намеря някай да дава уроци по моден дизайн, затова ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете.
И се извинявам ако това не е правилното място за тази тема :)

Princessani
05-30-2010, 09:40
Здравейте,
искам да ви попитам дали някой може да ми препоръча учителка по моден дизайн в Пловдив.Никъде не успях да намеря някай да дава уроци по моден дизайн, затова ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете.
И се извинявам ако това не е правилното място за тази тема :) аз завърших текстил с тази спецялност мога да ти препоръчан ,но от Габрово :(

3oPuTy
05-30-2010, 09:46
^ Аааа Габрово,любимия ми град!!!Нямам търпение да дойде юли и да замина за седмица-две :-D


По темата:
Ето ТУК (http://www.topobiavi.com/професионални-уроци-по-рисуване-adno151985.html) има една обява.Разгледай в сайта - имаше и други подобни обяви.

Princessani
05-30-2010, 09:58
[quote="3oPuTy"][color=red][b]^ Аааа Габрово,любимия ми град!!!Нямам търпение да дойде юли и да замина за седмица-две :-D
хехе то защото не живееш тука за това ти е любия град

:lol: :lol: аз пък нямам търпение да ида да уча някъде другаде :-D :lol: :lol: може да се обадиш като идваш :lol: :D

3oPuTy
05-30-2010, 10:01
Аз му се кефя,защото е доста спокоен град.Дори е по-спокоен от Силистра,която е доста по-малка.А и си ходя там доста рядко - по веднъж на няколко години.
А иначе ако имам време може да се обадя,защото тоя път ще ходя само с майка,гаджето ми няма да може да дойде,а хората,които познавам там не са ми много приятни :D


П.П.Извинявам се за спама,но не се сдържах да пиша :-D

Princessani
05-30-2010, 10:09
Аз му се кефя,защото е доста спокоен град.Дори е по-спокоен от Силистра,която е доста по-малка.А и си ходя там доста рядко - по веднъж на няколко години.
А иначе ако имам време може да се обадя,защото тоя път ще ходя само с майка,гаджето ми няма да може да дойде,а хората,които познавам там не са ми много приятни :D


П.П.Извинявам се за спама,но не се сдържах да пиша :-D хаха само с такива впечатления си , тука винаги може да излезе нещо ,за да се нароши така предвидното спокойствие :lol: ,как да е да стига с излишния спам :)