PDA

View Full Version : Нз кво да прая просто вече ..



blueprincess
05-30-2010, 09:01
..

Gerard
05-30-2010, 09:05
Пак ли детски истории? :shock: Какво му е толкова сериозното не разбрах? :D

justonegirlwithonehope
05-30-2010, 09:17
Еми сестра ти е кифла.

anonimchetou
05-30-2010, 09:21
може да ти е сестра ама прави много лапешки и тъпи работи. Изобщо не се замисля че по този начин залъгва момчето и той един ден много ще страда заради нейната простотия ! Ако ти пука за приятеля ти му кажи че я задушава, верно ще му стане кофти ама по добре да знае.. А сестра ти може да ти е сестра но няма право да си играе така с чуствата на човека.

SmilezZz
05-30-2010, 09:26
Поредното момиче,която не знае какво иска !!!
Може и да ти е сестра,но най.добре е наистина да кажеш на момчето..При условие,че ти е най-добър приятел..Да не те спира това,че въпросното момиче ти е сестра,може и да ти се разсърди,но пак ще сте заедно..Но пък с въпросното момче - можеш да си загубиш приятелството..
Но все пак ти решаваш :wink:

FuckedUp
05-30-2010, 11:27
Еми сестра ти е кифла.
+1 8)

l0lz
05-30-2010, 11:43
Ми начи първо здравейте ии моля не искам някви тъпи мнения и ебавки щот е мн сериозно ..

Никой не те пита кво искаш.

sladur4etyYy
05-30-2010, 11:47
не им се меси! остави ги, това са си техни взаимоотношения. ясно, че държиш и на двамата, но няма какво да направиш в случая. можеш само да ги подкрепяш, ако все пак решат да скъсат.

mArMaLaDkA
05-30-2010, 17:43
не можеш да откажеш някого от нещо/някой, без той сам да го иска, така че, единственото, което ти остава да направиш, е да си вземеш пуканки и да гледаш сеир.

Elenichkaa
05-30-2010, 18:44
и колко време продължава тоя "цирк"?


като се наиграят.....ще се оставят на мира и...теб ще оставят на мира 8-)

мн си се подпалил/а ама не е чак толкова сериозно и важно,колкото ти си мислиш,че е.Хората просто си запълват свободното време.;)

soneri
05-30-2010, 18:49
Ама тя сестра ти наистина незнае какво иска 8) лапешки работи :(

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:15
ии отношенията между тях трябва да тр вълнуват, защото?! (ии без отговор "защото ми е сестра") .. :? :?

tanch3t093
05-30-2010, 19:19
Не им се меси, това са си техни работи .. Каквото стане - стане.

b3bi7y
05-30-2010, 19:52
Моят съвет е да не се месиш...остави ги сами да си решат проблемите...ако тай ти поиска съвет тогава му кажи какви мислиш,но ако той не ти е поискал тогава явно си мисли ме може да се справи и сам.А колкото до сестрати налей и малко мозък и й кажи че това което прави е детинско и тъпо.

soul1199
05-30-2010, 19:58
абе кво се месиш в тяхните отношения,да се оправят сами

Behemoth
05-30-2010, 21:32
Тегли един пердах на сестра си.

XXX_f
05-30-2010, 21:40
Ami vzemi seriozno da pogovoish s neq, za da i stane qsno tq iska li go ili ne. vse pak ne trqbva da si igrae s 4uvstvata na mom4eto, tova e super gadno i naglo ot neina strana

ef4etyYy
05-30-2010, 22:27
не им се меси! остави ги, това са си техни взаимоотношения. ясно, че държиш и на двамата, но няма какво да направиш в случая. можеш само да ги подкрепяш, ако все пак решат да скъсат.

blueprincess
06-03-2010, 15:53
..

rebeccaa
06-03-2010, 16:12
Пак ли детски истории? :shock: Какво му е толкова сериозното не разбрах? :D



Е така много се дразня.Детски историй били, еми нали сайта се казва ТийнПРОБЛЕМ.Като ти е детска и не ти се чете не я гледай.Пфф..

По темата : Кажи наистина на приятеля ти, че я задушава.По - добре да знае от колкото да живее в лъжа и тя да си играе с чувствата му.Не е честно.

blueprincess
06-03-2010, 16:39
Пак ли детски истории? :shock: Какво му е толкова сериозното не разбрах? :D



Е така много се дразня.Детски историй били, еми нали сайта се казва ТийнПРОБЛЕМ.Като ти е детска и не ти се чете не я гледай.Пфф..

По темата : Кажи наистина на приятеля ти, че я задушава.По - добре да знае от колкото да живее в лъжа и тя да си играе с чувствата му.Не е честно.


Аз му казах, и той и предложи да скъсат за да бъде ТЯ по-добре! :( Скъсаха, след 1 седмица някъде пак тръгнаха, и пак аз ги събрах деам .. :x :x Много ме дразнят понякога, ама няма как ще ги търпя за да не се изпокарам с тях, защото страшно ги обичам и те са ми всичкоо .. :? :?

rebeccaa
06-03-2010, 16:49
Пак ли детски истории? :shock: Какво му е толкова сериозното не разбрах? :D



Е така много се дразня.Детски историй били, еми нали сайта се казва ТийнПРОБЛЕМ.Като ти е детска и не ти се чете не я гледай.Пфф..

По темата : Кажи наистина на приятеля ти, че я задушава.По - добре да знае от колкото да живее в лъжа и тя да си играе с чувствата му.Не е честно.


Аз му казах, и той и предложи да скъсат за да бъде ТЯ по-добре! :( Скъсаха, след 1 седмица някъде пак тръгнаха, и пак аз ги събрах деам .. :x :x Много ме дразнят понякога, ама няма как ще ги търпя за да не се изпокарам с тях, защото страшно ги обичам и те са ми всичкоо .. :? :?



Ами остава да ги оставиш и те решават какво да правят, щом само се късат и събират мисля, че и двамата незнаят какво искат.Не им се меши по добре..незнам какво да ти кажа.

onestar
06-03-2010, 20:29
Аз му казах, и той и предложи да скъсат за да бъде ТЯ по-добре! :( Скъсаха, след 1 седмица някъде пак тръгнаха, и пак аз ги събрах деам .. :x :x Много ме дразнят понякога, ама няма как ще ги търпя за да не се изпокарам с тях, защото страшно ги обичам и те са ми всичкоо .. :? :?

В една връзка не трябва да се намесва трети човек. Те са заедно, те се карат, те се разделят, те сами трябва да решават проблемите си и сами трябва се събират.

Просто бъди край тях и... ги подкрепяй като приятел, това е достатъчно... и правилно.

blueprincess
06-13-2010, 15:50
Предложи им да напраите тройка и ще се опраи проблема хах =/.

Наври си мнението ОТЗАД!! Хубаво си го наври!! :-) :-) :-)