PDA

View Full Version : Какво ми става?



TheVampireGirl
05-30-2010, 09:54
Здравейте! Става дума за мен и пирятелят ми. Нещата просто изведнъж пропаднаха... Всичко еше ок, обичахме се, бяхме щастливи заедно, но в един момент всичко се развали. Обзет от параноичната си ревност започна да си внушава неща, които не бяха така, реши, че все още имам чувства към бившия ми камо защото си говорех с него... И за да ми го върне си хвана друга. Тогава изгуби цялото ми доверие и приказката, в която живеехме просто се срина. Не след дълго заряза въпросното момиче и си призна, че е тръгнал с нея само за да ме нарани, защото си е мислел, че аз имам нещо с бившия ми... Знам, че ме обича, защото през цялото време докато беше с нея не спря да ме търси и т.н. Знам, че има чувства към и че е искрен, но аз просто не мога да му вярвам :( Насъбраха ми се хиляди неща, хиляди негови грешки, които в момента ме докарват до нервна криза... Сега се държи добре, мил е с мен, прави всичко, но аз нон-стоп изпадам в някакви кризи и се карам с него. И не мога да си обесня защо го правя... Дали заради станалите неща от миналото и изгубеното доверие или защото може би вече чувствата ми не са това, което бяха? Сякаш съм на моменти - в единия чувствам, че страшно много го обичам и го искам до себе си, а в другия се чувствам празна и неизпитваща нищо... Ако не съм с него няколко дни започва да ми липсва зверски много, а като сме заедно само се караме за дребни неща и то в повечето случаи аз поемам инициативата... Не знам какво да правя хора, не искам да го наранявам... искам и двамата да сме щастливи, но се чувствам адски объркана...

bobito_th
05-30-2010, 10:02
пробвайте да се разделите за известно време, за да можеш да си събереш мислите :)

afrodizzz
05-30-2010, 10:06
мм виж според мен това 4е е прибягнал до другото моми4е за да те накара да те боли и да се 4увстваш зле е много смотано от негова странаа.. та нали ти казваш 4е се оби4ате? 4овек който има някакви 4увства към другия и това е любов не би го накарал да страда и да го боли..поне това е моето вижданее.поговоретее-това би трябвало да помогне.вси4ко което споделяш на нас тук сподели го и на него..ще ти олекне и ще си дадете сметка за нещата които се слу4ват около вас..и от ли4ен опит искам само да ти кажа да се бориш за това което имаш в момента и не прави голямата грешка да изпуснеш нещото което те прави щастлива! :)

afrodizzz
05-30-2010, 10:21
bobito_th ... кофти съвет :)

FuckedUp
05-30-2010, 10:28
На колко казваш,че си? Май,май хормоните яко бошуват :razz:

afrodizzz
05-30-2010, 10:29
какво общо имат хормоните с нейния проблем? :-s

bobito_th
05-30-2010, 10:48
Защо е кофти не разбрах ? Посъветвах я да се разделят за малко, за да си изчисти съзнанието и да помисли какво всъщност иска. Тя казва, че се карат за глупости. Според мен това влошава още повече ситуацията.

_InSaNe_
05-30-2010, 11:08
знаеш ли,извинявай че го казвам,ноо според мен в тоя случай май ще сте си най щастливи по отделно..това е извода който аз правя на написаното от теб

justonegirlwithonehope
05-30-2010, 11:42
Лично аз съм напълно съгласна с bobito_th

l0lz
05-30-2010, 11:45
Кура сигурно.

sladur4etyYy
05-30-2010, 11:51
пробвайте да се разделите за известно време, за да можеш да си събереш мислите :)

и аз така смятам. докато не си изясниш какво искаш и от какво се нуждаеш ТИ, няма как да имаш пълноценна връзка, с когото и да било.

BladeOfMySoul
05-30-2010, 11:53
Абе незнам до къде ще стигнеш с човек, който уж те обича, ама те наранява съзнателно и целенасочено. Това е една от най-жалките постъпки. И то без основателна причина. :?
Веднъж развали ли ви се приказката, не очаквай вече всичко да е същото непринудено както е било преди, за това трябва зрялост, която не виждам в него, нито пък в теб. Няма смисъл.

afrodizzz
05-30-2010, 12:39
напълно съгласна с BladeOfMySoul....

VampireGirl666
05-30-2010, 12:54
Няма смисъл да се измъчваш и да продължаваш връзка, която е обречена на провал. Когато изгубиш доверието си към някого, нищо не може да се промени. Колкото и да искаш да му вярваш отново, няма да стане. Тъпа постъпка да тръгва с друга. При всеки удобен момент, когато се усъмни в теб, ще тръгва с друга. Няма смисъл. Просто продължавай напред! И помни, вълкът козината си мени, но нрава не...

TheVampireGirl
05-30-2010, 13:56
Проблема е, че той приема нещата много буквално. Когато му казах, че според мен най-доброто решение и за двамата е да си дадем малко почивка, за да се отърсим от изминалите неща и да започнем на чисто, той така прие нещата сякаш съм му казала "Това е края, разкарай ми се от живота"... Всеки път, когато му споделя, че се чувствам объркано и че на моменти изобщо не знам какво изпитвам той решава, че не го обичам вече и че искам да се разделим. А това не е така. Наистина ме нарани много, изгуби ми доверието, обаче аз си го обичам все още... просто май ми се насъбра доста за послдните месеци и имам нужда да ударя един рестарт на всичко... За сега се разбрахме да позабавим малко нещата и да не ме притиста толкова и ще видим какнакъде ще тръгнат нещата... Не го оправдавам за постъпката му, никой не го оправдава, дори той самият не се оправдава и казва колко много е сбъркал и как няма да си прости никога, че ме губи по тоя начин, но въпреки всичко не мога да отрека, че има моменто, в които се чувствам на 7.мото небе с него... Чувствам се изпълнена с любов и обич, но има и такива моменти, в които съм като празна...

За потребителят, който питаше за години - на 20 съм, той е на 19

Elenichkaa
05-30-2010, 16:50
"мъжкия полов орган" сигурно.
:razz:

bobito_th
05-30-2010, 16:56
Нагоре го казаха. Щом си изгубила доверието си към него няма как да си го върнеш. :?

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:23
Липсва ти, защото си свикнала с него .. но без доверие връзката е невъзможна!! ..

TheVampireGirl
05-31-2010, 05:56
Да, знам, че без доверие една връзка е невъзможна но... все пак имам чувства към него.Нарани ме много, разби ми сърцето общо взето, но въпреки всичко една част в мен все още го обича и иска да е с него... Засега решихме да си дадем малко почивка като позабавим нещата и да видим какво ще стане. Той е на ясно, че му нямам доверие и че много трудно ще ми го спечели отново, ако изобщо успее, разбира се... Искам да видя какво ще направи :)

Благодаря на всички за отговорите :-)