PDA

View Full Version : Не е лесно да си втора цигулка !!



mementotori
05-30-2010, 11:31
Здравейте,бих искала да ви споделя какво се случва с мен през последния един месец.
Преди два месеца си писах с едно момче по скайп само на базик,той си имаше гадже и не съм си и помисляла да се намесвам между тях.Но решихме да се срещнем веднъж,после още веднъж ....... След един месец свалки той ми предложи.Беше много мил подаряваше ми мечета,обсипваше ме с внимание,а държанието му беше уникално.Проблемът е,че той е на 21,а аз на 14,гаджето му - на 17.След месец той ме убеждаваше,че ще скъса с приятелката си,но за това се изисква време,защото тя много го обича.-Повярвах му.Той ме отвори,беше както винаги мил и всичко беше страхотно,докато един ден не ми каза,че не може да прекрати едногодиша връзка.Изпитва много силни чувства към мен,но има хиляди пречки.
Сега още сме заедно,защото го обичам и той мен,но докога ще продължи това ? ДО КОГА Е ХОДИ И С ДВЕТЕ НИ ?НАДЯВАМ СЕ ЧУВСТВАТА МИ ДА ОТМИНАТ И САМА ДА СИ ТРЪГНА ОТ НЕГО !!!!!!

















оГЪНЯТ В СЪРЦЕТО НОСИ ДИМ В ГЛАВАТА !!

EndlessVoid
05-30-2010, 11:36
Ще ти покажа :facepalm:

justonegirlwithonehope
05-30-2010, 11:39
Така е, като правип необмислени работи. :?

sladur4etyYy
05-30-2010, 11:44
не ти ли е ясно, че си му удобна, затова се занимава с теб? връзваш му се на простотиите, радваш се на меченцата по 5 лева, а той за сметка на тва си чука яко, без да се притеснява, че по някакъв начин официалната му приятелка ще разбере за вас. възползва се от това, че си малка и наивна и си те върти на малкия си пръст. повярвай, колкото по- рано прекратиш тези отношения, толкова по- добре за теб! осъзнай се.

niquetamere
05-30-2010, 11:49
Смени диригента тогава ! :-P

mementotori
05-30-2010, 11:49
ВСИЧКО ТОВА МИ Е ПРЕДЕЛНО ЯСно,но прекалено се задълбочихме....повтарях му,че няма да го обикна и ето точно обратното стана...Всички наши общи фр го съветват да я остави,но наистина има мн пречки между нас.Варно,страхотно ни е като сме сами или сред приятели,той я лъже,за да е с мен ........ ___________

Lincheto
05-30-2010, 11:50
нямаш работа с него. възползва се от теб.

жалко за теб и приятелката му.

sladur4etyYy
05-30-2010, 11:53
ВСИЧКО ТОВА МИ Е ПРЕДЕЛНО ЯСно,но прекалено се задълбочихме....повтарях му,че няма да го обикна и ето точно обратното стана...Всички наши общи фр го съветват да я остави,но наистина има мн пречки между нас.Варно,страхотно ни е като сме сами или сред приятели,той я лъже,за да е с мен ........ ___________

какви са тия толкова големи пречки?

Linns
05-30-2010, 11:56
Ако наистина изпитва силни чувства към теб няма сила която да го задържи при друга.. Лъже те !

mementotori
05-30-2010, 11:56
въсрастта,това,че родителите ми не значт за него и това,че не ме пускат през нощта по дискотеки и с право ест .

Lincheto
05-30-2010, 12:01
Щом възрастта, родителите ти и това, че не те пускат по дискотеките са пречките той защо е още с нея ? Нали те обича ?

sladur4etyYy
05-30-2010, 12:01
въсрастта,това,че родителите ми не значт за него и това,че не ме пускат през нощта по дискотеки и с право ест .

замисли се сериозно, ако той имаше ИСТИНСКИ и СИЛНИ чувства към теб, както твърди, това щеше ли да го спира да е с теб? значи, реално погледнато, той седи с другата, щото нея я пускат по дискотеки, ама иначе обича теб, така ли? абсурдно е, разбери го. бас държа, че тва за ''многото'' пречки той ти го е набил в главата. еми, много ясно, така му е удобно да си мислиш ти. пак ти казвам- осъзнай се.

mementotori
05-30-2010, 12:10
Адски много ви благодаря на всички...имах нужда да чуя всичко това не само от фр,но и от напълно непознати ! :smt069

onestar
05-30-2010, 12:14
вЕрно си играе с теб.
Казаха ти го вече.
Ако чувствата му бяха толкова истински и силни, колкото на думи... щеше да остави 17-годишната.
И пак ако чувствата му бяха толкова истински и силни... факта, че няма да си с него през ноща по дискотеки не би представлявал проблем, нали?

Иначе на първо място като пречка си споменала "възрастта". Е, как така тя да е пречка като... вие и сега водите някаква връзка, малко тайна, и основната градивна частица е секса, но... все пак някаква, нали? Какво ви пречи да я превърнете във официална тогава?
Ще си е същото само дето "пречката" ще изчене... но имай в предивд, че след годинка, две ако още сте заедно ще започне да се обажда разума ти. :wink:

И така всичко се свежда до това, че пича те лъже. Тръгни си. Ако чувствата му са достатъчни - ще остави нея и ще потърси теб. От там нататък зависи от теб...

WaterLilly
05-30-2010, 12:15
Педофилията е опасно нещо...

Duvessa
05-30-2010, 12:18
Колко си малка и наивна....дано поне ти е за урок.

VampireGirl666
05-30-2010, 13:05
Осъзнай се! Той е на 21 и има гадже на 17. Ти си просто забавлението. На батковците им харесва да си играят с малките, още неопетнени момиченца. И какво като ти подарява мечета? Това е доказателство, че те обича ли? Не, не е. На 14г. би трябвало да мислиш да кандидатстваш и т.н, а не да се занимаваш с 21 годишни педофили. След 1-2г. ще разбереш грешката си, но вече ще е късно. Сядай си на гъза и остави тези глупости. Вие нямате общо бъдеще.

mArMaLaDkA
05-30-2010, 13:13
Педофилията е опасно нещо...
8-)

Тоя много бързо снижава критериите. От 17-годишна се хвърля на 14-годишна, следващата му приятелка нищо чудно да е на 10.
Няма да пиша нищо, 'щото ще се повторя, а и защото не ми се пише. Безмислено е. За какво изобщо писа темата? Щом твоите "фр"(боже, научи се да използваш думи на родния си език!) не са успяли да те разубедят в решението ти, как 20 души(примерно), и то напълно непознати, ще успеят? Само си чешем пръстите, ти четеш, уж много разбираш и след 6 месеца(в най-добрия случай) ще пускаш същата тема.

Assshley
05-30-2010, 13:14
Ако наистина изпитва силни чувства към теб няма сила която да го задържи при друга.. Лъже те !
Вярно е.

skateprinces19
05-30-2010, 13:15
Ако наистина изпитва силни чувства към теб няма сила която да го задържи при друга.. Лъже те !
Вярно е.

И още нещо - на 14 обичаш .. :lol: :lol:

mArMaLaDkA
05-30-2010, 13:27
^ На 20 да обичаш... :lol:
Всичко зависи от израстването на човек, умствено и емоционално. 14 си е някаква що-годе осъзната възраст и е възможно човек да обича. Рядко по онзи зрял начин, но пък има хора и на по 40 години, които не могат да обичат по "зрелия начин". Всеки си има някаква детска първа любов, така че...

Behemoth
05-30-2010, 13:54
Педофилията е опасно нещо...
Кратко, точно и ясно! Вади си изводите.

Nich
05-30-2010, 18:43
ВСИЧКО ТОВА МИ Е ПРЕДЕЛНО ЯСно,но прекалено се задълбочихме....повтарях му,че няма да го обикна и ето точно обратното стана...Всички наши общи фр го съветват да я остави,но наистина има мн пречки между нас.Варно,страхотно ни е като сме сами или сред приятели,той я лъже,за да е с мен ........ ___________

ооо я стига глупости! лъжел я за да е с тебе! а тебе те праи на луда за да е с нея! квото и да говори колкото и да е мил и сладък и да иска да е с теб накрая все се връща при неговата, тва не ти ли е достатъчно бе дете ?! я се осъзнай! докато не и бие и шута и не се задържи при теб тва са само дрънканици... "НЕ ДУМИ, А ДЕЛА!"

THeCheRry
05-30-2010, 18:59
ВСИЧКО ТОВА МИ Е ПРЕДЕЛНО ЯСно,но прекалено се задълбочихме....повтарях му,че няма да го обикна и ето точно обратното стана...Всички наши общи фр го съветват да я остави,но наистина има мн пречки между нас.Варно,страхотно ни е като сме сами или сред приятели,той я лъже,за да е с мен ........ ___________

ооо я стига глупости! лъжел я за да е с тебе! а тебе те праи на луда за да е с нея! квото и да говори колкото и да е мил и сладък и да иска да е с теб накрая все се връща при неговата, тва не ти ли е достатъчно бе дете ?! я се осъзнай! докато не и бие и шута и не се задържи при теб тва са само дрънканици... "НЕ ДУМИ, А ДЕЛА!"
+1 :)

tanch3t093
05-30-2010, 19:09
нямаш работа с него. възползва се от теб.

жалко за теб и приятелката му.
+1

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:10
бреей .. любов ли бе да я опишеш .. :lol:
ти на 14 .. а той обича две едновременно .. наааааайс .. :? :?

п.с. спри да живееш в лъжите му!! ..

ef4etyYy
05-30-2010, 22:57
Осъзнай се! Той е на 21 и има гадже на 17. Ти си просто забавлението. На батковците им харесва да си играят с малките, още неопетнени момиченца. И какво като ти подарява мечета? Това е доказателство, че те обича ли? Не, не е. На 14г. би трябвало да мислиш да кандидатстваш и т.н, а не да се занимаваш с 21 годишни педофили. След 1-2г. ще разбереш грешката си, но вече ще е късно. Сядай си на гъза и остави тези глупости. Вие нямате общо бъдеще. ++
пп. изказването на Хилари също ми хареса 8-) :booooomb:

ScionOfStorm
05-30-2010, 23:09
леле, обаче тоя как си върти две шматки.

чука си ви и двете, върти си ви и двете, възползва си се както ще...а вие му играете по свирката :)

GossipGirl89
05-31-2010, 07:01
И аз ще кажа същото, което ти казаха по-нагоре - използва те. Има си приятелка, а ти както сама каза си втората цигулка. Не се лъжи, че има чувства между вас. Нито ти го обичаш, нито той теб. Още си малка и си мислиш, че всичко, което хвърчи се яде. Въоброзяваш си, че обичаш, но същност не е така. Той пък от своя страна прави нещо, което е доста често срещано явление, за съжаление - върти си няколко момичета само заради секса. Не я лъже, заради тебе, повярвай - лъже теб, за да не изгуби нея! Теб си те държи просто ей така докато минава номера да те праска. След като спреш да му се връзваш или му омръзнеш ще ти бие шута и няма да му дреме особено - ще си продължи живота с официалната пирятелка и единствената губеща ще си ти :) Така че аз те съветвам колкото се може по-бързо да го разкараш и да си намериш момче на твоята възраст

kindergarden
05-31-2010, 07:10
Напротив,да си втора цигулка е лесният вариант.Далеч по-трудно е да се осъзнаеш и да го оставиш,да преглътнеш чувствата си (до колкото са такива)и да го оставиш зад гърба си...

по-добре събери смелост и тръгни по трудния път...така или иначе ще се стигне до него.Въпросът е защо да го отлагаш и да се тормозиш допълнително

kremen4eto
05-31-2010, 07:40
Била съм в тази роля. Казвал ми е в очите, че му е било идеално да е с 2 и да знае, че може да си я целува (ако ще и да я на*бе) пред очите ми и аз да не кажа нищо.

Изключително удобна си му. Знам, че не ти изглежда така, верно и че не го познавам но съм 99% сигурна, че въобще не му пука за чувствата ти.
А като я скъса и остане с теб, задълбочите нещата ... ми той нали после ще си намери друга такава удобна. Този човек не ти трябва. :)

skateprinces19
05-31-2010, 07:53
^ На 20 да обичаш... :lol:
Всичко зависи от израстването на човек, умствено и емоционално. 14 си е някаква що-годе осъзната възраст и е възможно човек да обича. Рядко по онзи зрял начин, но пък има хора и на по 40 години, които не могат да обичат по "зрелия начин". Всеки си има някаква детска първа любов, така че...

Защо ли ми се струва, че ти само си търсиш повод да се заядеш с мен :-D Нищо, давай заяждай се, аз просто изразявам мнение, че момиче/момче на 14 не може да обича, то аз не мога да кажа, че мога, пък какво остава за авторката, но в духа на несъгласието ти с мен ще кажа следното - всеки си избира с кой да бъде и всеки сам за себе си усеща дали обича или не, така че не сме ние хората, които да й кажат какво да прави - ако се чувства добре с този "батко" нека бъде с него :)

Elenichkaa
05-31-2010, 07:58
Педофилията е опасно нещо...

rebeccaa
05-31-2010, 08:34
Както виждаш всички сме еднодушни.Удобна си му ясно е.Незнам дори защо си му дала да те отвори, но това си е било твое решение разбира се.

mArMaLaDkA
05-31-2010, 14:33
Защо ли ми се струва, че ти само си търсиш повод да се заядеш с мен :-D

Нищо подобно. Отправила съм няколко въпроса 2-3 пъти най-много към теб, които определено не приемам като "заяждане". И не, не си чак толкова специална, че да се занимавам персонално с теб. Така си пиша по принцип във форума, съжалявам, ако си го приела лично.

FreakBitch
05-31-2010, 14:34
:shock: Лошо, лошо, лошо... че те използва - използва те, но това не доказва, че няма чувства към теб. Има хора способни да обичат няколко наведнъж :) Щом не иска да зареже 17-годишната, значи си има причини, но също може да има причини все още да е и с теб... и се пак имам един въпрос: харесва ли ти секса с него? доколкото разбрах, той се държи много добре с теб и държанието му ти харесва, а пък ако и секса ти харесва, какво се хабиш, като иска да е и с двете ^^ боли те фара ^^

kypo
05-31-2010, 14:37
още по-тежко е да си първи контрабасссс

in4et0yy
05-31-2010, 14:50
Виж щом не иска да я остави значи я обича, а с теб се забавлява. Ако това те устройва, продължавай :?

Eliii
05-31-2010, 15:03
По принцип бих те нарекла с всякакви акани думички за това, че продължаваш да си с него, въпреки че той реално си играе с теб, НО... съм в горе долу същото положение... :(
Понякога просто трябва да намериш сили да изхвърлиш от живота си този, който те наранява, колкото и да го обичаш ;)

mementotori
06-02-2010, 14:03
Да дам малко повече информация за себе си.В седми клас съм,отличничка,взимам частни уроци по английски и имам намерение да кандидатствам в 1АЕ.Не съм си и помисляла,че ще се влюбя така.Преди два дена отново си говорихме и единствената причина ,по която ние още не сме заедно,е другото момиче.Ходили са близо година и два месеца и той се страхува да не посегне на живота си ако я напусне.

ПП: И на дявола някой е сложил рога:Както постъпва с мен сега,така някой ден ако не аз,то друга ще прави същото !!Ще се тормозя още време,за да видя какво ще направи,защото усещам,че е много влюбен в мен !

monity0
06-02-2010, 16:13
мила моя ти си на 14 той на 21 тии добре ли си къде отиваш забога малко сте смешнички такива аз го обичам той мен също :razz: след месец каза ми каза че не може да прекрати едногодишна връзка отвори ме и беше страхотно аа не не :razz: той това е искал бе видял е едно наивно момиче и ти си повярвала че те обича и така нататак при положение че връзка между вас е почти невъзможна но за разлика тази с приятелката му дори може да е успешна ии мн щастлива :D успех ти пожелавам вярвай си че те обича :razz: :smt007 :razz:

sladur4etyYy
06-02-2010, 17:31
Да дам малко повече информация за себе си.В седми клас съм,отличничка,взимам частни уроци по английски и имам намерение да кандидатствам в 1АЕ.Не съм си и помисляла,че ще се влюбя така.Преди два дена отново си говорихме и единствената причина ,по която ние още не сме заедно,е другото момиче.Ходили са близо година и два месеца и той се страхува да не посегне на живота си ако я напусне.

ПП: И на дявола някой е сложил рога:Както постъпва с мен сега,така някой ден ако не аз,то друга ще прави същото !!Ще се тормозя още време,за да видя какво ще направи,защото усещам,че е много влюбен в мен !

казва ти, че се страхува приятелката му да не посегне на живота си? и ти се връзваш на това? ужас. върти си те както си иска, а ти му се връзваш. нормално, малка си и супер наивна, но, повярвай, много ще се опариш от това момче.

spopi
06-03-2010, 19:06
Наистина си игра е с теб сигурно приятелката му е по-сериозна не му пуска много и той си намери детенце за нуждите си.Момчето обича приятелката си и държи на нея щом не иска да се раздели с нея нз какво правиш още с този човек.