PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет :)



Seductress
05-30-2010, 12:27
Моля ви, дайте съвет, не знам как да постъпя. :(
Един от приятелите на гаджето ми ме хареса. Те са много близки и не искам да им правя проблеми или да ги скарам заради това. По някакъв начин трябва да го отблъсна, но не искам да му е гадно. Гаджето ми още не знае, възнамерявам днес да му съобщя, защото вече не издържам. Това момче постоянно ми пише в скайп, по няколко пъти на ден. :shock: В началото си мислех, че просто си търси приятел, но се убедих, че не е така. Той като разбере, че сме някъде навън с гаджето ми, му се обажда и ни вика да му правим компания докато работи или ходим някъде тримата. С кой от двамата е по-добре да разговарям първо? И как да обясня на момчето, че няма как да се получи? :( Притеснява ме и това, че може да си развалят приятелството.

onestar
05-30-2010, 12:33
"Виж, Петьо, обичам/харесвам/влюбена съм в приятеля си. Усещам, че границата на нашето приятелство започна да се прескача, и искам да си наясно, че между нас няма да се получи нищо. Откажи се... "

И така...

Говори открито с това момче. И знай, че няма опция да го отрежеш без да му стане гадно - просто го направи.

FuckedUp
05-30-2010, 12:38
"Виж, Петьо, обичам/харесвам/влюбена съм в приятеля си. Усещам, че границата на нашето приятелство започна да се прескача, и искам да си наясно, че между нас няма да се получи нищо. Откажи се... "

И така...

Говори открито с това момче. И знай, че няма опция да го отрежеш без да му стане гадно - просто го направи.

+1 :)

sladur4etyYy
05-30-2010, 12:41
кажи на момчето, но кажи и на гаджето си какво става. ако после разбере отнякъде другаде, ще стане по- зле.

l0lz
05-30-2010, 12:50
първо кажи на приятеля ти за тоя олигофрен и на олигофрена му кажи, че нищо няма да стане

ivcheto0o
05-30-2010, 12:54
Е първо говори с това момче и бъди откровена,както и да го овърташ това което искаш да кажеш е едно и също.Поговори с него и ако има промяна няма смисъл да казваш на приятеля си,така може да им развалиш приятелството или дори да не ти повярва.

LipSy
05-30-2010, 13:16
Първо говори с момчето и му кажи истината: Кажи му че не го харесваш и че няма просто как до се получи...кажу му още, че нямаш чувства към него. Като му ги казваш тези неща не му се стряскай и не му натяквай някакви глупости. Той сам би трябвало да те разбере и да спре да ти пиши в скайп и да те преследва. След това поговори с гаджето си насаме и му изясни нещата такива каквито са! :) Не мисля, че ще имаш някакви проблеми! :)

skateprinces19
05-30-2010, 13:17
"Виж, Петьо, обичам/харесвам/влюбена съм в приятеля си. Усещам, че границата на нашето приятелство започна да се прескача, и искам да си наясно, че между нас няма да се получи нищо. Откажи се... "

И така...

Говори открито с това момче. И знай, че няма опция да го отрежеш без да му стане гадно - просто го направи.

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:26
"Виж, Петьо, обичам/харесвам/влюбена съм в приятеля си. Усещам, че границата на нашето приятелство започна да се прескача, и искам да си наясно, че между нас няма да се получи нищо. Откажи се... "

И така...

Говори открито с това момче. И знай, че няма опция да го отрежеш без да му стане гадно - просто го направи.
++

ef4etyYy
05-30-2010, 22:34
^ ++
пп. и аз бях в подобна ситуация, много е тъпо :o :booooomb:

DANNYYYYY
06-02-2010, 19:39
Бъди откровена и с двамата! :)