PDA

View Full Version : Несподелена любов



vilito2589
05-30-2010, 12:29
На 14 съм и харесвам едно момче минаха около 5 месеца от както започнах да го харесвам и реших да му кажа обаче той не ми отварна със същото :-# :-# :-# .От тогава минаха 2 месеца и аз си мислех че чувствата ми ще изчезнат да ама не ствана така вместо това те ставаха все по-силни и накрая се превърнаха в любов.Вярно е той не ме харесва пък камоли да ме обича но аз го обичам адски много.Знам че никога няма да е с мен но...абе просто го обичам а той е с друга :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: помогнете ми моляви кажете ми как да не мисля за него как да спра да го обичам

FuckedUp
05-30-2010, 12:41
На 14 съм и харесвам едно момче минаха около 5 месеца от както започнах да го харесвам и реших да му кажа обаче той не ми отварна със същото :-# :-# :-# .От тогава минаха 2 месеца и аз си мислех че чувствата ми ще изчезнат да ама не ствана така вместо това те ставаха все по-силни и накрая се превърнаха в любов.Вярно е той не ме харесва пък камоли да ме обича но аз го обичам адски много.Знам че никога няма да е с мен но...абе просто го обичам а той е с друга :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: помогнете ми моляви кажете ми как да не мисля за него как да спра да го обичам

Ама, виж сега...Ти си на 14, дори не си го опознала.....и го обичаш??КАК така?? Пак кифленски работи..

EndlessVoid
05-30-2010, 12:42
Няколко начина да се разсеяш:

1. Вземаш учебниците и почваш да учиш проспаното през годината.
2. Излизаш с приятелки насам-натам.
3. Казваш си "КРАЙ!". Проявяваш силна воля.

sladur4etyYy
05-30-2010, 12:43
занимавай се със странични неща. въпреки че си в това положение най- вече заради прекалени мании, характерни за възрастта ти. :д

skateprinces19
05-30-2010, 13:20
Ам .. Няма пак да казвам, че на 14 не може да се обича, защото вече няма смисъл .. Ами опитай да го игнорираш - например като мине покрай теб се обръщай на друга страна, не си говори с него, спри да общуваш с него и току- виж се оправят нещата :)

LipSy
05-30-2010, 13:23
Слушай сега: Щом момчето не те харесва и не те обича то е ясно, че няма да стане нищо. Той си има друга и ти просто трябва да се откажеш от него. Можеш да се занимаваш с хиляди неща само и само да го забравиш, обаче друг е въпроса, ако ти самата не искаш да го забравиш и не полагаш никакви усилия. В тоя случей едва ли някой ще може да ти помогне!

Behemoth
05-30-2010, 13:26
Прави разлика между увлечение и любов. Нищо не можеш да направиш, освен да го забравиш.

silky92
05-30-2010, 13:57
Ей я се стегни !!! На 14 години не си заслужава да страдаш толкова ,живота тепърва ти предстои . Той не е единственото момче ,което ще срещнеш и обичаш в живота си . Ок ,харесваш го ,влюбила си се ,казала си му какво изпитваш,не ти е отговорил- край .Спри да се вглъбяваш все повече ,старай се да се разведряваш за да можеш да ограничиш мисълта за него. Не казвам ,че е лесно . Знам какво е ,но все пак прояви малко воля ,а и насила нищо не става. :)

Wrathchild
05-30-2010, 15:50
занимавай се със странични неща. въпреки че си в това положение най- вече заради прекалени мании, характерни за възрастта ти. :дПравилно.
Учи, излизай, чисти вкъщи, ако не го правиш... разсейвай се.
Чети книги, но не любовни романи. Ще ти утежнят положението.

05-30-2010, 16:11
Времето лекува и най - дълбоките рани.

wasch0
05-30-2010, 16:18
Времето лекува и най - дълбоките рани.

Не мисля така.. Времето може да излекува раните само ако дадения човек го реши.. ако се опита да продължи..
Както са ти казали по-нагоре в мнанията, когато минава покрай теб се обръщай на другата страна.. прави се, че ти е безразличен и изведнъж ще осъзнаеш, че всъщност не е значел толкова много за теб и не си го обичала.. Просто няма как да си го обичала, когато дори не си го опознала толкова добре..

Elenichkaa
05-30-2010, 16:20
спортувай,карай колело,помагай с нещо вкъщи,запознавай се с нови хора.....

Elenichkaa
05-30-2010, 16:21
Всичко ще мине и след време ще се смееш на тези мисли,които са в съзнанието ти сега.Всичко ще се оправи....;)

EndlessVoid
05-30-2010, 16:24
Времето лекува и най - дълбоките рани.

Хората забравят това, което не искат да забравят и помнят онова, което искат да забравят.

Но това зависи от човека :D

Иначе vilito2589 горе главата, гледай напред, животът ти едва сега започва ;)

bobito_th
05-30-2010, 16:44
Вие с вашата обич. Както казаха горе не мисли за него, учи, излизай с приятели, чети. Не мисли за него, защтото почваш още повече да си вглъбяваш, че го харесваш. :)

MaLkaTa_LaDy
05-30-2010, 18:07
Няколко начина да се разсеяш:

1. Вземаш учебниците и почваш да учиш проспаното през годината.
2. Излизаш с приятелки насам-натам.
3. Казваш си "КРАЙ!". Проявяваш силна воля.
А ако пробваш трите наведнъж ще е прекрасно. :]

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:19
На 14 съм и харесвам едно момче минаха около 5 месеца от както започнах да го харесвам и реших да му кажа обаче той не ми отварна със същото :-# :-# :-# .От тогава минаха 2 месеца и аз си мислех че чувствата ми ще изчезнат да ама не ствана така вместо това те ставаха все по-силни и накрая се превърнаха в любов.Вярно е той не ме харесва пък камоли да ме обича но аз го обичам адски много.Знам че никога няма да е с мен но...абе просто го обичам а той е с друга :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: помогнете ми моляви кажете ми как да не мисля за него как да спра да го обичам
за малко да ти повярвам .. :(

tanch3t093
05-30-2010, 19:54
Няколко начина да се разсеяш:

1. Вземаш учебниците и почваш да учиш проспаното през годината.
2. Излизаш с приятелки насам-натам.
3. Казваш си "КРАЙ!". Проявяваш силна воля.
А ако пробваш трите наведнъж ще е прекрасно. :]
Най-добре ще е... И въпреки си1ко най-важното е да се опитваш да не оставаш сама излизай с приятели, говорете си развличай се и се опитай да не мислиш за него ..