PDA

View Full Version : Един елементарен въпрос



RadioMan
05-30-2010, 13:56
вчера нямаше кво да правя на пцто реших да си дръпна последната версия на direcx 9 така инсталирах я рестартих пц то и не можах да повярвам на очите си интернет еклпорера зарежда като опера и мозила нито една игра не ми забива както беше преди сърфирах с интернет експлорера половин час без да ми забие . Така въпроса ми е от direcx ли са тези промени а и още нещо филмите ми се отварят адски бързо от преди и от саитове като zippyshare и други чужди линкове тегля с 1 мб

doomkillerr
05-30-2010, 18:14
Най-новата версия на Direct X9 е версия "DirectX 9.0c - 4.09.00.0904", която е включена в "Windows XP SP3" пусната на 21 Април 2008 г., така че не зная до колко е нова! :-D

За видеото и игрите би трябвало да има подобрение, ако до преди това си бил с по стара версия на "Direct X"-са, но не зная дали изобщо има връзка с Интернет Експлорър и интернет връзката!!! :? Мисля, че изобщо няма такава връзка!

П.С. - Ако имаше такава връзка, би следвало потребителите като мен, които ползват Windows 7 и "Dirext X11" да имат тройно по добра интернет връзка, филмите да се отварят още преди да съм цъкнал с мишката върху файла, пък игрите да изглеждат все едно съм в тях... Ами не е точно така! 8)