PDA

View Full Version : Oт кога клюките определят личността на един човек .. ?



Kmet4e
05-30-2010, 15:39
Oт кога клюките определят личността на един човек .. ? Изкарали сестра ти ку*ва, после ходи и обяснявай, че нямаш сестра ... :D

YouDontKnowMe
05-30-2010, 15:49
Ако си нямаш работа, иди да се занимаваш с клюки. Предполагам, че на повечето хорам им е приятно да обсъждат, да се подиграват или просто да пускат невярна, но забавна информация по чужд адрес. И аз съм го правила. Не се ядосвам, когато някой го прави това на мен - майка ми и баща ми , предподавателите ми и приятеля ми ме познават добре, тъй че в повечето случаи си пускам подобна информация покрай ушите.

Lyubeto
06-05-2010, 00:33
Откакто има хора , които да вярват на клюки и да си съставят мнение от тях.

leprekona
06-05-2010, 18:51
Имало е преди,има сега, ще има и занапред...

puremind
06-22-2010, 00:44
Важното не е какво се говори зад теб, а пред теб. Така, че това с клюките е въздух под налягане или просто тема за поддържане на разговора ако знаеш че си си на място.

mincheto
07-03-2010, 08:18
Много зависи.Ако си човек,който се влияе от мисленето на другите,ще страдаш винаги.Да не ти пука изобщо.Ти си имаш глава на раменете и сама се орпавяй.

strave
07-04-2010, 14:01
Клюкитие не бива да определян нищо особено пък да влият върху мнението на хората.Всеки разумен човек дори да чуе клюка винаги по един или друг начин може да попита и съответно да си извади изводите.Лично мен ме дразни лъжите които се разнасят като клюка,в която няма и грам истина,а хората сляпо и вярват и не питат другия дали има истина в нея.Аз както и казаYouDontKnowMe гледам да пропускам покрай ушите си тези неща било то истина или лъжа.