PDA

View Full Version : Подарък



d3d0ks7eR
05-30-2010, 15:03
Знам че има много такива теми ,ама реших първо да пиша темата ,и после да търся защото ако не намеря хубави решения ,да погледна тази тема и вече да избирам..Така , трябва да измисля подарък който да е семпъл ,не много скъп ,нещо което може да сгрее сърцето ,и в същото време да казва "Ти си ми всичко" .. Някакви идей ??!?

ПП - Подаръкът е за момиче с което ходя от 1 месец. :)

sladur4etyYy
05-30-2010, 15:06
хаха, трудна работа. я й вземи 1 хубаво бижу, а пък частта с ''ти си ми всичко'' можеш по друг начин да й я покажеш. :wink:

in4et0yy
05-30-2010, 15:13
Ми примерно верижка със висулка сърце(сребърни) или голямо плюшено сърце или нещо такова... зависи

Wits
05-30-2010, 15:36
http://www.sportbike411.com/file/pic/gallery/880-motorcycle-sport-bike-view.jpg

d3d0ks7eR
05-30-2010, 15:43
http://www.sportbike411.com/file/pic/gallery/880-motorcycle-sport-bike-view.jpg

Надали ще хареса това .. :? :D

Среброто нещо не ми вдъхва това "семпло и евтино" нещо ..

Elenichkaa
05-30-2010, 16:47
по какъв повод е подърака?
може гривна,сувенир,ваша снимка (в някое фото студио отиваш,и ще ти предложат най-различни начини,примерно гравирана в/у нещо,сърце или т.н.),кутия бонбони.....въобще има какво,само пари да имаш 8-)

EndlessVoid
05-30-2010, 17:28
Знам че има много такива теми ,ама реших първо да пиша темата ,и после да търся защото ако не намеря хубави решения ,да погледна тази тема и вече да избирам..Така , трябва да измисля подарък който да е семпъл ,не много скъп ,нещо което може да сгрее сърцето ,и в същото време да казва "Ти си ми всичко" .. Някакви идей ??!?

ПП - Подаръкът е за момиче с което ходя от 1 месец. :)

Драги ми влюбен младежо. Щом сте заедно от един месец най-добрият подарък би бил нежна и мила целувка с много страст.

П.П. - и почни да мислиш за подарък за втория ви месец от сега...

MaLkaTa_LaDy
05-30-2010, 17:48
Просто и купи любимото и цвете. Семпло и много мило. Може и букет и вътре да пъхнеш малка картичка, на която да напишеш каквото ти е на сърце.

mArMaLaDkA
05-30-2010, 17:55
Драги ми влюбен младежо. Щом сте заедно от един месец най-добрият подарък би бил нежна и мила целувка с много страст.

П.П. - и почни да мислиш за подарък за втория ви месец от сега...

така, така. 8-)
ама може момичето да има рожден ден.
авторе, не си казал с колко пари разполагаш. сребърните неща са евтини, примерно за един пръстен или една верижка няма да дадеш повече от 20 лв., даже по-малко от 20.
Иначе на мен би ми било много мило, ако гаджето ми ми подари някаква бонбониера или изобщо нещо вкусно, което ми се е ядяло отдавна. И като прибавим фактът, че примерно си проличи, че момчето се е побъркало да търси въпросното лакомство няколко седмици подред... мда, романтично ми се струва и явно и на жените любовта им минава през стомаха. 8-)

3oPuTy
05-30-2010, 18:14
Твърдиш,че среброто не е семпло и евтино?! :shock:
За 8-9лв. можеш да й купиш хубава,нежна и изчистена верижка.За още 3-4лв. можеш да й купиш и една малка висулка + 1лв. за кутийка и си готов.
А иначе ако повода е просто първия ви месец - може просто да й подариш едно цвете.Аз лично повече бих се зарадвала на цвете,вместо на някоя плюшка,сребро и т.н.,а на бонбони НИКОГА не бих се зарадвала :shock: :?

reni7o0o
05-30-2010, 18:19
Сребърна гривна с надпис или сърце. Висулка със сърце която да не е много елегантна, в смисъл такъв да си я носи постоянно. (нещо по семпло)

reni7o0o
05-30-2010, 18:21
Твърдиш,че среброто не е семпло и евтино?! :shock:
За 8-9лв. можеш да й купиш хубава,нежна и изчистена верижка.За още 3-4лв. можеш да й купиш и една малка висулка + 1лв. за кутийка и си готов.
А иначе ако повода е просто първия ви месец - може просто да й подариш едно цвете.Аз лично повече бих се зарадвала на цвете,вместо на някоя плюшка,сребро и т.н.,а на бонбони НИКОГА не бих се зарадвала :shock: :?

Точно, а и за един месец един букет е по подходящ като подарък, а и евтино 8-)

SwEeTy5
05-30-2010, 18:27
Аз лично бих се зарадвала на всичко стига да е от любия и от сърце, но виж са примерно един сладък мечок заедно със една картична"Всеки път когато го погледнеж си спомяй за мен, а всеки път като го прегръщаш знай че аз прегращам теб" :oops: не е ли сладко аз мигновено бих се разтопила ... в преградките на любимия :-)

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:18
хаха, трудна работа. я й вземи 1 хубаво бижу, а пък частта с ''ти си ми всичко'' можеш по друг начин да й я покажеш. :wink:
съгласна съм ..

Nakadah
05-30-2010, 19:21
За кво ти е подарък само за 1 месед бе? :lol:

ef4etyYy
05-30-2010, 22:38
Твърдиш,че среброто не е семпло и евтино?! :shock:
За 8-9лв. можеш да й купиш хубава,нежна и изчистена верижка.За още 3-4лв. можеш да й купиш и една малка висулка + 1лв. за кутийка и си готов.
А иначе ако повода е просто първия ви месец - може просто да й подариш едно цвете.Аз лично повече бих се зарадвала на цвете,вместо на някоя плюшка,сребро и т.н.,а на бонбони НИКОГА не бих се зарадвала :shock: :?

3oPuTy
05-31-2010, 07:52
За кво ти е подарък само за 1 месед бе? :lol:
Представи си,че хората имат и Р.Д.,и И.Д. ... Подаръци не се подаряват само на годишнините :?

iiordanova
05-31-2010, 12:59
Някое сребърно бижу , може някоя сребърна гривна с висулка сърчице .. аз имам и много и се радвам. 8-) А " Ти си ми всичко" можеш да и го покажеш по много начини.

Dragonflyelf
05-31-2010, 14:55
Аз обичам евтините неща. До голяма степен зависи каква е ТЯ (тадададам). Имам предвид - нещо свързано с любимата й животинка, любимият й цвят, цвете... и каквото ти душа поиска. Със сигурност има нещо, по което много си пада. Със сигурност ще се зарадва, че си запомнил предпочитанията й. Виж, аз обожавам руска салата и го казвам на всеки новосрещнат, ако ми я подарят, много добре ще се почувствам, не защото не мога сама да си купя, а защото някой си е направил труда наистина да ме опознае.

п.с. Примерно казвам, да не вземеш да й изтърсиш кюфтета...
п.п.с. не си и помисляй да й купуваш истински слон (ако това е животинчето), изисква много грижи.