PDA

View Full Version : Какво да направя .. ;(



sm0kee
05-30-2010, 18:13
Здравейте на всички .. сега ще ви споделя моя проблем но нз как да постъпя. С това момче бяхме мн добри приятели след около година той ми каза че адски мн ме обича и че иска да сме заедно и че заради мен би преодолял всички трудности. Наистина ми го доказа че е така. Преди няколко седмици скъсахме и той ми каза неща за които най-малко съм очаквала че ще ги каже. Каза че вече съм извън неговия списък така поне ми каза. Последния път когато се видяхме той едва ли не се искара голямия ебач така да го кажа и ми стана мн кофти. Забелязах че почти всеки ден ми пише. Хора кажете какво да правя ОБИЧАМ ГО .. и наистина е вярно това че когато изгубиш нещо разбираш какво си имал до себе си. :smt089 :smt022

Elenichkaa
05-30-2010, 18:27
я пак..я пак!(aagainn)
объркана работа :-o

mArMaLaDkA
05-30-2010, 18:27
Къде ти пише? С какво ти е доказал, че те обича? 'Що си мислиш, че ти го обичаш? ... и всякакви такива въпроси. Подреди си мислите, сетне пиши теми.

Elenichkaa
05-30-2010, 18:36
"обичам го"блаблабла-тралала "даказал ми е"...доказал бил....леле влудявате ме вече... :-o

THeCheRry
05-30-2010, 18:39
Да найстина с какво ти е доказал че те обича? А и при полжоение че е разправял че е готов на всичко тва не може да ибледнее толкова бързо

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:17
Къде ти пише? С какво ти е доказал, че те обича? 'Що си мислиш, че ти го обичаш? ... и всякакви такива въпроси. Подреди си мислите, сетне пиши теми.
мхм ..

b3bi7y
05-30-2010, 19:55
Щом ти пиши почти всеки ден значи че не си му безразлична,а това че се прави на големия ебач...просто иска да те дразни и да ревнуваш...трябва да поговориш с него насаме и когато не се прави на важен

soul1199
05-30-2010, 19:59
говори с него

ef4etyYy
05-30-2010, 22:32
Къде ти пише? С какво ти е доказал, че те обича? 'Що си мислиш, че ти го обичаш? ... и всякакви такива въпроси. Подреди си мислите, сетне пиши теми.
мхм ..++

и продължавам да смятам, че гаджета от приятели не стават :? щото кво, ходиш с приятел, накрая късате и шанса да останете приятели е 0.001% .. Къде е смисъла?! :booooomb:

IaShKo
05-31-2010, 05:25
Ти си мазохист човек да търпиш трии всичко и на ново :)

MaLkaTa_LaDy
05-31-2010, 05:56
Като за начало спри да му ходиш след гъза. Покажи му, че не те интересува какъв ебач се изкарва. Спри да му отговаряш, като ти пише, поне за известно време. Виж каква е реакцията и си направи изводите или ни пиши, за да ни разкажеш какво е станало, за да ти помагнем. Не смятам, че с разговори ще се оправи.

GossipGirl89
05-31-2010, 06:00
Не разбрах много-много зая какво става дума, но от това, което прочетох си направих изводи, че той е поредния бройкаджия, който те е минал най-вероятно и вече си му безинтересна