PDA

View Full Version : знам,че съм тъп но си искам лиглата ;х



dido933
05-30-2010, 18:40
Здравейте всички,пиша за първи път и ми е малко сложно ама ще извинявате.Абе влюбен съм,,и то в най-красивото момиче на света.Аз съм 10ти,тя 9ти клас.Цяла година се мъча да привлека вниманието и.Търся компанията и,,чаках я 2 часа да свърши час за да идем заедно до спирката,без тя да знае,,абе побърквам се с нея.И така де ще започвам същественото.Един ден бяхме само двамата пред училище,аз я целунах,тя отвърна,после тя ме целуна и така.Вечерта и звъннах,но понеже беше вторник не можахме да излезем (тя тренира кик-бокс).На другия ден като се засякохме ме целуна и всеки отиде на час,писахме си там някви смс-чета в час и после я чаках пред стаята.И тя идва няква унила и ми каза,че нейна приятелка (Стела) ме харесвала.Аз и обясних,че тя не ме интересува,но тя каза,че нея я интересува.И така де,каза да позабавим малко,за момента да сме само приятели.И аз за да я подразня и казах,че е по-добре и приятели да не сме.Тя е много своенравна и ми каза,най-добре така и си тръгна.След това я изчаках пред стаята,ама тя не беше в час,отидох пред даскало,тя пушеше,питах я там закво се цупи и тя ми каза,че няма такова нещо.И ми казаха,накарай я да ревнува,и тръгнах с Стела.(да знам,че съм прост,знам).И така де тя не ме поглеждаше и аз ест скъсах с Стела,но тя не говореше нито на мен,нито на оная и ся определено ми е много яко,забравих да кажа,че преди 2 дни имах рожден ден и тя ми каза''честит рожден ден'' ,което пак е много,през последните 2-3 месеца думичка не съм получавал.Абе трябва да направя нещо да ми прости,ама а де.Както казах,тя е много дива и много ината,ама много,ии трябва да е нещо голямо,пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси,и така де,дайте ми някакъв съвет,ако все пак нещо сте разбрали. Благодарско : )

помогнете ми моля ви искам си лиглата ;х

THeCheRry
05-30-2010, 18:46
ами поговори с нея кажи и какво чустваш към нея направи и някоя изненада или мил жест

п.п: можеби те е отцелила щото пееш фалшиво.Това в кръга на шегата :)

m0n4yyy
05-30-2010, 18:46
Емии .. не си постъпил много умно .. просто се опитай да поговориш с нея и и кажи за какво си направил всичко .. пък дано ти прости.

tnp123
05-30-2010, 18:46
Ти риба ловил ли си? Като се хване, стиска се здраво, защото е хлъзгава. С 2 ръце! Ти каквото си направил, пуснал си я на земята, за да извадиш другата, тя е скочила, втората си я зарязал за да пуснеш пак въдицата за първата и сега се надяваш да се хване. Успех, но ще я хванеш, само ако тя те иска.

Мидата си иска пеенето. :D :D

dido933
05-30-2010, 18:48
мерси,знам,че фалшивичко си пея,ама...и,че съм прост знам,ама а де..мерси все пак (bow)

fenastz
05-30-2010, 18:55
Правите тройка...

aguilera
05-30-2010, 19:09
Това, че е дива и ината не означава, че няма сърце и задължително трябва да направиш нещо голямо, за да я впечатлиш. Нещо малко, някакъв малък жест може да направи чудеса...нищо не губиш ако пробваш.

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:13
Това с несесера ме нарадва .. :lol: :lol: :lol:

Иначе .. извини й се лично и й обясни как стоят нещата ..

MaLkaTa_LaDy
05-30-2010, 19:15
Как да ти кажа... Почти невъзможно е да ти се получи номера. Представи си нещата, когато си започнал в началото. Сега си по-назад! Първо трябва да и покажеш, че съжаляваш, че ще се промениш бла бла... даже и аз не си вярвам, като го казвам. После пак почваш всичко отналачо. Ти знаеш ли какво значи да спечелиш загубено доверие?! o.0

dido933
05-30-2010, 19:37
трудно,но не невъзможно,нали...няма да се откажа от нея,,тя е уникална.не кифла като другите,,,на нея не и пука когато завали и косата и се развали,,когато се успи и няма време за прическа и грим,,когато всички момичета ядат АКТИВИЯ,а мойто момиче нагъва пица.Нея не я е срам примерно да каже,че еди коя си дреха я е купила от пазара,а не от мола..Затова не,няма да се откажа от нея,,тя е най-уникалното момиче,,а аз най-уникално тъпото момче...

soul1199
05-30-2010, 20:04
пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси :razz: :razz: :razz: тва ме разби направо :razz: та ся по темата:кажи й,че ти е много гадно,че тя не до теб,че си искал винаги единственно нея,а не тая Стела,прегърни я и й виж реакцията :) [/u]

SiNiStEr
05-30-2010, 20:48
Помисли си много добре какво чувстваш към нея.
Поговорете,обясни и всичко,защо си постъпил така и тн.
И по някакъв начин и докажи,че имаш още чувства към нея.
Късмет. :)

bloodyF
05-30-2010, 20:48
покани я да излезете двамата само,да поговорите,купи и цветя,знам ли :-o

а пеенето под стаята не е било добра идея :D

umri
05-30-2010, 21:36
Здравейте всички,пиша за първи път и ми е малко сложно ама ще извинявате.Абе влюбен съм,,и то в най-красивото момиче на света.Аз съм 10ти,тя 9ти клас.Цяла година се мъча да привлека вниманието и.Търся компанията и,,чаках я 2 часа да свърши час за да идем заедно до спирката,без тя да знае,,абе побърквам се с нея.И така де ще започвам същественото.Един ден бяхме само двамата пред училище,аз я целунах,тя отвърна,после тя ме целуна и така.Вечерта и звъннах,но понеже беше вторник не можахме да излезем (тя тренира кик-бокс).На другия ден като се засякохме ме целуна и всеки отиде на час,писахме си там някви смс-чета в час и после я чаках пред стаята.И тя идва няква унила и ми каза,че нейна приятелка (Стела) ме харесвала.Аз и обясних,че тя не ме интересува,но тя каза,че нея я интересува.И така де,каза да позабавим малко,за момента да сме само приятели.И аз за да я подразня и казах,че е по-добре и приятели да не сме.Тя е много своенравна и ми каза,най-добре така и си тръгна.След това я изчаках пред стаята,ама тя не беше в час,отидох пред даскало,тя пушеше,питах я там закво се цупи и тя ми каза,че няма такова нещо.И ми казаха,накарай я да ревнува,и тръгнах с Стела.(да знам,че съм прост,знам).И така де тя не ме поглеждаше и аз ест скъсах с Стела,но тя не говореше нито на мен,нито на оная и ся определено ми е много яко,забравих да кажа,че преди 2 дни имах рожден ден и тя ми каза''честит рожден ден'' ,което пак е много,през последните 2-3 месеца думичка не съм получавал.Абе трябва да направя нещо да ми прости,ама а де.Както казах,тя е много дива и много ината,ама много,ии трябва да е нещо голямо,пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси,и така де,дайте ми някакъв съвет,ако все пак нещо сте разбрали. Благодарско : )

помогнете ми моля ви искам си лиглата ;х
Бахти бастуна си копеле харабия :D Ся си прави, каквото си иска с теб, щот си и паднал в ръчичките. Спри да й търсиш вниманието, потърси друга приятелка, спри да ходиш там, където тя ходи, намери нещо, което да ти запълва времето. Не й звъни, не й пиши, дръж се по-студено, ако някой път тя теб те заговори. Един ден след не много дълго време ще цъфне. Подсъзнателното й чувство за надмощие над теб ще намалее, ще започне да се чувства несигурна и, ако наистина те харесва ще стане така, както ти искаш. Според мен те иска, защото ако си и бил безразличен нямаше да те целуне, но е видяла че си отчаяно влюбен и е решила да си прави социални експерименти. Слушай какво ти говоря и шансовете идват в твоята градина. Ако продължиш така, както си в момента нищо няма да постигнеш и отделно да не говорим колко дебело се излагаш пред всички.


EDIT: Съветите на момичета, жени и педали в подобни ситуации като твоята не са правилни, затова не прави това, което ти казват. Ако си малко умен поне, погледнеш ситуацията обективно ще разбереш, че съм прав в случая.

ef4etyYy
05-30-2010, 22:01
съгласна съм с umri \:D/
за пеенето.. два въпроса:
-върна ли й несесера поне?
-що не изчака поне часа по музика?
:lol:
пич си, не всеки ще вземе да пее и да се направи на резил пред цялото даскало :lol: :booooomb:

Nakadah
05-30-2010, 22:16
Понякога живота ни казва: НЕ 8)

ren
06-03-2010, 17:35
По писането ти разбирам че си супер готин и това за несесера ме уби направоо :D дано нещата се подредят :)

Manik96
06-03-2010, 17:57
Поговори с нея на саме и и обясни всичко...Ако тогава не разбере,то просто всичко е свършило...

awerw
06-03-2010, 18:36
Пеееей Ромеооо пееей :smt034 аз съм Мариачиии :smt035

usmiv4o
06-03-2010, 20:47
Здравейте всички,пиша за първи път и ми е малко сложно ама ще извинявате.Абе влюбен съм,,и то в най-красивото момиче на света.Аз съм 10ти,тя 9ти клас.Цяла година се мъча да привлека вниманието и.Търся компанията и,,чаках я 2 часа да свърши час за да идем заедно до спирката,без тя да знае,,абе побърквам се с нея.И така де ще започвам същественото.Един ден бяхме само двамата пред училище,аз я целунах,тя отвърна,после тя ме целуна и така.Вечерта и звъннах,но понеже беше вторник не можахме да излезем (тя тренира кик-бокс).На другия ден като се засякохме ме целуна и всеки отиде на час,писахме си там някви смс-чета в час и после я чаках пред стаята.И тя идва няква унила и ми каза,че нейна приятелка (Стела) ме харесвала.Аз и обясних,че тя не ме интересува,но тя каза,че нея я интересува.И така де,каза да позабавим малко,за момента да сме само приятели.И аз за да я подразня и казах,че е по-добре и приятели да не сме.Тя е много своенравна и ми каза,най-добре така и си тръгна.След това я изчаках пред стаята,ама тя не беше в час,отидох пред даскало,тя пушеше,питах я там закво се цупи и тя ми каза,че няма такова нещо.И ми казаха,накарай я да ревнува,и тръгнах с Стела.(да знам,че съм прост,знам).И така де тя не ме поглеждаше и аз ест скъсах с Стела,но тя не говореше нито на мен,нито на оная и ся определено ми е много яко,забравих да кажа,че преди 2 дни имах рожден ден и тя ми каза''честит рожден ден'' ,което пак е много,през последните 2-3 месеца думичка не съм получавал.Абе трябва да направя нещо да ми прости,ама а де.Както казах,тя е много дива и много ината,ама много,ии трябва да е нещо голямо,пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси,и така де,дайте ми някакъв съвет,ако все пак нещо сте разбрали. Благодарско : )

помогнете ми моля ви искам си лиглата ;х
Накарай някоя да ти свири, не ти да и пееш и се моли да ти дойде акъла в празната глава

DevilWish
06-04-2010, 11:21
Ти риба ловил ли си? Като се хване, стиска се здраво, защото е хлъзгава. С 2 ръце! Ти каквото си направил, пуснал си я на земята, за да извадиш другата, тя е скочила, втората си я зарязал за да пуснеш пак въдицата за първата и сега се надяваш да се хване. Успех, но ще я хванеш, само ако тя те иска.

Мидата си иска пеенето. :D :D
Oпределено.

zvQr_nO_s_ChAr
06-04-2010, 11:44
Акоооо реши, че иска да те изслуша... Си го кажи всичкото 1 към 1... И нещата ще се оправят.. Може би... 8-)

Vanish
06-04-2010, 12:11
пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SmilezZz
06-04-2010, 12:34
Поговори с нея...Кажи и,че искаш да те изслуша и й обясни всичко от-до..

dido933
06-04-2010, 13:30
usmiv4o,давам ти една година,за да разбереш,че си гей! (y)

MishaBabyy
06-04-2010, 13:34
От личен опит знам,че истината оправя всичко.Просто я хвани и й кажи всичко,като започнеш с това,че я обичаш.Кажи и и защо си тръгнал със Стела.Иначе ще си играете още дълго време...сигурна съм,че и тя има чуства към теб.

BloomF
06-04-2010, 13:58
Много сладко начало на историята ви. :D Иначе верно си идиот, че да тръгнеш с приятелката й за да я накараш да ревнува. Ноо наистина най - добре иди и поговори с нея. Кажи й цялата истина и я помоли за още един шанс, като естествено й обещаеш, че ще се промениш. Дори и да те отреже нищо няма да загубиш.

Тва с пеенето верно е много смешно. Бтв какво пееше???? :lol: :lol:

justwondering
06-04-2010, 14:32
Докато я възприемаш като "лиглата" няма да ти мине номера :?

Трябва постоянство. Все пак обаче след известно време се откажи, ако не стане, защото, ако момичето е инат, и си е наумила, че няма да тръгне с теб, каквото и да направиш ти, ще е безполезно.
И престанете с това да тръгвате с някого, когото не харесвате, за да накарате бившата/бившия да ревнува. Тъпо е и не минава.

Sisi7u
06-04-2010, 16:01
Това, че е дива и ината не означава, че няма сърце и задължително трябва да направиш нещо голямо, за да я впечатлиш. Нещо малко, някакъв малък жест може да направи чудеса...нищо не губиш ако пробваш.
+
.. а това с несесер'а и пеенето .. изложил си я ..
сиг се е засрамила и така ..
според мен бори се за нея ..
изглежда пичка .. :P

ScarletBite
06-04-2010, 17:06
Ми... ти си идиот, ама тва си го знаеш тъй или иначе.
Момичето ти изобщо не е постъпила като лигла, това да запази дистанция заради приятелката си е нещо много благородно.
Ако Стела е знаела за чувствата между теб и "лиглата", значи е егати шматката.

Шансът да си я върнеш не е много голям, но ако наистина си толкова влюбен... може и да успееш. Спри да слушаш съветите на тъпите си приятели, щото те да те докарали до тоз хал с туй прословуто "нека ревнува". Говори с нея, бе! Обясни й всичко, бъди 100% открит, изглеждай съкрушен и отчаян (какъвто си), включи малко обяснения за чувствата, които тя събужда в теб, кажи й как си искал да ревнува, колко много съжаляваш, за очите й и бла, бла, бла. Изглеждай смирен. Кажи й, че знаеш, че не я заслужаваш, но не си спирал да я обичаш отдалеч и че даваш мило и драго, ако не друго, поне да можеш да я виждаш... Бъдете приятели известно време, спечели доверието й, а после - действай! :)

dido933
06-05-2010, 15:41
пях обичам те,обичам те разбери,,обичам всичко,което си ти :D иначе да,Стела знаеше за отношенията ни с мойто момиче.И знам че тя не е постъпила като лигла,но просто обичам да я наричам така.Тя наистина посъпи благородно,а аз като пълен тъпак ;х

ScarletBite
06-05-2010, 16:37
И ти като пя, тя кво?

dido933
06-05-2010, 16:59
ми оцели ме с несесер :d

ScarletBite
06-05-2010, 17:09
Егати! 8-)

lovey0u
06-05-2010, 18:28
1. бахти заглавието на темата 8-)
2. не е трябвало изобщо да се занимаваш със тая стела :?
3. пял си?! :shock: :lol: :lol:

Still1ME1Still1HERE
06-05-2010, 18:32
Ебахти пича :D Фани я и и кажи, Слушай ся - ще се взимаме ли или да си пускам обявата нда друга.

lovey0u
06-05-2010, 19:17
Ебахти пича :D Фани я и и кажи, Слушай ся - ще се взимаме ли или да си пускам обявата нда друга.

:razz: :razz: