PDA

View Full Version : знам,че съм тъп но си искам лиглата ;х



dido933
05-30-2010, 18:44
Здравейте всички,пиша за първи път и ми е малко сложно ама ще извинявате.Абе влюбен съм,,и то в най-красивото момиче на света.Аз съм 10ти,тя 9ти клас.Цяла година се мъча да привлека вниманието и.Търся компанията и,,чаках я 2 часа да свърши час за да идем заедно до спирката,без тя да знае,,абе побърквам се с нея.И така де ще започвам същественото.Един ден бяхме само двамата пред училище,аз я целунах,тя отвърна,после тя ме целуна и така.Вечерта и звъннах,но понеже беше вторник не можахме да излезем (тя тренира кик-бокс).На другия ден като се засякохме ме целуна и всеки отиде на час,писахме си там някви смс-чета в час и после я чаках пред стаята.И тя идва няква унила и ми каза,че нейна приятелка (Стела) ме харесвала.Аз и обясних,че тя не ме интересува,но тя каза,че нея я интересува.И така де,каза да позабавим малко,за момента да сме само приятели.И аз за да я подразня и казах,че е по-добре и приятели да не сме.Тя е много своенравна и ми каза,най-добре така и си тръгна.След това я изчаках пред стаята,ама тя не беше в час,отидох пред даскало,тя пушеше,питах я там закво се цупи и тя ми каза,че няма такова нещо.И ми казаха,накарай я да ревнува,и тръгнах с Стела.(да знам,че съм прост,знам).И така де тя не ме поглеждаше и аз ест скъсах с Стела,но тя не говореше нито на мен,нито на оная и ся определено ми е много яко,забравих да кажа,че преди 2 дни имах рожден ден и тя ми каза''честит рожден ден'' ,което пак е много,през последните 2-3 месеца думичка не съм получавал.Абе трябва да направя нещо да ми прости,ама а де.Както казах,тя е много дива и много ината,ама много,ии трябва да е нещо голямо,пях под стаята по математика,тя ме уцели с несесер,баси,и така де,дайте ми някакъв съвет,ако все пак нещо сте разбрали. Благодарско : )



помогнете ми моля ви искам си лиглата ;х

FuckedUp
05-30-2010, 18:49
Не е трябвало да ги слушаш "тея"..Не е трябвало да тръгваш със Стела..

Neutral
05-30-2010, 19:18
Напомняш ми на мен и сегашното ми гадже \:D/
В никакъв случай не се отказвай от нея колкото и да те игнорира. Гледай да й показваш повече ,че много съжаляваш за Стела и бъди търпелив. ( В моя случай момчето ми чакаше 2 години :oops: обаче не се отказа и сега е с мен !!)

ef4etyYy
05-30-2010, 22:35
това не е ли.. втората ти тема.. и същата като първата?! :shock:

LadyDi
05-31-2010, 05:14
Една тема е повече от достатъчна :)