PDA

View Full Version : Мъжки полов проблем :)



Jumper
05-30-2010, 21:36
Здравейте имам един много неприятен проблем и вземах да се чудя да не е някоя полова болест...от седмица и нещо насам по пениса ми се появява едно бяло,едно такова момчетатата го сигорно го знаят като това ако не се миеш няколко дена и ти се появява но моето е доста. Не е от хигиената сам оеден защото винаги ми е била доста добра мия се сутрин и вечер и за няколко часа ми се натрупва доста... от това..бяло вещество не сам ходил на лекар... и някой ако знае някаква болест която може да го причинява нека сподели. Мерси предварително

Lucho
05-31-2010, 17:39
Къде точно ти се появява това "бяло" ? Отвън по пениса или на главичката? В еректирало състояние ли го виждаш това "бяло" или не?

WaterLilly
05-31-2010, 18:25
Предполагам, че говори за смегма (това бялото нещо).

Jumper
06-02-2010, 21:34
Къде точно ти се появява това "бяло" ? Отвън по пениса или на главичката? В еректирало състояние ли го виждаш това "бяло" или не?

извинявам се за късния отговор,но работим все пак и няма много време за компютара :) Ами значи виждам си го в нормално стастояние като си е и то е доста.....но тука от както пуснах темата последните 2-3 дена не ми се е появявало, иначе ми бесше както казвам по цялата главичка ...

jubbacca
06-02-2010, 21:51
Има характерна миризма (неприятна) ? - смегма ...