PDA

View Full Version : за НАС



afrodizzz
05-30-2010, 23:12
здравейте,
незнам от къде да запо4на , но тази ве4ер се престраших и реших да споделя..с вас.надявам се има някои от вас които се 4увстват по същия на4ин и ще ме разберат а не просто да прегледат поредната тема..не о4аквам разбирателсвто по темата от вси4ки вас , но поне тези хора които са в същото полужение или са били да изкажат мнението си :) ..
Този въпрос ме мъ4и ве4е вероятно горе долу от година .. бях с мом4е в което бях адски влюбена - доста глупаво но факт ..след като се разделихме всеки пое по своя път. Сега той има приятелка (носи моето име ) , щастлив е с нея и това си ли4и по вси4ко..не се надявам и не искам отново да се съберем , но сякаш след тази раздяла се 4увствам като отхвърлена от мом4етата . Всеки ден виждам до себе си влюбени и държащи един на друг хора, любовта е около мен но никога не настъпва..Знам , хората 4есто казват - любовта идва то4но тогава когато най малко 4овек о4аква .. 4увстрам се някак си празна..ето поредното доказателство . тази ве4ер гледах един невероятен филм изпълнен с толкова сцени пълни с любов и оби4...карат ме да се натъжавам ,да се 4увствам нежелана , 4е нямам 4овек до себе си който да ме подкрепя и допълва..винаги съм се 4удела стои ли от другата страна някои който е в същото полужение, някой който си ме4тае за 4овек който да го уважава и цени по невероятен на4ин..някой който е за мен :) .. едва ли ще успея да изкажа вси4ко което имах в напредвид но благодаря на вси4ки вас които отделиха време за да про4етат.. как се 4увствате вие ? как преодолявате вси4ко това и вярвате ли 4е един ден вие ще сте на другия бряг ?

ef4etyYy
05-30-2010, 23:25
човекът ще се появи, а заедно с него и щастието ;) не губи надежда :)
и аз бях така, и както ти сама каза- "точно в най-неочаквания момент.." ...
няма как да видиш и изпиташ магията, ако не вярваш в нея :-)

afrodizzz
05-30-2010, 23:33
благодаря ти 4е в този късен 4ас про4ете вси4ко това което бях написала и даде мнението си.. аз вярвам в магиятааа и вярвам 4е любовта наистина същевствува но това огромно време което съдбата ми даде да съм сама просто ме убива..и надеждата малко по малко се изпарява....

ef4etyYy
05-30-2010, 23:46
загубиш ли надежда, няма да забележиш шанса си >> няма да видиш щастието..
а и знаеш ли-колкото повече чакаш, толкова по-щастлива може да си накрая ;)
а може би проблема е в теб- може просто да не допускаш момчетата да се доближат до теб, дори да те харесват...

EndlessVoid
05-31-2010, 04:35
Just BELIEVE! :smt023

afrodizzz
05-31-2010, 05:39
да , възможно е .. но просто от едното '' повярване '' много се надявам нещата да се полу4ат.. :)

MaLkaTa_LaDy
05-31-2010, 05:45
Разбирам те, донякъде... Ти изпитваш ли чувства към това момче, или към някое друго, или въобще не изпитваш към никого?
Моят случай е друг, де, но подобен - не съм намерила момче което да поискам. Мога да те посъветнам да не му мислиш много. Вярно е, че ти във филми, песни и т.н. ще виждаш любовта, но когато съзнанието ти се пренасити с други положителни емоции, няма да ти е никак зле.

GossipGirl89
05-31-2010, 06:08
Всеки има такива моменти, в които се чувства най-самотния самотен самотник на света :D Преминават с времето. Просто трябва да имаш вяра и да не мислиш постоянно за това. Когато нон-стоп обмисляш дадено нещо то почти никога не става така, както си го мислил... така че гледай да не се впрягаш толкова на тая тема, занимавай се с други неща, оплътнявай времето и наистина когато най-малко очакваш щастието ще дойде :) Аз бях по същия начин преди време... след края на дълга връзка се чувствах изтощена, отхвърлена, сама, нежелана и т.н. и в началото нон-стоп мислех само за това, но след известно време спрях и точно когато вече се бях отказала от всякакви мисли срещнах един прекрасен човек и се почувствах отново жива :) Хората ти го казаха - just believe.

Nakadah
05-31-2010, 06:15
Аз може да съм неграмотен на собствения си език, ма ти просто ме минаваш от всякъде...

ПС: Седни си на д-то...

kindergarden
05-31-2010, 07:03
е естествено,че всеки един нормален човек си мечтае за някой,който го обича и е до него.Друг е въпросът това да не ти се превръща във фикс идея и да ти е гадно,че нямаш.

как го преодолявам ли...ето така:
от наща маса за ваща маса :smt006 просто не го мисли :D

afrodizzz
05-31-2010, 09:57
Аз може да съм неграмотен на собствения си език, ма ти просто ме минаваш от всякъде...

ПС: Седни си на д-то...

по какво те минава от всякъде ? не мислиш ли малко , 4е в 3 4аса ве4ерта съм се старала да не правя правописни грешки .. моля те , не се впрягай толкова в това .. обу4ението ми и това колко съм грамотна е отделна тема :) ...

afrodizzz
05-31-2010, 10:04
е естествено,че всеки един нормален човек си мечтае за някой,който го обича и е до него.Друг е въпросът това да не ти се превръща във фикс идея и да ти е гадно,че нямаш.

как го преодолявам ли...ето така:
от наща маса за ваща маса :smt006 просто не го мисли :D

хаха то това е за момента нали знаешш ... настъпи ли голямата скука и тишината и само тея от4айващи неща са ми в главата.. ина4е добър на4ин за преодоляване .. :P

MegamiX
05-31-2010, 10:07
Каквото трябва да стане си става рано или късно! Клише, но преди известно време се убедих, че е адски вярно! Не се затормозявай, живей си живота сега! :)

afrodizzz
05-31-2010, 10:25
доста познати и приятели са ми казвали , 4е новите запознанстваа карат миналото да си остане наистина минало и да не мислиш за това какво се е слу4илооо преди и какво те е наранявало..а настоящето да те прави по силна и борбена ли4ност.. но в момента няма нещо което да ме радва до такава степен 4е да се 4увстрам отново '' жива '' и силна ,, а това отстрани зву4и адски глупаво и нищожно..... :o

Fortkn0x
05-31-2010, 11:10
Аз може да съм неграмотен на собствения си език, ма ти просто ме минаваш от всякъде...

ПС: Седни си на д-то...

Ей човече,ти си някъв гаден комплексар...в която и тема да погледна винаги пишеш по един пост и то някъв безмислен,в който намираш кусурите в постовете на хората,седни си ти на д-то и спри да пишеш тъпотии :-x Момичето страда,а той ще и казва,че имала правописни грешки... :lol: знаеш ли през къде и е? Айде не се излагай :?

afrodizzz
05-31-2010, 11:19
ее,някой хора са тук за да критикуват останалите и да изтъкват грешките на останалите в този форум..и аз някак си не разбрах присъствието му в мойта тема но.... благодаря ти за разбирателството fortkn0x

Fortkn0x
05-31-2010, 12:03
ее,някой хора са тук за да критикуват останалите и да изтъкват грешките на останалите в този форум..и аз някак си не разбрах присъствието му в мойта тема но.... благодаря ти за разбирателството fortkn0x

nP 8) и да добавя:сякаш той е безгрешен... :?

afrodizzz
05-31-2010, 12:12
СВЕТЕЦ ! :?

justonegirlwithonehope
05-31-2010, 12:20
СВЕТЕЦ ! :?


Стига сте критикували хората, всеки си има мнение и може да го изрази свободно тук.

По темата : За всяко нещо си има време, отпусни се на течението и всичко ще се нареди.За една връзка не се иска само да кажеш, че обичаш някого, а ти дори да не знаеш значението на тази дума.Защо не се замислиш, дали ти самата си готова за връзка ? И все пак - всичко с времето си. (:

afrodizzz
05-31-2010, 12:26
Стига сте критикували хората, всеки си има мнение и може да го изрази свободно тук.

По темата : За всяко нещо си има време, отпусни се на течението и всичко ще се нареди.За една връзка не се иска само да кажеш, че обичаш някого, а ти дори да не знаеш значението на тази дума.Защо не се замислиш, дали ти самата си готова за връзка ? И все пак - всичко с времето си. (:[/quote]

само не разбрах ти от къде разбра 4е не знам зна4ението на думата '' оби4'' .. а за да съществува една пълноценна и истинска връзка то е от ясно по ясно 4е само един 4овек не стигаа да каже 4е има някакви 4увствааа към останалия ... мисля 4е не си разбрала нищо от това което аз съм написала и споделилаа.. :)

justonegirlwithonehope
05-31-2010, 12:33
Не съм казала, че конкретно ти не знаеш смисъла на тази дума.Говорих общо казано, че всеки се бута при някого и твърди, че много го обича, а дори не знае значението на думата обич. Мисля, че ти си тази, която не е разбрала. ;)

m0n4yyy
05-31-2010, 12:51
Не се впрягай .. ще дойде и твоят човек. :)

Dragonflyelf
05-31-2010, 15:02
Еми как да ти кажа... Така или иначе нищо не губиш, направи един опит. Забелязвала си как когато казваш "ето пак изпуснах рейса" продължаваш всеки ден да го изпускаш? (примерно)
Е... Защо не спреш да си казваш "Ето пак любовта е тук, но не настъпва"? Набързо прегледах чуждите мнения, преди да съм забравила какво искам да кажа, но мярна едно "ПОВЯРВАЙ". С едно повярвай много неща стават. Особено в случая! *кима важно с глава* Така или иначе следващият човек ще дойде, важното е ти да го чакаш, а не да го посрещнеш с "любовта не идва при мен", според мен. Повярвай, че не е така, тя просто ще си дойде и спокойно я зачакай. В крайна сметка дотогава може да направиш още мнооого неща, с които да се разнообразиш, а не само да си мислиш за неидващото! Така времето ще мине по-бързо! ^^

п.с. просто мое мнение, ха посмейте да ми спорите, ха съм ви заключила в ада на марулите >< Не го на-ла-гам, а си из-каз-вам мне-ни-е-то *казва бавно*