PDA

View Full Version : Проблем..



Maftedd
05-31-2010, 08:45
Здравейте.Аз съм момче на 14 години ,и си имам приятелка с ,която ходим от 1 седмица. Проблема е там, че все я карам да излезем, но тя неиска.Все казва незнам и нещо от този сорт.Дали е заради зъба ми ? Защото преди няколко дена го счупих, и малка част я няма.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ. :( Мерси предварително :-)

Sunny95
05-31-2010, 09:05
Не мисля,че е заради някъкъв си зъб :? а ако е така просто не и пука за теб и не държи на теб :? ,но пък може да е заета с нещо учене и т.н. айде успех :-)

Maftedd
05-31-2010, 09:50
Не мисля,че е заради някъкъв си зъб :? а ако е така просто не и пука за теб и не държи на теб :? ,но пък може да е заета с нещо учене и т.н. айде успех :-)
Мерси. :-) Дайте и други мнения.

Maftedd
05-31-2010, 16:15
Айде де..ПОМОГНЕТЕ много я харесвам, но не съм сигурен, че и тя има същите чувства към мен.. :?

SmilezZz
05-31-2010, 17:14
Заради зъб да не излиза с тебе ?!? - Абсурд..Аз НИКОГА не бих направила такова нещо..Но все пак ако е така - бий й шута и това е..
Но все пак поговори с нея,обясни й това,което каза и на нас и се разберете

Maftedd
05-31-2010, 17:18
Заради зъб да не излиза с тебе ?!? - Абсурд..Аз НИКОГА не бих направила такова нещо..Но все пак ако е така - бий й шута и това е..
Но все пак поговори с нея,обясни й това,което каза и на нас и се разберете
Добре, мерси за съвета ще поговоря с нея. :-)

Maftedd
05-31-2010, 18:49
Преди малко поговорихме и тя ми каза, че не е от зъба, но нищо друго не спомена.Прибрах се писах и по Skype питах я кога ще излезем и тя пак каза незнам.Какво да правя ? :?

LipSy
05-31-2010, 19:29
Трябва да поговориш с нея насаме и да си изясните нещата! Може би има някой друг щом винаги ти казва ,,Ами, не знам, не мога, заета съм..." Поговори с нея все пак. Мисля, че разговорът може да окаже някаква помощ. Но не й вдигай тон така спокойничко и препоръчвам на живо да си поговорите, а не по скайп.

fanincety
05-31-2010, 20:57
човече..попитай я за логична причина, поради която се държи така..ако не иска да излиза с теб,какъв е смисълът да си с нея и да й пишеш само по skype ;]]

marcy
05-31-2010, 21:51
ми честно да ти кажа.. аз тръгнах с едно момче и като му видях зъбите се отказах страшно гнус ме беше от него и това беше една от причиините да го скъсам..просто такива хора.. :X аз съм си такъв човек..но нз за нея..питай я за причина конкрента или късайте..няма смисал

kazan
06-01-2010, 06:24
оо боже няма да стане със Skype ще стане на 4 очи :-x

SummerParty
06-01-2010, 11:51
Заради зъба вика :razz: Хахаха, не е заради него, споко. Все пак сте на такава възраст, че повечето сте доста срамежливи. Може би е затова. Попитай я.

Kraken123
06-01-2010, 12:48
Ако тя харесва наистина,зъба нищо няма да повлияе>нали казваш че само малко,е кво толкова тогава,ако нея не я кефи...нали знаеш има много риби в морето 8-)

Sunshineeee
06-01-2010, 15:03
Аз мисля , че нещо не иска да е с теб :D Пък и вие щом не сте се виждали от 1 седмица..как сте тръгнали тогава

SmilezZz
06-01-2010, 15:13
Преди малко поговорихме и тя ми каза, че не е от зъба, но нищо друго не спомена.Прибрах се писах и по Skype питах я кога ще излезем и тя пак каза незнам.Какво да правя ? :?Явно или е доста срамежлива,че не иска да излиза с гаджета си (за което не ми се вярва),или пък не ходи с теб,за това,че те обича - а за това,да има гадже..Не знам..Вече започнах да мисля така,но все пак със сигурност нищо не мога да кажа..Ти я познаваш най-добре

Paramour
06-01-2010, 20:47
Амии... знам че няма да ви се стори логично, но тя не знае какво иска. Щом отлага толкова много да излизате значи е объркана, или си е харесала друго момче, или не иска да се обвързва или се притеснява от нещо (ако не се е целувала или не знае какво да прави напр.). Поговори с нея. Попитай я дали я притеснява нещо. И ако вече не иска да сте заедно трябва да го приемеш и да не я притискаш. А ако иска да сте заедно, но има някакъв проблем, трябва да го преодолеете заедно.
Айде пак поговорете очи в очи. Успех! :) :-)

7hunder
06-03-2010, 20:12
ne gi slushai jenite sa kurvi 8)

Sisi7u
06-04-2010, 15:35
ох .. ''какво да правя .. какво да правя ..''
ти глава на раменете си нямаш ли .. :-x

malkataa
06-06-2010, 10:55
Какви са тия глупости... как може да мислиш,че е заради зъба :D Най-добре говори с нея и я питай каква е причината постоянно да ти отказва..може просто да не е за теб!!!