PDA

View Full Version : Elekom <3



ParisSlava
05-31-2010, 08:03
Хорам,харесах си една преса на Елеком. :P Та-а-а,проблема е че на мен косата ми е чуплива (де*ба).Пресата е тази:
http://www.profesionalist.com/Images/Products/Large/dlr.jpg

cvetinka95
05-31-2010, 08:15
Аха?
Е, браво като си си я харесала. :lol:

cherrygloss
05-31-2010, 08:29
Еми те пресите не са за прави коси, а за чупливи и къдрави :lol:
:)

MimiKalcheff93
05-31-2010, 08:52
Един мой съученик я има , както и една съученичка ,също. Добре изправя , сравнително дълго издържа ''правото'' . Незнам за толкова пари , такова качество.Според мен , ако можеш да си събереш парички още и да си купиш някоя хубава марка , ще е под-обре.Но ти си знаеш :) Не всеки е луд за връзването като мене да даде 100 лв за преса :D Не ,че съжелявам де :) Но и тази преса дето си я дала става :)

xAddicteDx
05-31-2010, 09:00
Един мой съученик я има , както и една съученичка ,също. Добре изправя , сравнително дълго издържа ''правото'' . Незнам за толкова пари , такова качество.Според мен , ако можеш да си събереш парички още и да си купиш някоя хубава марка , ще е под-обре.Но ти си знаеш :) Не всеки е луд за връзването като мене да даде 100 лв за преса :D Не ,че съжелявам де :) Но и тази преса дето си я дала става :)

то не опира до това дали си "луд за връзване", а до възможностите, не мислиш ли ? :)

иначе 1 позната я има и е хубава пресата, вземи си я.

zwezda88
05-31-2010, 09:15
Един мой съученик я има , както и една съученичка ,също. Добре изправя , сравнително дълго издържа ''правото'' . Незнам за толкова пари , такова качество.Според мен , ако можеш да си събереш парички още и да си купиш някоя хубава марка , ще е под-обре.Но ти си знаеш :) Не всеки е луд за връзването като мене да даде 100 лв за преса :D Не ,че съжелявам де :) Но и тази преса дето си я дала става :)
Ти каква преса имап? защото и аз си купих много скъпа преди 1 година и все още не е мръднала. А за тази не мисля че ще ти издържи много но за първа преса става ( :

Biskfitka
05-31-2010, 12:31
Аз имам подобна,на вид е същата,но не знам на коя марка е точно...изтрило се е тва дето пише.Имам е от 3-4 години и съм много доволна от нея,ноо доста пъти е падала иии не знам още колко ще издържи на тоя тормоз.Иначе е хубава и бързо загрява :)