PDA

View Full Version : Много странно! О.О



Converse333
05-31-2010, 10:03
Предварително се извинявам, ако темата не е за тук...

Снощи сънувах ужасно странен сън. Бях пред едно заведение, сама. По едно време дойде едно момче (най-добрия приятел на момчето, с което да кажем, че имах нещо като връзка до преди няколко дена). Аз бях ужасно тъжна, той дойде при мен и ме прегърна. Говорихме си много и всичко беше супер мега реално. :-o Той ме целуна, абе държеше се супер мило с мен. После аз се прибрах, писахме си в скайп, говорихме си по телефона. Когато се събудих, имах чувството, че се е случило снощи. :-o Но не е... :lol:
Сега имам някакво супер странно чувство, сякаш го харесвам, но мисля, че е повлияно само от съня.
Така, исках просто да споделя и да попитам на някой друг случвало ли му се е? :-o :lol:

bogzfaggot
05-31-2010, 10:06
Всичко е на психологическа основа.Щом толкова си се впрегнала в този сън е нормално да си мислиш,че го харесваш,нищо чудно и да почнеш,от теб зависи

anonimchetou
05-31-2010, 10:07
хах и на мен преди ми се е случвало мн е странно някак си съня се преплита с реалността : )

MegamiX
05-31-2010, 10:08
За това мислиш в момента и е нормално и да го сънуваш! Всичко е в подсъзнанието :)

tanch3t093
05-31-2010, 10:11
мм да случвало ми се е .. Но след времето вече се забравя и не е същото .. всичко е на психологическа основа (:

CookieMonster
05-31-2010, 11:15
Хах, ами не знам. Случва се на някои хора. xD

3oPuTy
05-31-2010, 11:19
Да,аз съм сънувала подобни сънища.Кофти е,но к'во да се прави :)

YouDontKnowMe
05-31-2010, 11:27
Даа , от съня е . Всеки път когато сънувам, че съм правила секс/целувала съм се с някого - мъж, жена, животно, после имам особено отношение към него 1-2 дни. После ми минава :D

bloodyred
05-31-2010, 13:03
Хахах мн познато чувство .. на мен доста често ми се случва.. имаше период, в който сънувах един човек, който наистина харесвам, но всяка нощ, всяка .. направо откачах .. то беше близо 2 седмици.. психоза ме обхващаше хах. . :D

iiordanova
05-31-2010, 13:04
хах и на мен преди ми се е случвало мн е странно някак си съня се преплита с реалността : )
+ 1
8-) И аз имах чувство , че е било реалност.

m0n4yyy
05-31-2010, 13:06
И аз снощи сънувах един подобен сън .. :D

С мен и най- добрия приятел на момчето, което харесвам ..
А попринцип този въпросен приятел ме харесва също, държи се мило с мен .. ии сега съм леко объркана :D, но все ще се наредят нещата. :D

xWandereRx
05-31-2010, 13:40
случвало ми се е, ще мине 8-)
т.е. би трябвало да ти мине, стига да не мислиш цял ден за това и да си втълпиш, че наистина го харесваш

DeAdLyDoSe
05-31-2010, 13:46
:-D :-D :lol: спокойно и на мен ми се е случвало :lol: :lol: скоро ще забравиш че си го сънувала :-D :P

Dragonflyelf
05-31-2010, 14:38
Между другото психолозите твърдят, че сънят идва след реалността. Тоест сънуваш нещо, което ти е направило впечатление, независимо дали на подсъзнателно или свръхсъзнателно (така ли му се викаше) ниво. Та идеята ми е, че го сънуваш, защото преди това нещо ти е направило впечатление. Може да е някой, който ти е помогнал просто, не е задължително да е същият човек, или този човек, но нещо друго свързано с него. Зависи от това ти как чувстваш съня. А може просто да си почнала да го харесваш, но да не си си го признавала. Кой знае?

Ениуейз, за всеки е много юник. Така че ти си знаеш ^^

Converse333
05-31-2010, 18:43
Странно, но вече почти забравих съня. :lol: Съвсем бегло си спомням някои неща... Но май наистина започвам да харесвам това момче. :D

btw Мерси много на всички за отговорите!

:-)

tuzaro
05-31-2010, 18:56
абе и аз снощи сънувах един сън... с едно момиче от мойто даскало с което не се и познаваме лично, само по физиономия, ама кви работи правихме направо срам ме хваща.... и сутринта ставам и кво да видя във фейсбук нейна снимка по бански :lol:

zvQr_nO_s_ChAr
05-31-2010, 19:02
:lol:

soul1199
05-31-2010, 20:56
скрито желание да го целунеш :lol: :)

BgHtH
05-31-2010, 23:00
Самотна си и имаш нужда от момче ,по принцип тва значат тези сънища :D

EndlessVoid
06-01-2010, 08:23
И аз така бях сънувал такъв сън. И сутринта станах с чувството, че не е било сън :D И като се видях с момичето и я целунах тя ме изгледа супер тъпо :-D и ме попита "Какво правиш ? :shock: ". И аз "Ами нали снощи така и така" :D Направо се бях спекъл :razz: :razz:

nomingo
06-01-2010, 14:33
От съня е!
Аз сънувах едно момиче как плуваме заедно в морето и на сутринта много я харесвах, но после отмина
П.С. не я познавах

kristito3
06-01-2010, 19:23
Аз пък като харесам някое момче и постоянно мисля за него и след това винаги го сънувам! Но при теб е друго. Това е просто сън. Аа, бтв и при мен се беше случило нещо такова :D (Преди време харесвах едно момче. Сега вече НЕ. Но наскоро го сънувах, че ме прегръща ... беше ми доста странно и си знаех, че в съня ще го отблъсна, но преди това да стане се събудих :D ) Не се притеснявай, както казах - it's just a dream and nothing special ... ;D [/i]

kristito3
06-01-2010, 19:27
И аз така бях сънувал такъв сън. И сутринта станах с чувството, че не е било сън :D И като се видях с момичето и я целунах тя ме изгледа супер тъпо :-D и ме попита "Какво правиш ? :shock: ". И аз "Ами нали снощи така и така" :D Направо се бях спекъл :razz: :razz:
Ооо, това е гадно :D Смесваш въображението с реалност :? 8-) Понякога е хубаво някои неща да са си просто сън. :-)