PDA

View Full Version : иска да се видим



sunshinepp
05-31-2010, 11:38
На кратко :
ходихме 8 месеца, скъсахме и след 4 дни той тръгна с друга.. аз не исках да говоря повече с него . .и казах, че не съществува. После някой му бил казал, че аз съм говорила зад гърба му и той бил сигурен че е истина и ми беше много обиден, аз изобщо не се занимавах с него и изведнъж преди 10 мин той ми писа да ме попита дали си спомням , на коя дата сме скъсали .. и аз казах, че не знам. Попита ме дали пак съм се влюбила , отвърнах му че не съм като него, а той каза, че не е влюбен . . и после си лафихме още и той изтърси, че иска да се видим за да си поговорим, ако искам и да се изясним за някои неща. .
Аз казах, че днес не мога и това беше . .
Какво мислите? Да се видя ли с него . . ? Как да постъпя? :-o

nicolepcd
05-31-2010, 11:41
Не мисля, че ще загубиш нещо, ако идеш :) Вярно, че той е постъпил гадно, ама все пак...

afrodizzz
05-31-2010, 11:42
вижте се , поговоретее вси4ко може да се слу4и .. имаш ли 4увства към него ? искаш ли отново да се съберете ?

sunshinepp
05-31-2010, 11:47
вижте се , поговоретее вси4ко може да се слу4и .. имаш ли 4увства към него ? искаш ли отново да се съберете ?

:-k \:D/ да, но не мисля че ще има смисъл . .

afrodizzz
05-31-2010, 11:50
защо ? кое те кара да мислиш такаа?

bobito_th
05-31-2010, 11:51
а защо скъсахте

sunshinepp
05-31-2010, 11:54
а защо скъсахте

амии .. в последните дни доста често започнахме да се караме и накрая аз постъпих зле, като не се поинтересувах какви проблеми има и си държах на своето . . :(

bobito_th
05-31-2010, 11:58
а защо скъсахте

амии .. в последните дни доста често започнахме да се караме и накрая аз постъпих зле, като не се поинтересувах какви проблеми има и си държах на своето . . :(

Мисля, че си направила грешка. Той може да е тръгнал с друга, за да те накара да ревнуваш. Излез с него. Зависи и за какво иска да говорите. Ако иска да се съберете отново мисля, че сама трябва да прецениш, за да не направиш грешка.

justonegirlwithonehope
05-31-2010, 12:23
Ако все още чувстваш нещо към него, колкото и минимално да е то, не мисля, че би изгубила нещо от тази среща. :)

onestar
05-31-2010, 13:05
^ Всички говорите така, само защото не сте чели предишните й теми...

Он: Недей. Няма смисъл, наистина...

Sh@d0w
05-31-2010, 13:12
вижте се , поговоретее вси4ко може да се слу4и .. имаш ли 4увства към него ? искаш ли отново да се съберете ?

:-k \:D/ да, но не мисля че ще има смисъл . .



Запазете приятелските си отношения, опитите да се съберете само ще те накарат да страдаш повече :)

Вече дори и не си и помислям да се събирам с него.. :)

Втория цитат е от предишната тема която пусна,Ани :)

Вие жените сте странно нещо,винаги тичате след този който най-много ви наранява,заради който сте страдали най-много.Немога да ви разбера :) Ако си го решила,че ще го забравиш направи го,откажи му твърдо.Но почнеш ли пак да се поддаваш...скоро пак ще пускаш теми какво да правиш.Недей така,знам че не е лесно да забравиш човек,с който си билa дълго време,но ако само те кара да страдаш няма смисъл.Ти си реши,не оставяй на другите да ти казват какво да правиш,защото ти самата най-добре знаеш :)

Успех :P

ivcheto0o
05-31-2010, 13:28
Каквото било,било...продължи напред.Няма смисъл да се виждате

kypo
05-31-2010, 14:51
боднете се за добрите стари времена, аз ако ще пиша на някоя ще да е с такава цел. ама нема да пиша, щот съм твърде горд и обичам свинско само на скара, не на моя шиш 8-)

Dragonflyelf
05-31-2010, 14:51
Вие жените сте странно нещо,винаги тичате след този който най-много ви наранява,заради който сте страдали най-много.Немога да ви разбера :) [/b]

xD А е толкова просто да го разбереш. За това, че човек иска това, което най-трудно се постига чувал ли си? А за забранения плод? xD
Жените са глупавички, обикновено не мислят логически, а емоционално.
Или пък може би искат най-трудното, защото знаят, че ако го постигнат ще са някакви велики. Знам ли. Или пък тези момчета изглеждат силни...
ъъъ...

п.с. забрави с "просто е да го разбереш", Не съм типично момиче, но все пък съм и пак никога не съм разбирала момичетата. >.>

mArMaLaDkA
05-31-2010, 14:54
За такива неща човек сам трябва да решава, защото той сам си знае най-добре за какво става въпрос.
В крайна сметка, щом си написала темата, значи има известно колебание и искаш да се видите.

valdesbg
05-31-2010, 15:09
Ани докога ще търпиш да се подиграват с тебе?

В смисъл.. твой си е живота, твоя си е главата.. чупи си я както искаш. Аз ще ти кажа че вече изглеждаш жалка с тая тема.

Какво още трябва да направи той че да разбереш че не е стока и няма смисъл да му обръщаш каквото и да е внимание?

Ей.. не спря да се филмираш за дивотии.

Sh@d0w
05-31-2010, 15:09
Вие жените сте странно нещо,винаги тичате след този който най-много ви наранява,заради който сте страдали най-много.Немога да ви разбера :) [/b]

За това, че човек иска това, което най-трудно се постига чувал ли си? А за забранения плод? xD

Виж ся,ту партс...

Едно е да желаеш нещо трудно постижимо,друго е да тичаш след нещо от което знаеш че спечелиш ли го ще те боли ;]

Dragonflyelf
05-31-2010, 15:19
Вие жените сте странно нещо,винаги тичате след този който най-много ви наранява,заради който сте страдали най-много.Немога да ви разбера :) [/b]

За това, че човек иска това, което най-трудно се постига чувал ли си? А за забранения плод? xD

Виж ся,ту партс...

Едно е да желаеш нещо трудно постижимо,друго е да тичаш след нещо от което знаеш че спечелиш ли го ще те боли ;]

Съжалявам всемогъщи ми хора, че го превръщам на чат, но последно обещавам!!! *пада на колене*
Та така... Обикновено хората, когато искат нещо, от което знаят, че ще ги боли, или изобщо не вярват, че ще го постигнат, или не си дават сметка, че ще ги боли, или пък просто обичат да ги боли. Хората умират за внимание, най-лесния и глупав начин да го постигнеш е страдайки... С такова впечатление съм останала. Други искат просто да ги боли, за да си пишат поезията както трябва етк. Това вече не се отнася само за жените, а мисля, че и за ВАС (Вършещи Абсолютно Същото)
Love and Peace ^^

Sh@d0w
05-31-2010, 15:28
Съжалявам всемогъщи ми хора, че го превръщам на чат, но последно обещавам!!! *пада на колене*
Та така... Обикновено хората, когато искат нещо, от което знаят, че ще ги боли, или изобщо не вярват, че ще го постигнат, или не си дават сметка, че ще ги боли, или пък просто обичат да ги боли. Хората умират за внимание, най-лесния и глупав начин да го постигнеш е страдайки... С такова впечатление съм останала. Други искат просто да ги боли, за да си пишат поезията както трябва етк. Това вече не се отнася само за жените, а мисля, че и за ВАС (Вършещи Абсолютно Същото)
Love and Peace ^^

Споко бе,това е форум,тука се обсъждат неща няма защо да се извиняваш :lol: :-)

Права си на някои места,но не като цяло ;) За конкретния случай за който говорим,не мисля че Анчето "обича да я боли",или пък си търси внимание.Както и да е,ако се поровиш из форума ще намериш доста сходни теми-пример една тема по-надолу за момиче което приятеля и я унижава обаче тя иска да е с него...незнам защо можеби защото се страхува да не остане сама..но това пак не обяснява "мазохистичното" поведение на жените.А за мъжете не си права :)

Dragonflyelf
05-31-2010, 15:34
Sh@d0w, то за кое останах права xD Прав си, какво правя тук при положение, че аз и любов сме доооста различни неща xdd Единственото общо нещо между нас е, че имената ни са с по 5 букви. Аз пък не виждам нищо лошо в това да излезе и да говори с него. Това в крайна сметка не означава, че вече ще се съберат или нещо. В крайна сметка може да излее колата върху него и да си тръгне. Но ми е странно, че момичето казва, че хъм тя е сгрешила. Любопитно ми е дали се е извинила? Макар че това няма нищо общо с темата xd

sunshinepp
06-02-2010, 19:55
Ани докога ще търпиш да се подиграват с тебе?
Аз ще ти кажа че вече изглеждаш жалка с тая тема.

Ей.. не спря да се филмираш за дивотии.

Ми аз не виждам кое ми е толко жалкото.. смисъл откакто се изпокарахме аз нито му пиша, нито се занимавам с него нито нищо . . !
Изведнъж той ми писа за да се видим и аз казах, че в точния ден няма да мога . . ;]




Втория цитат е от предишната тема която пусна,Ани :)

Вие жените сте странно нещо,винаги тичате след този който най-много ви наранява,заради който сте страдали най-много.Немога да ви разбера :) Ако си го решила,че ще го забравиш направи го,откажи му твърдо.Но почнеш ли пак да се поддаваш...скоро пак ще пускаш теми какво да правиш.Недей така,знам че не е лесно да забравиш човек,с който си билa дълго време,но ако само те кара да страдаш няма смисъл.Ти си реши,не оставяй на другите да ти казват какво да правиш,защото ти самата най-добре знаеш :)

Успех :P

Ма хубавоо.. а аз къде съм казала, че съм тръгнала да се събирам с него? Плюс това той си е още с оная! :x

razores
06-02-2010, 20:07
Дай му шанс

valdesbg
06-02-2010, 20:09
^Щото се връзваш и пускаш тема и се питаш и се чудиш и всякакви филмирани обстановки. Вместо да откажеш с лека ръка и да си гледаш живота, без изобщо да обръщаш внимание на подобни дивотии... (предвид факта че многократно ти е показвал че не държи на теб)

sunshinepp
06-02-2010, 20:27
^Щото се връзваш и пускаш тема и се питаш и се чудиш и всякакви филмирани обстановки. Вместо да откажеш с лека ръка и да си гледаш живота, без изобщо да обръщаш внимание на подобни дивотии... (предвид факта че многократно ти е показвал че не държи на теб)

Ми ок .. Мислиш ли, че не искам да съм твърда и да не ми пука за него . . :? Или . . че ми е особено приятно да се сдухвам зарди некъв си сульоо и пульоо??? :? Не съм силна.. е такаа всичко рухна тия 2 седмици в които си градих волята всичко се срути!!! ;(

valdesbg
06-02-2010, 20:30
Душичке - никой не е казал че ще е лесно като да щракнеш с пръсти. Стискаш зъби и.. така. В началото ще ти се стори ад. После ще свикнеш и ще видиш че не е толкова страшно.

Ама.. така е, все отнякъде се почва :)

Да се сдухваш е избор, а не съдба/карма. Да не си силна.. също.

sunshinepp
06-02-2010, 20:45
Душичке - никой не е казал че ще е лесно като да щракнеш с пръсти. Стискаш зъби и.. така. В началото ще ти се стори ад. После ще свикнеш и ще видиш че не е толкова страшно.

Ама.. така е, все отнякъде се почва :)

Да се сдухваш е избор, а не съдба/карма. Да не си силна.. също.

Офф.. не знам вече!


Чрд! :-) :-) :-) :-) :-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
06-02-2010, 21:24
Предполагам сърцето ти казва "Да",разумът "Не"...въпроса е кое да послушаш..Виж Аничка,ти си го познаваш най-добре и според мен не би трябвало да се виждаш с него,но ако ти го искаш адски много отвътре и ако после ще съжаляваш,че си пропуснала момента давай смело