PDA

View Full Version : не знам на какво се дължи това.



bebety2
05-31-2010, 11:55
здравейте,с приятеля ми правим редовно секс,но напоследък забелязвам че при половия акт от вагината ми излизат някакви бели "парцалчета" (и ме сърби) и съответно остават по члена на приятеля ми.не знам на какво се дължи това :-o

мерси предварително :-)

ElinoOor
05-31-2010, 12:06
инфекция?

mon4eto
05-31-2010, 12:12
Отиди на лекар , няма смисъл да питаш тук , едва ли има някой който ще ти даде точен отговор освен специалист :)

ef4etyYy
05-31-2010, 13:46
^ ++
някои хора не се научиха, че ние не сме квалифицирани лекари.. (не визирам теб) :lol: :booooomb:

Angelow
06-07-2010, 21:38
Бели точици .. няма страшно за мен това са срамни въшки и щом сърби .. 95% съм сигурен .. ПП: мончету не мисли че тука няма и компетентни ...
А също така може да питаш и него дали го сърби ако да .. значи са срамни въшки.

slun4evka
06-08-2010, 05:33
Ако го правят с кондом, него няма как да го сърби ... :-o

SisinkaS
06-08-2010, 08:36
Преди време имах почети същия проблем, само че при мен нямаше сърбеж - а при него.Отидох на лекар и ми каза гъбична инфекция, която за щастие се излекува бързо.Изписаха едни хапченца за мен и за него - МИКОмакс и Гиназола за мен.Не ти казвам, че е същото затова вземи отиди на лекар.

П.П. и докато не се излекуваш никакви полови контакти [-X

CuteBaby
06-08-2010, 10:48
Преди време имах почети същия проблем, само че при мен нямаше сърбеж - а при него.Отидох на лекар и ми каза гъбична инфекция, която за щастие се излекува бързо.Изписаха едни хапченца за мен и за него - МИКОмакс и Гиназола за мен.Не ти казвам, че е същото затова вземи отиди на лекар.

П.П. и докато не се излекуваш никакви полови контакти [-X
+1 отиди на лекар