PDA

View Full Version : Моля някой да ми отговори, че не мога да питам нашите!



Gerityyy94
05-31-2010, 12:25
Здравейте,

Казвам се Гери и съм на 16. Като по-малка имах проблеми със самочувствието си, тъй като бях по-едра от съученичките си. За да ме харесват момчетата не се стеснявах да правя разни неща с тях... Наскоро се влюбих в едно момче и спах с него няколко пъти. Той е на 22 и е много опитен, каза че няма нужда да се притеснявам, че ще забременея. Лошото, е че втора седмица ми закъснява и не знам какво да правя. Като му казах, той каза, че няма как да е от него, че съм мръсница и повече не иска да ме чува. Опитах се да му обясня, че никога не съм била с друго момче, но той не иска и да ме чуе! Много ме е страх и не знам какво да правя! Баща ми е супер строг и дори ме е удрял, когато искарах 4-ка, а майка ми е страшно консервативна и ако разбере сигурно ще се самоубие... Ходихме с една приятелка, която е на 18 до клиниката, но те казаха, че само с разрешение на нашите мога да направя аборт. Някой знае ли как мога сама да махна детето, ама да не боли много, че ме е страх от такива работи! Моля за бърз отговор, че не издържам вече!

Neutral
05-31-2010, 12:29
Сигурна ли си, че си бременна :shock: ?

Sunny95
05-31-2010, 12:31
Охх...мила съчуствам ти :( сиг. ти е много гадно! Ам.....по-добре кажи на баща си или на майка си просто трябва!И няма как да махнеш сама детето :? :? :? просто няма как!Незнам какво повече да ти кажа... :( УСПЕХ дано всичко се оправи :-)

perli4kaa
05-31-2010, 12:33
:shock:


Сигурна ли си, че си бременна :shock: ?

Gerityyy94
05-31-2010, 12:40
Сигурна съм, да! И в никакъв случай не мога да кажа на нашите, просто ще стане много страшно, ако го направя....

justonegirlwithonehope
05-31-2010, 12:44
Това е ужасно, просто няма друго решение, освен да кажеш на вашите, колкото и да не ти се иска. :(

m0n4yyy
05-31-2010, 12:45
Сигурна съм, да! И в никакъв случай не мога да кажа на нашите, просто ще стане много страшно, ако го направя....

http://vbox7.com/play:bbab2ef5 <- По- страшно от това ?! Не мисля ! Кажи на родителите си .. не прави своеволия .. така или иначе си нагазила лука!

iiordanova
05-31-2010, 12:50
WTF ?
Ти добре ли си ?
На 16 .. бременна от някакъв на 22 , който пет пари не дава! Това не е нормално.
Много ясно , че ще ти се карат родителите. И даже , ако не бяха консервативни пак щяха да ти се карат.
Много тийнове правят секс , но имат сексуална култура. Е , тогава са готови , когато зная всичко за всяка частичка от тялото си и рисковете на секса.
Тц , тц не знам какво мога да кажа.
No comment!

3oPuTy
05-31-2010, 12:52
Няма как сама да абортираш,освен ако не накараш някой да те рита в стомаха,но вашите така или иначе ще разберът.
Най-добре им кажи докато не е станало късно за аборт :)

Sh@d0w
05-31-2010, 12:54
Не прави глупости да си мислила преди това...къде ви е акъла бе хора.Правите нещо без да се замисляте за последствията,после се чудите как да си оправяте кашите.А и този твоя приятел е голям идиот щом е допуснал да забременееш...

Говори с вашите това е единствения начин.

m0n4yyy
05-31-2010, 12:58
WTF ?
Ти добре ли си ?
На 16 .. бременна от някакъв на 22 , който пет пари не дава! Това не е нормално.
Много ясно , че ще ти се карат родителите. И даже , ако не бяха консервативни пак щяха да ти се карат.
Много тийнове правят секс , но имат сексуална култура. Е , тогава са готови , когато зная всичко за всяка частичка от тялото си и рисковете на секса.
Тц , тц не знам какво мога да кажа.
No comment!

Остави ги, да си трошат главата !! Само ме боли за многобройните буквално хвърлени на боклука дечица, излезли от майките си в този вид:
http://i89.photobucket.com/albums/k230/Longanlon1/site/abortion-08-01.jpg


Жестоко е .. :?

bloodyred
05-31-2010, 13:00
Тоя пък е за съд, ако питаш мен .. Кажи на родителите си, няма друг начин, страх, не страх .. тва е, казваш им, не ми се вярва да се нахвърлят да те бият, макар че и аз ако бях, щях да го направя, честно казано .. нищо лично, но просто не е нормално, е, за днешно време явно е .. ;)

zority7
05-31-2010, 13:06
щом неможеш да кажеш на вашите ,кажи на баба ти или на дядо ти знам ли кажи на някои възрастен за да ти помогне!!Дано да се оправиш и да излезнеш от тази каша в която си се забъркала .Успех :)

britzy
05-31-2010, 13:11
Ъъъм само аз ли си мисля,че темата е страшна ебавка? :? :? :?










Ако не е -еми кажи,друг начин няма.Падни по стълбите.Пфффф рано или късно ще разберат,ако не искаш усложнения кажи им

anonimchetou
05-31-2010, 13:29
Тц.. Тц .. Тц .. Какъв е тоя безотговорник ?! Защо не сте внимавали ?! Едва ли ти е до упреци.. ама сега какво ще правиш при свършен факт. Според мен нищо не прави сама.. да не направиш някой гаф.

dimitar_ak
05-31-2010, 13:37
Кажи на вашите, но не им спестявай и информацията за "опитния" лигльо.

DeAdLyDoSe
05-31-2010, 13:50
Сигурна съм, да! И в никакъв случай не мога да кажа на нашите, просто ще стане много страшно, ако го направя....

http://vbox7.com/play:bbab2ef5 <- По- страшно от това ?! Не мисля ! Кажи на родителите си .. не прави своеволия .. така или иначе си нагазила лука!


Кажи им

sisi7o0
05-31-2010, 15:52
виж по добре кажи на вашите защото после ще е тварде каснои едвали ще искаш да си майка на 16 така че кажи по добре ще е така това няма как да се скрие рано или касно те ще разберат но по добре да е рано за да може да махнеш бебето

kalpazanka
05-31-2010, 15:55
Как разбра, че си бременна?

iwillalwaysloveyou
05-31-2010, 16:26
И на мен ми е много интересно как си разбрала,че си бременна?Тест,нещо?..или разчиташ само на закъснението и че това е 100% - во доказателство..дори не ме е жал за теб..напълно си си го заслужавала,щом си такава глупачка да си лягаш с първия срещнат..после очаквай да не те зарежат.. пффф прост народ

zlatnata_ribkaaa
05-31-2010, 16:32
Питай в болницата дали може вместо родител баба дядо леля и тн . ако не може кажи на родителите си няма какво друго да направиш , а това да го махнеш сама е пълна лудост , може да абортираш само ако си вече 4-5 месец и то става много опасно не може да правиш подобни опити . Няма нужда от упреци , наистина си направила голяма грешка , но няма връщане назад за напред бъди по-предпазлива и опознавай момчетата по-добре преди да спиш с тях , колкото и грубо да звучи .

britzy
05-31-2010, 16:44
може да абортираш само ако си вече 4-5 месец и то става много опасно не може да правиш подобни опити .

Глупости-до 3тия месец може.Боже божеееее

kalpazanka
05-31-2010, 16:44
може да абортираш само ако си вече 4-5 месец
Глупости! Може да абортира по желание до 12 гестационна седмица!!!!!

Emsss
05-31-2010, 17:09
Въй това момче , с което си спала е голям боклук ... ами кажи на някой друг от семейството -леля,баба,някоя по-голяма братовчедка ... ако ли не стане трябва да кажеш на родителите си ...но тогава трябва да им кажеш и кой е бащата .. ох,милата .. :(

quexxe
05-31-2010, 17:36
Това е много сериозно.Ако са минали няколко дена от както го направихте, пий Ескапел.Пие се максимум (мисля че) 3 дена след извършения акт.Ако е късно вече просто абортирай.Това е.

Щом си имала проблем със самочувствието, вашите не влизат в положението, вземи и си поговори с тях.Такива родители трябва да ходят на психолог, за да осъзнаят някои неща с възпитанието на децата и т.н

Искрено ти стискам палци, не се тревожи, всичко ще мине!

П.П : Не излизай с 20 годишни и по - нагоре.Виждаш сама ефекта.

MaLkaTa_LaDy
05-31-2010, 18:54
1. Надявам се, че е ебавка.
2. Няма да коментирам действиета ти.
3. Купи си тест за бременност от аптеките мисля, че струва около 7-8 лв, може и да те излъжа. Ако даде положителен резултат, кажи на някой възрастен - някой спомена дядо, баба... И ще трябва да направиш аборт.

zvQr_nO_s_ChAr
05-31-2010, 18:57
А за тест за бременност чувала ли си? :lol:

zlatnata_ribkaaa
05-31-2010, 19:09
може да абортираш само ако си вече 4-5 месец и то става много опасно не може да правиш подобни опити .

Глупости-до 3тия месец може.Боже божеееее


нямах предвид аборт в болница с нейно желание , а ако вече е започнала да напредва бременността и тя се опита да направи така както тя се изрази "сама да направя аборт " с инцидент или нещо подобно не се изразих правилно , много добре знам че аборта се прави до 3 месец :? еее веднага да се заядете с човек

britzy
05-31-2010, 19:14
може да абортираш само ако си вече 4-5 месец и то става много опасно не може да правиш подобни опити .

Глупости-до 3тия месец може.Боже божеееее


нямах предвид аборт в болница с нейно желание , а ако вече е започнала да напредва бременността и тя се опита да направи така както тя се изрази "сама да направя аборт " с инцидент или нещо подобно не се изразих правилно , много добре знам че аборта се прави до 3 месец :? еее веднага да се заядете с човек
абее човек :shock: не е заяждане-глупавата авторка ш се обърка нещо и ше стане манджа с грозде

zlatnata_ribkaaa
05-31-2010, 19:28
може да абортираш само ако си вече 4-5 месец и то става много опасно не може да правиш подобни опити .

Глупости-до 3тия месец може.Боже божеееее


нямах предвид аборт в болница с нейно желание , а ако вече е започнала да напредва бременността и тя се опита да направи така както тя се изрази "сама да направя аборт " с инцидент или нещо подобно не се изразих правилно , много добре знам че аборта се прави до 3 месец :? еее веднага да се заядете с човек
абее човек :shock: не е заяждане-глупавата авторка ш се обърка нещо и ше стане манджа с грозде


да и аз вече като си чета мнението звучи наистина много объркано , много зле се изказах имах предвид че ако направи аборт вече в 4-5 е много опасно и за нея и не може да прави такива опити сама , а не че аборт се прави саамо 4-5 месец абе няма значение дано тя изобщо да не ми е прочела мнението да се обърква

YouDontKnowMe
05-31-2010, 19:32
;( Горката. Аман от задници като гаджето ти.
Кажи на вишете. Не рискувай сама да правиш аборт.

asp1r1n94
05-31-2010, 19:53
Като протчетох края си помислих ,че написаното от атворката е за мидата с бисери....

razores
05-31-2010, 19:56
Ескапел ...

ForzaFelipe
05-31-2010, 20:40
Абе половината говорите за ескапел я тя е написала че и закъснява с 2 седмици :? :? Четете поне де.До колкото разбрах си сигурна че си бременна щото си ходила в болница,та по добре кажи на вашите щото иначе ще стане много по лошо !

XxMidnightxX
05-31-2010, 20:55
Хей dude :) закъснява ти само 2 седмици,пък и още си на 16 :)
Цикълът ти може все още да не се е нормализирал и затоав да ти закъснява.Най-добре е да си вземеш един тест за бременност и да се увериш в съмненията си.Колкото до това дали да махнеш бебето...няма безболезнен начин,пък и е много опасно.Ще трябва да се примириш,че родителите ти са "консерви" и да им кажеш какво става.В крайна сметка са ти родители и трябва да си споделяте :) Успех!!

soul1199
05-31-2010, 21:04
Направи си тест за бременност,за да бъдеш сигурна.
За приятеля ти-няма да коментирам,явно е колко държи на теб.

Lyubeto
05-31-2010, 22:54
ОООООоо , да! Пии разни отрови там и химии , за да махнеш псевдобебето . Няма проблеми . Ама после като дойде време и искаш да имаш деца , да не се оплакваш ,че не си кадърна да ги създадеш?

EndlessVoid
06-01-2010, 08:26
Каква наивност :D Първо честит ти празник мило детенце :D И после:
1. Кажи на вашите колкото и да не ти се иска.
2. Имаш глава на раменете. Използвай я.
3. Ама как може да си толкова наивна :D

Дори и пълните момичета имат повече чар от кльощите, които се мислят за "нещо повече" от другите :D Намери си момче, което да те разбира и уважава, а не момче, което да ти завърти главата и да те пъхне в леглото :D