PDA

View Full Version : Как не трябва да се дават транспортни карти в Пловдив.



remix1912
05-31-2010, 13:40
Днес да се оплача ли какво да правя.Ето какво става отивам в 9.15 и успях да си взема картата в 2.15.

5 часа чакане ,валя и спря,валя и спря,пека слънце,щеше да има яко млатене, а когато стигнах на 2 метра от вратата,идиотите излезоха в обедна почивка половин,един час.Това ли е държава.
На края влизам да си взема картата и една "приятна" трътлеста дама ми казва,че ние сме виновни и да били сме взели карти за 1 година,а не ся да се бутаме за 1 месец,само дето аз преди това имах за 3 месеца и сега ми остана само за 06-ти месец.Също макс картата е 6 месеца,как да си взема за година.Независимо от кога си взимаме картите те са длъжни да ги правят,пускаха си избрани личности когато си искат.
Как може да има едно гише за даване на транспортни карти на ученици и студенти в цял град като Пловдив?

Ето снимка от днес как беше ситуацията.Дори не съм хванал цялата опашка
http://img156.imageshack.us/i/dsc02470d.jpg/

SemperFidelis
05-31-2010, 14:21
Малко си чакал, с един от моя клас отидохме в 7 там и си направихме картите в 4 полудяхме... иначе ако имаш възможност си вади за 12 месеца от догодина, или свиквай с чакането - все пак сме в България.

remix1912
05-31-2010, 14:31
Още по-зле.Мълчах си 5 часа ама на края си го изкарах на тея дето правят картите,оная трътлестата не може 10 минути една карта да направи
Ето същото е било преди няколко месеца,нищо не се е променило

Абсурда днес http://img156.imageshack.us/i/dsc02470d.jpg/
Абсурда преди няколко месеца http://vbox7.com/play:154c2e09 .Познайте разликата

elito0o0o0
05-31-2010, 15:00
Това е безобразие бе! :x Тези хора са за не знам къде.. Направо ти идва да ги разстреляш всичките! Същата работа и с личните карти. Отивам аз да си извадя лична карта и що да видя една опашка километър на километър.. Те на това държава като държава ли му се вика?! 3 дена подред ходя и все същата работа. Накрая се ядосах и отидох с майка ми при кварталния... ама дали не ги направи майка ми на 2 стотинки?! Ама си беше абсолютно права за всичко! Не знам какво трябва да се направи,че тази държава малко от малко да излезне от лайната си.. :? :? И продължават да ни правят на маймуни по всевъзможни начини.. На мен срока за издаване ми изтече.. Чак догодина ще си правя тая тъпа лична карта. И ако ми направят проблем,че не нямам... просто.. не знам.. ще ги завра не знам къде. Цял месец гледам по новините - Всеки ден срив в системата. ... Направо като се сетя и побеснявам..

SummerDream
05-31-2010, 17:19
Такава ни е и самата държава, и всичко..Миналата седмица една приятелка ходи да си изкарва карта и чакала около 3-4 часа..простоо..Добре, че на нас класната от даскало ни ги изкарва, иначе не знам как бих издържала да чакам с часове на тая опашка и на това размотаване..

Yobs1912
05-31-2010, 17:36
Хах,отидох в 10 някъде.Видях за кво става въпрос и си тръгнах.Нямах цял ден за чакане.Утре смятам да отида към 5 дано я изкарам бързо.

remix1912
05-31-2010, 18:34
само дето до колкото разбрах днеска е последен ден за даване на карти,