PDA

View Full Version : Как отново да спечеля доверието им ?



ferit0
05-31-2010, 18:42
Днес три момчета от класа ми се обадиха и ме помолиха да влязат в нас защото валеше, а те бяха близо до нас. Аз не бях сама а със една приятелка ..
Та взех ги вътре обаче те направо полудяха ..
Разхвърлиха навсякъде .. пуснаха музика до дупка и крещяха, скачахаа..
Казах им че баща ми скоро ще се прибере но не ме разбраха стояха си..
накрая ги укротих . казах им да играем на шишее..
Бях станала и едно от момчета ме обара отзад ..
а в този момент баща ми се беше прибрал и ни беше гледал от 2-3 минути включително и сценката с обарването..
Аз веднага ги изгоних останахме с приятелката ми и подредихме къщата
Тя си тръгна.
аз останах с баща ми . скоро се прибра и мама..
Баща ми разказа всичко това на майка ми която нправо побесня ..
Кза ме че е изгубила цялото си доверие ..
Че никога повече няма да ме остави сама вкъщи ..
Че цяло лято ще седя на село..
А всъщност досега всички лета съм седяла на село защото родителите ми ме караха.. На мен ми бешеадски гадно защото другите ми приятелки излизаха, забавляваха се а аз си седях нна село..
Пък тази година тъкмо бях убедила нашите да стоя в града ..
Това беше много важно за мен..
Мечтаех за хубаво лято.. нови приятели и приятелки..
Но.. сега всичко е изгубено..
А аз попринцип съм си примерна ученичка.. Винаги помагам на нашите .. не ги лъжа не ходя по гаджета.. В бележника ми има само шестици..
Никой никога не се е оплаквал от мене..
Но явно нашите все още не могат да разберат че съм пораснала (на 13 съм) !!
А преди малко съседите дойдоха да се оплакват че днеска е било много шумно във нас.. Че момчета съ плюли и обиждали децата им.. Че са псували и крещели..
Нещата още повече се влошиха..
Моля дайте някакви съвети как да се оправя с нашите...

Stellsy
05-31-2010, 19:04
Яко си оплескала нещата. Кажи им, че ти не си виновна, че те са се държали безобразно.. ако си знаела, че ще се държат така не би ги поканила да влязат.

danibebi
05-31-2010, 19:33
Като не искаш да ходиш на село,как изобщо те карат?! Всички ви виждам как се описвате като "най-примерните" и т.н. а родителите ви все ви правят проблеми..изобщо ли вината не е и в децата..явно родителите не са в ред :( в случая,поговори с майка си..наистина,кажи и,че ти не си виновна,не си знаела,че ще се държат така,не би ги пуснала иначе и т.н. ако трябва и помагай с нещо,ддз..хайде успех.

bloodyF
05-31-2010, 21:36
Яко си оплескала нещата. Кажи им, че ти не си виновна, че те са се държали безобразно.. ако си знаела, че ще се държат така не би ги поканила да влязат.


+1

ferit0
06-01-2010, 06:55
Яко си оплескала нещата. Кажи им, че ти не си виновна, че те са се държали безобразно.. ако си знаела, че ще се държат така не би ги поканила да влязат.
Вече го направих, но те дори не искат да ме изслушат..
Мама - `` Не, ти си виновната``

SmilezZz
06-01-2010, 12:32
Уж си примерна ученичка,но все пак родителите ти ти правят някакъв проблем..И аз съм си "примерна" ученичка и нашите никога на сила не са ме карали да правя определено нещо..И си ми имат доверие..
Също така - НЕ,не си пораснала..Ти си само на 13 години..И е нормално родителите ти да се притесняват за тебе..Седни и отново поговори с тях..Кажи им,че искаш да те слушат от-до и да не ти правят излишни проблеми...Хайде,УСПЕХЧЕ..Да но всичко се оправи..
П.С - И друг път внимавай

DaemonBoy
06-01-2010, 12:42
Хора всякакви. Родителите ти не са от нашето поколение, няма как да те разберат. Каквото и да направиш.

iiordanova
06-01-2010, 14:03
Разкажи им всичко от А до Я.
И какво като си примерна ученичка и не ходиш по гаджета ? Какво ? Трябва да стойш цяло лято на село ли ?
На 13 си , и не си голяма. Голяма може да се наречеш тогава , когато вземеш да се издържаш сама!
И покажи на родителите си , че и ти си имаш мнение. И нямат право да не те изслушат.. поне.
Да , ти наистина не си знаела , че тези момчета ще направят такъв хаус. Ама .. станалото станало. Сега гледай само всичко да се оправи.
Успех и не свеждай глава.

darsit0
06-01-2010, 14:56
разплачи се и не спирай да ревеш, това смечкава майките. гледай да си сложиш съвсем малко грим, дето да се разтече, така ще изглеждаш още по-нещастна. прави се на депресирана, затвори се в себе си, просто бъди актриса (ама само за пред тях, нали) вкъщи се обличай с по-тъмни дрешки и т.н. пробвала съм ги тия работи и поне при мен имаха страхотен ефект. само гледай да не преиграваш много, да не решат че има и нещо друго (някое момче! :shock: )

spopi
06-19-2010, 19:26
Аз съм на този принцип веднаж загубиш ли доверието не можеш да го върнеш.Ако родителите ти са и те на него забрави или най-малко съвсем да си го върнеш но трудна работа. :)