PDA

View Full Version : Относно "Лесното не е интересно"



princeskata18
05-31-2010, 19:17
Здравейте!
Искам съветче: как да събудя ревността на приятеля ми? Заедно сме дълго време, обичаме се, но напоследък нещо все не е наред и се караме за глупости. Има една мисъл, която той няколко пъти ми е казвал: "Лесното не е интересно" - искам да събудя тръпката помежду ни и да стана един вид "трудна" 8-) Звучи смешно, да, но изглежда той това иска, а аз незнам как да го постигна.. :( 8-[

zvQr_nO_s_ChAr
05-31-2010, 19:19
Излез с някой негов добър приятел.. И преувеличи разказа после 8-)

Sh@d0w
05-31-2010, 19:21
Вие вече ходите каква трудност искаш да му създадеш...?Ако искаш да ревнува обличаш се по-предизвикателно и отиваш в някоя дискотека :)

zvQr_nO_s_ChAr
05-31-2010, 19:24
Вие вече ходите каква трудност искаш да му създадеш...?Ако искаш да ревнува обличаш се по-предизвикателно и отиваш в някоя дискотека :)

Даа виж, за това не се сетих .. :shock: 8-)

tuzaro
05-31-2010, 19:24
ако искаш да ревнува му изневери :lol:

princeskata18
05-31-2010, 19:25
Вие вече ходите каква трудност искаш да му създадеш...?Ако искаш да ревнува обличаш се по-предизвикателно и отиваш в някоя дискотека :)

Ми просто адски много го обичам и се старая да е добре и да му угаждам, обаче изглежда вече си мисли, че аз така или иначе съм негова и май е изгубил интерес към мен :( Искам да събудя този интерес :?

Sh@d0w
05-31-2010, 19:26
ако искаш да ревнува му изневери :lol:

Иска да го накара да ревнува,не да скъсат 8-)

YouDontKnowMe
05-31-2010, 19:28
Здравейте!
Искам съветче: как да събудя ревността на приятеля ми? Заедно сме дълго време, обичаме се, но напоследък нещо все не е наред и се караме за глупости. Има една мисъл, която той няколко пъти ми е казвал: "Лесното не е интересно" - искам да събудя тръпката помежду ни и да стана един вид "трудна" 8-) Звучи смешно, да, но изглежда той това иска, а аз незнам как да го постигна.. :( 8-[
Добре, защо има толкова прости теми. Исках да бъда мила в този форум, да пиша само поитивни коментари, но уви, не ми се получава. Никога не са ми минавали такива мисли през главата ^ (като на авторката). И ми е непонятно как може да има такива хора. СЪжалявам за спама.

mArMaLaDkA
05-31-2010, 19:28
Евтиното пък е интересно, ама до време. :)
Вместо да правиш щуротии, 'що не пробваш да освежиш връзката? Някакви общи занимания, разходки еди-къде си, еротично бельо, ако щеш.

soul1199
05-31-2010, 20:54
просто се закачай пред него с други момчета и готово 8-)

TheBeliever
05-31-2010, 21:16
Ако не искаш скандали от ревност не прибягвай до флиртове с други момчета. Има един лесен начин да не бъдеш "лесна" в неговите очи. Не бъди лепка. Не му звъни на ден по 5 пъти, не му докладвай къде и с кой ще излизаш. Нека се чуди какво правиш. Не му бъди под ръка винаги щом има нужда от теб. Нека види, че имаш и други интереси освен него и, че живота ти не се върти около него. Това дискретно ще пробуди заспалия му интерес и с времето ще спре да те приема за даденост.

sladur4etyYy
05-31-2010, 21:49
Ако не искаш скандали от ревност не прибягвай до флиртове с други момчета. Има един лесен начин да не бъдеш "лесна" в неговите очи. Не бъди лепка. Не му звъни на ден по 5 пъти, не му докладвай къде и с кой ще излизаш. Нека се чуди какво правиш. Не му бъди под ръка винаги щом има нужда от теб. Нека види, че имаш и други интереси освен него и, че живота ти не се върти около него. Това дискретно ще пробуди заспалия му интерес и с времето ще спре да те приема за даденост.

напълно подкрепям. казваш, че гледаш много да му угаждаш- ами, намали малко това угаждане.
и все пак леката ревност няма да навреди. нека да види, че има и други момчета, които се интересуват от теб. това не значи да се сваляш с някого пред очите му, а по- скоро да види интерес у другите мъже към теб. обличай се малко по така, като излизате и ще видиш какво ще стане.

SolemnityOfDeath
05-31-2010, 22:20
Добре, защо има толкова прости теми. Исках да бъда мила в този форум, да пиша само поитивни коментари, но уви, не ми се получава. Никога не са ми минавали такива мисли през главата ^ (като на авторката). И ми е непонятно как може да има такива хора. СЪжалявам за спама.

Ами защото хората вместо по някакъв по-интелигентен и интересен начин явно не могат да си разнообразяват връзките, а трябва да се правят на недостъпни и кръшкачи.

Което не знам как говори за връзката, всъщност. Май не добре.

fatal4o
05-31-2010, 22:37
Ако не искаш скандали от ревност не прибягвай до флиртове с други момчета. Има един лесен начин да не бъдеш "лесна" в неговите очи. Не бъди лепка. Не му звъни на ден по 5 пъти, не му докладвай къде и с кой ще излизаш. Нека се чуди какво правиш. Не му бъди под ръка винаги щом има нужда от теб. Нека види, че имаш и други интереси освен него и, че живота ти не се върти около него. Това дискретно ще пробуди заспалия му интерес и с времето ще спре да те приема за даденост.

+ гали окото с някой друг плейбой по улиците.. заглеждай ги така та да се мъчи да ти отклонява вниманието.. бъзикай го ,че оня и тоя е готин.. нещо тъпо и елементарно да е.. но определено не му изневерявай или закачаш с други.. иначе само ше си вкараш автогола и той веднага ше захапе причината ,че се закачаш с еди кой си и ше го превърне в световен спор..

EndlessVoid
06-01-2010, 08:30
Ако искаш да му е "трудно" бъди трудна към него :D Недей да си мислиш такива работи като да му изневеряваш или да хвърляш погледи тук и там :D Само ще си намажеш пътя към вратата :D А и това, което ти го е казал "Лесното не е интересно" означава да не бъдеш като "лесните момичета". Просто не му се давай лесно :D Накарай го да те желае, а не да те ревнува :D

awerw
06-01-2010, 12:03
не му пускай :D но не ходи при други :)

MaLkaTa_LaDy
06-01-2010, 12:35
Ако не искаш скандали от ревност не прибягвай до флиртове с други момчета. Има един лесен начин да не бъдеш "лесна" в неговите очи. Не бъди лепка. Не му звъни на ден по 5 пъти, не му докладвай къде и с кой ще излизаш. Нека се чуди какво правиш. Не му бъди под ръка винаги щом има нужда от теб. Нека види, че имаш и други интереси освен него и, че живота ти не се върти около него. Това дискретно ще пробуди заспалия му интерес и с времето ще спре да те приема за даденост.
+++

lipsvashh_mi
06-01-2010, 19:35
най-лесния начин--> започни да обръщаш внимание на себе си и хобитата си примерно...ако искаш да се занимаваш или да научиш нещо,което преди не си пробвала-давай...така хем ти имаш време за себе си-хем той почва да те уважава,защото вижда,че имаш собствено време през което вниманието ти енасочено само към теб...
когато сама обръщаш внимание на себе си-и той ще започне да ти обръща повече :D проста взаимовръзка-и то бтв изпитана

in4et0yy
06-01-2010, 22:19
А обичаш ли го?? Не ви разбирам... Как може да искаш да нараниш/ядосаш/притесниш човек, който обичаш... Аз тея номерца до 5-6 клас ги правих...
А като го караш да ревнува, няма ли да стават повече скандали? Ако искаш да разнообразиш връзката си излизайте по-често заедно, разхождайте се, може примерно сега в топлото и на басейн примерно да отидете... :)

hahavteen
06-01-2010, 23:25
Аз съм против това да флиртуваш с други. Все пак не искаш скандал а просто да събудиш интереса му отново. Мъжете са ловци и си им е в природата да им става скучно прекалено сигурното. По принцип е достатъчно да промениш нещо във външния си вид или да го накараш да види че и други ти обръщат внимание. Аз примерно като излизам с годеника си не се гримирам кой знае колко но понякога се случва да си направя опушен грим (не е нужно да е тъмен), да сложа малко аксесоари и една по-къса поличка. После се радвам на изключително внимание (особено ако предния ден съм се разхождала цял ден по домашни дрехи и с прибрана коса) 8-) . Всъщност даже да си променя прическата малко веднага оказва ефект. Или пък като се разхождаме и някой ме загледа веднага му казвам (ама не директно!). Понякога разказвам и еротични сънища в които участват други мъже (и двамата сме наясно че не значат нищо и не съм си и помисляла да изневерявам но самия факт че подсъзнанието ми приема за възможно да легна с друг го жегва и почва да ме обгражда с нежности) :D . Абе има си малки женски хитринки но трябва да откриеш кои действат при твоя мъж без да се стига до караници. Примерно аз ако почна да разправям как съм излязл с еди кой си или какво съм си писала с другия ми е ясно че няма да си направя услуга но при някои може и да действа... Да освежите връзката си също е важно. Както ти казаха вече - направете нещо заедно което не сте правили до сега, изненадай го с нещо в леглото,...

tanch3t093
06-02-2010, 11:13
Ако не искаш скандали от ревност не прибягвай до флиртове с други момчета. Има един лесен начин да не бъдеш "лесна" в неговите очи. Не бъди лепка. Не му звъни на ден по 5 пъти, не му докладвай къде и с кой ще излизаш. Нека се чуди какво правиш. Не му бъди под ръка винаги щом има нужда от теб. Нека види, че имаш и други интереси освен него и, че живота ти не се върти около него. Това дискретно ще пробуди заспалия му интерес и с времето ще спре да те приема за даденост.
Моята тактика е същата и върши чудесна работа. :) Все пак той не е всичко .. Или поне го накарай да си мисли така

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 13:03
Аха, сега когато нещата са добре, ти искаш той да ревнува.След някоя друга седмица ще има тема - " ама той защо ме ревнува толкова мноооого, задушава ме ".Осъзнай се, имаш човек до себе си, не се чуди как да го загубиш.

pebals
06-02-2010, 15:28
Вие вече ходите каква трудност искаш да му създадеш...?Ако искаш да ревнува обличаш се по-предизвикателно и отиваш в някоя дискотека :)


ама внимавай само да не прекалиш......

Dragonflyelf
06-02-2010, 17:32
Вие вече ходите каква трудност искаш да му създадеш...?Ако искаш да ревнува обличаш се по-предизвикателно и отиваш в някоя дискотека :)
д-даа... голяма тръпка :shock:

DANNYYYYY
06-03-2010, 11:49
Няма смисъл да прилагаш разни методи и тактики... Заинтригувай го с нещо загадъчно... Мистерията винаги е интересна... Приготви му някаква изненада без да очаква... или се обличай за пред него малко по- предизвикателно, примерно само голо рамо, то загатва страст и той ще иска да разкрие още повече от това тяло, но не му го давай веднага... Дръж се малко по-недостъпна, но не прекалявай и гледай винаги резултатът да е в + и за двамата. Също така мн действа да го съблазняваш, и да се отдръпнеш за секунда и той ще иска още и още....

princeskata18
06-03-2010, 12:58
Благодаря ви много за съветите. Повечето от нещата ги направих, обаче.. не действат. :( Не му звъня постоянно, не показвам толкова голяма заинтригуваност, държа се недостъпно (но не прекалявам), не угаждам толкова.. Но той започна да се държи още по-студено, като си пишем не говори за себе си, освен ако аз не го попитам (примерно за това какво е правил, за планове, които има през деня) и започнахме да излизаме заедно още по-рядко. :?

EndlessVoid
06-03-2010, 13:00
Благодаря ви много за съветите. Повечето от нещата ги направих, обаче.. не действат. :( Не му звъня постоянно, не показвам толкова голяма заинтригуваност, държа се недостъпно (но не прекалявам), не угаждам толкова.. Но той започна да се държи още по-студено, като си пишем не говори за себе си, освен ако аз не го попитам (примерно за това какво е правил, за планове, които има през деня) и започнахме да излизаме заедно още по-рядко. :?

Жалко за твоят господинчо. Явно си го "разглезила" вече...

bratignat
06-03-2010, 13:13
Дръж твърдия курс - раглезила си го. Сега ти се сърди, че не го глезиш както преди. Ако пък започнеш пак да му угаждаш нещата ще са по-старо му. Няма лошо да обгрижваш някого, но не винаги това е полезно за него. Особено за мъжете.

princeskata18
06-03-2010, 13:17
Дръж твърдия курс - раглезила си го. Сега ти се сърди, че не го глезиш както преди. Ако пък започнеш пак да му угаждаш нещата ще са по-старо му. Няма лошо да обгрижваш някого, но не винаги това е полезно за него. Особено за мъжете.

За жалост така се е получило. :( И сега има ли начин да се поправя? :neutral:

sladur4etyYy
06-03-2010, 16:11
Или пък като се разхождаме и някой ме загледа веднага му казвам (ама не директно!)

а как по- точно? дай пример. стана ми интересно 8-)

ScarletBite
06-04-2010, 16:51
Ми просто адски много го обичам и се старая да е добре и да му угаждам, обаче изглежда вече си мисли, че аз така или иначе съм негова и май е изгубил интерес към мен :( Искам да събудя този интерес :?
Ъъъъ... като спреш да му угаждаш за всяко нещо? :-o
Запади индивидуалността си. Станеш ли зависима (каквато май си сега), скоро обезателно ще има чао-чао. Обичай, но не обсебвай - нито себе си, нито него. Бъди момичето, в което той се е влюбил в началото.

Четох някои предишни коментари, където те съветват да му врътнеш някое и друго курвенско номерче, за да ревнува. Ама тва с ква цел? Ще му показваш, че задника ти още става за ебане ли? Как по-точно флиртът с друг мъж (а пък някой беше казал негов приятел... ужас!) ще запълни дупката в отношенията между вас двамата? Бъди си секси ежедневно, поддържай се и т.н. и така или иначе ще привличаш мъжки погледи, той ще го забелязва и ще си те оценя. Минало е времето да му се правиш на кокона, това е за началото. Мирише ми на поп-фолк...

SmilezZz
06-04-2010, 18:27
Хем го обичаш и той теб,а искаш да го нараниш по "някакъв си тъп начин"..Защо пък не седнеш и поговориш с него..Винаги такива "игрички" са ми били тъпи..Поговори с него,обясни му,че не искаш да се карате за глупости и тем подобни..Не е трудно,нали ?

princeskata18
06-05-2010, 09:10
Хем го обичаш и той теб,а искаш да го нараниш по "някакъв си тъп начин"..Защо пък не седнеш и поговориш с него..Винаги такива "игрички" са ми били тъпи..Поговори с него,обясни му,че не искаш да се карате за глупости и тем подобни..Не е трудно,нали ?

Вчера поговорихме... Но това, което чух не беше това, което се надявах да чуя... Той каза, че не му е интересно да излиза с мен вече, попитах го дали ме обича, а той отговори - НЕЗНАМ :shock: попитах го дали му липсвам, когато не сме заедно и ми каза НЕ :shock: Незнам нарочно ли ми говори така, защото аз сам го наранявала много силно преди.. Отначало в разговорът ни ми каза, че иска да разбера как се е чувствал преди.. Вчера бяхме на клуб (разбира се на отделни маси), когато се видяхме само си помахахме и през цялата вечер нищо не сме си казали, опитвах се да се правя, че не ми пука, танцувах и т.н., но вътрешно ми беше адски зле. :( Незнам какво да правя. :? Обичам го и не искам да се разделим. :(

bobito_th
06-05-2010, 09:43
Вчера поговорихме... Но това, което чух не беше това, което се надявах да чуя... Той каза, че не му е интересно да излиза с мен вече, попитах го дали ме обича, а той отговори - НЕЗНАМ :shock: попитах го дали му липсвам, когато не сме заедно и ми каза НЕ :shock: Незнам нарочно ли ми говори така, защото аз сам го наранявала много силно преди.. Отначало в разговорът ни ми каза, че иска да разбера как се е чувствал преди.. Вчера бяхме на клуб (разбира се на отделни маси), когато се видяхме само си помахахме и през цялата вечер нищо не сме си казали, опитвах се да се правя, че не ми пука, танцувах и т.н., но вътрешно ми беше адски зле. :( Незнам какво да правя. :? Обичам го и не искам да се разделим. :(

не мисля, че има смисъл да продължавате. :?

FireFlyY
06-05-2010, 11:54
Вече няма смисъл да сте заедно.Според мен съвсем скоро ще ти каже,че не иска да сте заедно.Аз ако съм на твое място още днес бих му звъннала за да приключа връката,защото по-добре ти скъсаш с него,отколкото той с теб (имала съм такива интриги тип:аз съсах с нея тя е баси злето етц.етц.).Не си мисли,че ще е мил когато късате и ще се разберете човешки и ще си останете приятели и т.н. и т.н.Според мен дори ще се прави,че не те познава,след като сте били на клуб и само сте си метнали...сложи край и ходи по-честичко на дискотека с приятелки,обличай се малко по-така,флиртувай и съвсем скоро той ще е минало(освен ако не е като тоя от клипа на Tiesto-Who wants to be alone :D и те потърси отново...ако това се случи в никакъв случай не му се давай!Така си печелиш огромно унижение което рано или късно ще получиш!) Успех :]]

bobito_th
06-05-2010, 12:24
Вече няма смисъл да сте заедно.Според мен съвсем скоро ще ти каже,че не иска да сте заедно.Аз ако съм на твое място още днес бих му звъннала за да приключа връката,защото по-добре ти скъсаш с него,отколкото той с теб (имала съм такива интриги тип:аз съсах с нея тя е баси злето етц.етц.).Не си мисли,че ще е мил когато късате и ще се разберете човешки и ще си останете приятели и т.н. и т.н.Според мен дори ще се прави,че не те познава,след като сте били на клуб и само сте си метнали...сложи край и ходи по-честичко на дискотека с приятелки,обличай се малко по-така,флиртувай и съвсем скоро той ще е минало(освен ако не е като тоя от клипа на Tiesto-Who wants to be alone :D и те потърси отново...ако това се случи в никакъв случай не му се давай!Така си печелиш огромно унижение което рано или късно ще получиш!) Успех :]]

+

ScarletBite
06-05-2010, 12:30
Малко почивка.
Как стават нещата - официално минавате на "само приятели", излизате с компанията, споделяте си и т.н., все едно никога нищо не е имало (боли, не боли - жена си, ще търпиш!). Да има случайни бегли докосвания, влажни погледи, скрити флиртове, но и една граница. Когато той клъвне и се впусне да дълбае флирта, ти се дърпаш, и така докато не го подлудиш. Междувременно се зарибяваш и с други, но без да му пускаш "случайни" споменавания за завоеванията си, защото ще реши, че опитваш да го накараш да ревнува, и ще се възгордее.
Спри да му демонстрираш любовта си. Покажи се секси, свежа, жизнерадостна. Демонстрирай качествата, в които той се е влюбил в началото, но без да ги навираш в лицето му.