PDA

View Full Version : Бойко vs Слави



yakuza_
05-31-2010, 19:40
Какво мислите за тези 2 личности и техните спорове 8-)

amk933
05-31-2010, 20:16
Какво мислите за тези 2 личности и техните спорове 8-)

Мисля, че Слави си вярва твърде много...не му е мястото в политиката. И Бойко не му се подаде на манипулацийките и за това го намрази.

yakuza_
05-31-2010, 20:41
Слави, че се е взел на сер., взел се е, но каза и доста верни неща днес например каза точно това, че той говори по следния начин: Аз дадох от еди си какви "негови" пари.

anonymous546178
06-03-2010, 10:17
Мисля, че Слави си вярва твърде много...не му е мястото в политиката.


И Бойко си вярва прекалено много(че и другите му вярват) и на него не му е мястото като министър-председател, като кмет си беше добре.

Chacho
06-03-2010, 14:27
Слави, че се е взел на сер., взел се е, но каза и доста верни неща днес например каза точно това, че той говори по следния начин: Аз дадох от еди си какви "негови" пари.

Стига да се върши работа маниера му на говорене ще успеем да го преглътнем. От миналото правителство си въртяха, сукаха и чешаха езиците, пък виж какво направиха. А това, което е казал Слави го повтаря на всяко свое второ предаване. Помня, че Слави кани Бойко още когато въпросният беше кмет. Какви ли не провокации си смукаха от пръстите с цел да го разпънат на кръст, но в крайна сметка копче не можаха да му кажат. Слави тактично изчака Борисов да излезе и си даде компетентния коментар - след всичките му отговорени въпроси той каза "Виждаш ли го как говореше "АЗ, АЗ, АЗ". Според мен в шоуто на Слави половината пъти им се получава политическата сатира, но в останалите случаи - не. Че е шоумен Трифонов няма спор, но като политик не мога да го приема.

Аз дочух, че от Шоуто на Слави са изпратили покана Бойко пак да им гостува, но още не им бил отговорил. Ще ми е интересно да го видя втори път в предаването.

YakUZa777
06-03-2010, 14:54
Той просто отказа да отиде. И не, че съм от София, но какъв кмет беше, като един боклук не можа да оправи.

kris4ety14
06-03-2010, 16:12
И не, че съм от София, но какъв кмет беше, като един боклук не можа да оправи.

Помниш ли миналата пролет?

YakUZa777
06-03-2010, 22:08
И не, че съм от София, но какъв кмет беше, като един боклук не можа да оправи.

Помниш ли миналата пролет?
ЛОЛ ?! Не, а трябва ли ?

kris4ety14
06-04-2010, 17:50
И не, че съм от София, но какъв кмет беше, като един боклук не можа да оправи.

Помниш ли миналата пролет?
ЛОЛ ?! Не, а трябва ли ?

Миналото правителство бунтуваше тогава фирмите по чистотата, за да се залее София с боклук. Така хората да си помислят, че Бойко не ще да им извозва отпадъците.

Unabomber
06-11-2010, 23:49
Слави е един умен човек, с умни хора в екипа и зад гърба си. Слави е един, човек, който не го е страх да каже истината в очите на Борисов. Само затова си струва да му сваляме шапка !
Относно самия Борисов, вече съм убеден, че по-неподходящ човек за премиер на България няма как да има... (освен Ахмед Доган може би)
Толкова елементарен, толкова самовлюбен, а в същото време толкова се прави на строг, спреведлив и честен, че народа го видя какво представлява и неслучайно преди няколко дни гледах по новините, че неодобрението към сегашния кабинет е минало по проценти одобрението.Сиреч, за по малко от година народа го прецени и е време да си ходи.

D3NG3rZ0N3
06-12-2010, 03:17
Слави Трифонов е един измислен медиен герой, който си повярва твърде много. Всеки трябва да си знае гьола. На Запад дали някой ТВ водещ си позволява такива неща?

amk933
06-12-2010, 06:13
Слави е един умен човек, с умни хора в екипа и зад гърба си. Слави е един, човек, който не го е страх да каже истината в очите на Борисов. Само затова си струва да му сваляме шапка !
Относно самия Борисов, вече съм убеден, че по-неподходящ човек за премиер на България няма как да има... (освен Ахмед Доган може би)
Толкова елементарен, толкова самовлюбен, а в същото време толкова се прави на строг, спреведлив и честен, че народа го видя какво представлява и неслучайно преди няколко дни гледах по новините, че неодобрението към сегашния кабинет е минало по проценти одобрението.Сиреч, за по малко от година народа го прецени и е време да си ходи.

Това за Слави ме разби...Умен човек? Нима? Просто има(ше) много умни хора зад гърба си. Като е толкова мил и добър защо половината му екип избяга? Виждал ли си го как се държи с хората? Виждал ли си как вика и крещи по всички и всичко? Знаеш ли за какво се скараха с Бойко Борисов? Май не...Слави се изтърка тотално и аз освен едно кълбо нерви, друго не виждам.

Unabomber
06-12-2010, 12:08
amk933
това, че характера му не е от най-добрите е съвсем друг втпрос и тема на разговор. Това обаче не му пречи да си остава най-големия шоумен в историята на България и с едно от най-рейтинговите предавания (забележи вече ДОСТА години наред). Не му пречи да е талантлив певец с 19 албума зад гърба си и да сформира най-добрия бенд в България. Казваш, че не е умен? Как тогава е постигнал всичко това и сега е един от най-богатите, известни и преуспели българи?!?! Сценаристите и режисиорите му сами ли са го намерили докато е продавал мартеници на улицата и са му предложили да го направят шоумен? Едва ли ще имаш отговор на този въпрос, затова ще отговоря вместо теб - просто Слави е борбен човек, тръгнал е от улицата (буквално) и е стигнал до върха благодарение на това, че не се е отказвал и предавал. Незнам дали всички знаят, но той има страшна болест засягаща очите и зрението му, но това не му пречи да ни забавлява всяка вечер толкова години наред. Рейтинга му спадна последните месеци малко, но това е разбираемо понеже влезе в открит конфликт (единствения осмелил се досега) с доскорощният ЛЮБИМЕЦ на народа Бат Бойко, но той днес е на власт, утре няма да е, ще си замине като всички останали след като осере държавата.

D3NG3rZ0N3
06-12-2010, 12:37
Как ще я осере? Като създава някакъв ред в тази държава ли?
А на Слави явно му се плаща от ДПС=БСП. Лошото е, че има хора, които се връзват на акъла на Дългия. А държавата в момента е на това дереже благодарение на оста БСП=ДПС=НДСВ. Тея зулуми, които ги направиха не могат да се оправят с магическа пръчка.

Unabomber
06-12-2010, 12:49
Как ще я осере? Като създава някакъв ред в тази държава ли?
А на Слави явно му се плаща от ДПС=БСП. Лошото е, че има хора, които се връзват на акъла на Дългия. А държавата в момента е на това дереже благодарение на оста БСП=ДПС=НДСВ. Тея зулуми, които ги направиха не могат да се оправят с магическа пръчка.

Незнам до колко си запознат с Шоуто на Слави (явно изобщо), но доста преди някой да беше чувал за Бойко Борисов той осмиваше тройната коалиция по всякакъв възможен начин. Не е жалил нито БСП, нито НДСВ, нито ДПС. Незнам дали също си забелязал, но продължава да ги осмива и да казва много истина чрез политическата сатира. Един от актиорите му (Мариян Бачер) влиза в ролята на Ахмед Доган и под формата на скеч казват много истини. Виктор Калев пък влиза в ролята на "Царя" и също го осмиват и казват много истини. Така също и Краси Радков влиза в ролята на Бойко Борисов и прави същото като колегите си. Аз не виждам да има разлика в отношението към старите управляващи и към новите! Явно ти не си много запознат и не ги готов още да пишеш по темата понеже още те държи БОЙКОМАНИЯТА....

П.С. Аз също гласувах за Борисов на изборитеи сега ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ.

Ryapoff
06-21-2010, 12:36
...

GeniusLoci
08-07-2010, 17:52
Купиха му дупето, да може спокойно да си паркира и в аулата на НБУ, га му скимне, селянин прост! Ако отстрелят и Доган скоро дали ще повтори цялото шоу, катo с Павлов навремето?

slicky
08-22-2010, 17:24
Истината е,че Слави имаше претенции за 1 имоти,но по разпоредба на Борисов тези имоти не му се дадоха(това беше публикация в 1 вестник уикенд маи беше).След този момент Слави започна да напада остро Бойко и дори организираше специални шоута за него.Докато другите (визирам Станишев,Доган и Царя) той ги усмиваше, а не критуваше.Все пак има разлика между нападане и усмиване.Доколто за пеенето му,не е много добро,оборотен е само защото българите неслушащи чалга го харесват.За екипа какво да кажа-не са кой знае колко добри,но актьорите си ги бива(може би само те).Ако знаете имаше 1 шоу по AXN шоуто на дейвид летерман(подобно е на слави) и погледайте него и ще усетите разликата.

ForTrant
03-27-2012, 17:26
Доста хора са се вписали без да разбират много.

Бойко използваше Слави Трифонов, за да се издигне, Бойко умира за рейтинг, използва го и го изхвърли.
А Слави Трифонов може да е всякакъв, но истината е, че от +20 години е в ефир, и няма човек в шоу бизнеса, който е бил толкова време в прайм тайма и продължава да бъде, и ще бъде.

http://vbox7.com/play:a3128951

http://vbox7.com/play:3c6b0ff4

dimitar_ak
03-28-2012, 05:21
Това, че учиндолския селяндур може да остане толкова години в ефир говори за качествата на нацията ни.

ForTrant
03-28-2012, 08:30
Слави Трифонов е много хитър и умен човек, не виждам ти в качеството си на какъв див селянин наричаш Слави учиндолския селяндур.

dimitar_ak
03-28-2012, 08:36
В качеството си на възпитан и културен човек на средна възраст. За съжаление профанизацията на българина е пълна, а тези като мен все повече се ориентират към летището. Оставащите са фенове на дългия и тиквата или електорат на станишката (все повече намаляващ по естествени причини).

ForTrant
03-28-2012, 08:41
http://vbox7.com/play:405b9983f4 Електората на Станишев не намалява, точно обратното, дори и вмомента бойка борисова се опитва да разбие БСП чрез ГОЦЕ, но и това няма да се случи, от огромно значение е да се спре монопола и мачкането на хората, точна затова електората на БСП се увеличава с всеки изминал ден.

ДА ПУКНА АКО ЛЪЖА!!! в стил бойка борисова.

Ukhtar
03-30-2012, 13:35
Слави е е рядко тъп селянин, който съществува толкова години само защото има(ше?) договор с БТВ.

ronyrony
03-30-2012, 13:47
Справедливост !!

Lucho
04-01-2012, 20:20
http://vbox7.com/play:405b9983f4 Електората на Станишев не намалява, точно обратното, дори и вмомента бойка борисова се опитва да разбие БСП чрез ГОЦЕ, но и това няма да се случи, от огромно значение е да се спре монопола и мачкането на хората, точна затова електората на БСП се увеличава с всеки изминал ден.

ДА ПУКНА АКО ЛЪЖА!!! в стил бойка борисова.

Ако си признаеш, че си платен драскач в интернет от името на БСП ще те оправдая. Но ако не ти плащат, а сам го пишеш това - много лошо за теб самия.

Слави изпростя изключително много последните години. Крайно време е да му дадат почивка. Като цяло няма да е лошо на доста хора от телевизиите да им дадат почивка, но едва ли ще стане.

ForTrant
04-01-2012, 22:20
Занимавай се с Чавдарките и не се бутай по политическите въпроси.

DarkTemplar
04-01-2012, 22:32
^
Ти като си толкова голям поддръжник на Станишев, поне гледа ли му неделната медийна изява?

ForTrant
04-02-2012, 00:12
Ти искаш да коментираш нещо по нея или ме питаш? Сподели къде и какво е казвал г-н Станишев, тази неделя нямах време за телевизии

DarkTemplar
04-02-2012, 00:27
Чисто любопитство. В ТВ7 беше на гости на Бареков и около час отговаряше на различни въпроси.

ForTrant
04-02-2012, 00:30
Чисто любопитство. В ТВ7 беше на гости на Бареков и около час отговаряше на различни въпроси.

Интересно, барекадата ( aka: дудука ) не ме впечатлява и всеячески го избягвам
http://tv7.bg/dobro-utro/news/7632692.html Намерих го, като го изгледам ще напиша мнение.

Lucho
04-02-2012, 20:53
Не желаеш да ми отговориш на въпроса дали си платен драскач или не - твоя работа.


Занимавай се с Чавдарките и не се бутай по политическите въпроси.

Крайно глупаво и необосновано изказване. По същата логика ти защо не се занимаваш само с история на България, а защитаваш "великото БСП" ? Не ми се влиза в спор на тема кой какво е направил през своето управление, защото смисълът на темата е съвсем различен, а освен това не смятам, че конкретно с теб може да се води конструктивен диалог.

И още нещо - когато нямаш ни най-малка представа по отношение на даден въпрос или проблем, недей да говориш глупости в стил "БСП" - просто си замълчи, не създавай спам.