PDA

View Full Version : Хем боли, хем сърби .....



buttertoast
06-01-2010, 08:24
Пак съм аз.
Заряза ме. Човекът когото обичах повече от всичко и още обичам, сега не иска и да чуе за мен и сама си го направих...
Всичко,което той прави в момента за да ми е гадно аз го правих много пъти преди това и хич не ми пукаше, но сега разбирам какво му е било на него и ме боли, че вече е късно да поправя грешките си.. та той ме взе тотално неопитна и незнаеща, научи ме на толкова много неща, а аз му се качих на главата, вярвайки, че няма да ме остави.. уви.
лошото е,че бившата му също има пръст в тая работа. тя от няколко дни едва ли не живее в тях, а той ме лъже, че няма нищо между тях. Чувам от приятели какви неща говори за нея, но той все пак не си признава. Гледа ме със светнал поглед, казва ми, че ме обича, но няма да сме заедно, а после се вижда с нея и забравя кви ги е говорил....... как искам да го видя и да му кажа колко неща съм осъзнала, и за прошка бих помолила, но нещо ме спира да го направя... той няма да се върне, а без него ми е ужасно трудно и не намирам смисъл в нищо.
как бихте постъпили на мое място?

rebeccaa
06-01-2010, 08:38
Пак съм аз.
Заряза ме. Човекът когото обичах повече от всичко и още обичам, сега не иска и да чуе за мен и сама си го направих...
Всичко,което той прави в момента за да ми е гадно аз го правих много пъти преди това и хич не ми пукаше, но сега разбирам какво му е било на него и ме боли, че вече е късно да поправя грешките си.. та той ме взе тотално неопитна и незнаеща, научи ме на толкова много неща, а аз му се качих на главата, вярвайки, че няма да ме остави.. уви.
лошото е,че бившата му също има пръст в тая работа. тя от няколко дни едва ли не живее в тях, а той ме лъже, че няма нищо между тях. Чувам от приятели какви неща говори за нея, но той все пак не си признава. Гледа ме със светнал поглед, казва ми, че ме обича, но няма да сме заедно, а после се вижда с нея и забравя кви ги е говорил....... как искам да го видя и да му кажа колко неща съм осъзнала, и за прошка бих помолила, но нещо ме спира да го направя... той няма да се върне, а без него ми е ужасно трудно и не намирам смисъл в нищо.
как бихте постъпили на мое място?


Ситуацията ти е доста объркваща.Ако аз бях на твое място щях да поговоря с него и да се разберем.Кажи му всичко което искаш да му кажеш наистина трябва да поговорите не се страхувай.Прави каквото трябва пък да съава каквото ще. ;)

nefchi_bs
06-01-2010, 08:43
Иди да говориш с него,няма какво повече да губиш,кажи му каквото ти е на сърцето пък да става каквото ще :)

onestar
06-01-2010, 08:57
^ Напротив! Ще се унижи и ще изглежда жалка в очите му.

Плюс това едва ли той ще се върне като се има в предвид сближаването му с бившата...
По-скоро ще остави раните й отворени и ще се направи на леко недостъпен.

Продължи напред. Никой не е казал, че ще е лесно, но няма смисъл от повече... жертви, компромиси и прочие.

Прилагай наученото.

kalpazanka
06-01-2010, 09:08
Не гали егото му! Не се унижавай и не го моли. Тегли чертата и това е. Каквото било- било.

buttertoast
06-01-2010, 09:35
Че ще му погаля егото, ако говорим - така е, но адски много ми тежи. Такъв човек съм, че винаги съм си признавала когато съм била виновна, а сега се чувствам по-виновна от всякога.
Ако просто ми беше казал "има друга/не те обичам вече" щеше да ми е къде-къде по-добре, а той ми каза "обичам те,но няма да сме заедно".. хем ме обича, хем не иска да ме вжда, хем ми отмъщава за преди, хем е с оная другата уж.....

LipSy
06-01-2010, 09:35
Аз ако съм на твое място въобще няма да се занимавам с тоя! Аз ще му се обеснявам ,,ОООО, обичам те и съжелявам за всичко...", апък той през това време зад гърба ми щял да излиза с бившата си! :-x Въобще аз мисля, че тоя човек не те цени :?

BladeOfMySoul
06-01-2010, 10:08
Сгрешила си,зарязал те е, сега ти е тежко.
Това ти дава опит. Не се унижавай, а го използвай за да не повтаряш грешките в други връзки.

Smile91
06-01-2010, 10:50
Сгрешила си,зарязал те е, сега ти е тежко.
Това ти дава опит. Не се унижавай, а го използвай за да не повтаряш грешките в други връзки.

+1

Scouser
06-01-2010, 11:09
Аз също съм преминал през нещо подобно и мога да ти кажа, че ще е най-добре да го забравиш, независимо от всичко. Щот и аз пусках, и пусках теми, хората ми казваха да се откажа, понеже не си струва, но аз не, та не и накрая нищо - пропиляно време. Гледай напред, забрави го, колкото и да не ти се вярва - можеш да го направиш. Тва от мен. Успехи, мацка. :)

m0n4yyy
06-01-2010, 11:53
Че ще му погаля егото, ако говорим - така е, но адски много ми тежи. Такъв човек съм, че винаги съм си признавала когато съм била виновна, а сега се чувствам по-виновна от всякога.
Ако просто ми беше казал "има друга/не те обичам вече" щеше да ми е къде-къде по-добре, а той ми каза "обичам те,но няма да сме заедно".. хем ме обича, хем не иска да ме вжда, хем ми отмъщава за преди, хем е с оная другата уж.....

Абсолютно разбирам как се чувстваш .. въпреки всички съмнения, че може да те лъже и всъщност да не те обича ти вярваш на думите му .. ако те отреже вече ще знаеш истината и ще ти е по- лесно, но той твърди нещо, в което ти искаш да вярваш и искаш да е истина, но това е само на думи при него .. и въпреки всичко, ти му вярваш .. чувстваш се безсилна към това, което става, нали? Би искала просто да те отреже и всичко да приключи, но той не го прави .. и така един вид нещата остават в твои ръце .. Но как да започнеш наново след като ти имаш чувства към него ? И аз в момента имам същия проблем и се питам какво да направя .. Най- правилно е просто да го оставиш и да го забравиш ... ако той те обича и иска да бъде с теб, ще те потърси сам. В случая може да си постъпила глупаво .. но никой не е безгрешен. :) Не се самообвинявай и продължавай напред ! Усъзнала си, че си сгрешила и вече няма да допускаш тази грешка. Това е най- важното! :) Успех! :-)

awerw
06-01-2010, 12:06
Хем боли, хем сърби .....
кое :-o
:razz:

MaLkaTa_LaDy
06-01-2010, 12:21
И да съм ти чела предишните теми, не ги помня, за това коментирам само тази тема.
На твое място АЗ бих му казала каквото ми е на сърце, без да му казвам, че го обичам, и че искам да се съберем. Бих му казала, че съм осъзнала грешките си. [това не значи, че искам да ги поправя с него] Просто това, което ми тежи да се махне. Малко е егоистично, но за мен - правилно. Слад като съм се отървала от тежестта на съвества ми, бих продължила напред.

Marky
06-01-2010, 12:23
Пак съм аз.
Заряза ме. Човекът когото обичах повече от всичко и още обичам, сега не иска и да чуе за мен и сама си го направих...
Всичко,което той прави в момента за да ми е гадно аз го правих много пъти преди това и хич не ми пукаше, но сега разбирам какво му е било на него и ме боли, че вече е късно да поправя грешките си.. та той ме взе тотално неопитна и незнаеща, научи ме на толкова много неща, а аз му се качих на главата, вярвайки, че няма да ме остави.. уви.
лошото е,че бившата му също има пръст в тая работа. тя от няколко дни едва ли не живее в тях, а той ме лъже, че няма нищо между тях. Чувам от приятели какви неща говори за нея, но той все пак не си признава. Гледа ме със светнал поглед, казва ми, че ме обича, но няма да сме заедно, а после се вижда с нея и забравя кви ги е говорил....... как искам да го видя и да му кажа колко неща съм осъзнала, и за прошка бих помолила, но нещо ме спира да го направя... той няма да се върне, а без него ми е ужасно трудно и не намирам смисъл в нищо.
как бихте постъпили на мое място? аз като прочетох заглавието си помислих, че говориш за вагината ти :razz: Моя грешка :D :razz:

DaemonBoy
06-01-2010, 12:23
Мойто момиче не можеш да се поставяш на мястото на другите. Помисли си много добре вече. Всеки оценява нещо, едва когато го загуби...

buttertoast
06-01-2010, 13:14
^ така е. но и на това се научих твърде късно. пф..
MaLkaTa_LaDy и аз това иска да направя, обадих му се и го помолих да се видим за малко като си свърши работата, каза че ще ми се обади като е готов, но уви. с чакането си останах...

onestar
06-01-2010, 16:42
^ Мхм, очакваше се.

И какви са ти вариантите от сега нататък?

wasch0
06-01-2010, 17:49
Сгрешила си,зарязал те е, сега ти е тежко.
Това ти дава опит. Не се унижавай, а го използвай за да не повтаряш грешките в други връзки.

IKnowYou
06-01-2010, 20:22
Аз само не разбирам как причинявате някакви гадни неща на хората, които уж обичате, ама както и да е.
Аз бих му казала какво чувствам, а той вече да прави каквото иска.